Editörler :
22 Mart 2020 13:58   

Astım ve hipertansiyona idari izin verilmemesi
Astım ve tansiyon hastasıyım , hastalığımı belirtir rapor ve dilekçemi görev yaptığım yere verdim ancak izin verilmedi ve görev yerimden polis merkezine tayin edileceğim bildirildi , sizce ne yapmalıyım
22 Mart 2020 14:03

frcry
Memur
astım hastasıyım idari izin verildi , astıma veriliyor vermesi gerek
22 Mart 2020 14:31

Lithium99
Müsteşar

Cumhurbaşkanlığı genelgesini de dilekçene ekle, bir üst merciye tekrar dilekçeni teslim et ilçe müdürü vb gibi.

22 Mart 2020 14:50

Emirrr1805
Aday Memur
İzni vermeyen ilçe müdürü, ilçede kalp hastası olan daha önceden kalp krizi geçirmiş olanlarda var kimseye izin vermedi ve senelik izinleri de kapattı
22 Mart 2020 14:57

frcry
Memur
İzni vermeyen ilçe müdürü, ilçede kalp hastası olan daha önceden kalp krizi geçirmiş olanlarda var kimseye izin vermedi ve senelik izinleri de kapattı
Emirrr1805, 2 hafta önce - Alıntıya git
kaymakama gidin
22 Mart 2020 18:44

sinan0
Aday Memur

Astım hastasına banko veriliyor izin

22 Mart 2020 23:35

Ospina34
Memur
Cimere yazın öyle şeymi olur cumhurbaşkanı genelgesi var senşn sokağa çıkmaman lazım
23 Mart 2020 07:55

hakkaripolisi34
Şube Müdürü

virüsü kaparsan direkt ölürsün açık ve net astımın var çünkü.. dikkat et cimeri telefonla ara öncesonra yaz

23 Mart 2020 15:58

Emirrr1805
Aday Memur

virüsü kaparsan direkt ölürsün açık ve net astımın var çünkü.. dikkat et cimeri telefonla ara öncesonra yaz

hakkaripolisi34, 2 hafta önce - Alıntıya git
Aramak daha mi hızlı sonuç verir
23 Mart 2020 16:31

pikaco34
Aday Memur

Astım hastasına banko veriliyor izin

sinan0, 2 hafta önce - Alıntıya git

Raporlu ilaç kullanan Hiper Tansiyon hastalarına da idari izin veriliyor. Bunun için E Nabızdan Raporlarım Bölümüne girip Hastalığınız ve ilacınızın adı da yazan ve hangi tarihler arasında geçerli olduğu belirtilen sayfanın çıktısını alıp İdari Büronuza vermeniz yeterli.

23 Mart 2020 17:31

ÇTL-Cİ-BURAK
Aday Memur
Arkadaşlar genelgede diyabet hastası olanlarda geçiyor diyabet hastası olup idari izne ayrılan oldu mu bilen izne ayrılan yazarsa iyi olur bide tebliğ eden olmadı diğer kurumda çalışan arkadaştan gördüm dezavantajımıza olan herşeyi gruplardan anında paylaşmayı biliyorlar hakkımız haram olsun polisi insan yerine koymuyorlar
23 Mart 2020 17:41

petro1903
Memur

Bunun vebalini büyük başlar oder reis esnek çalışma diyor bizimkiler geriye cagiriyor

23 Mart 2020 19:28

sinan0
Aday Memur
Arkadaşlar genelgede diyabet hastası olanlarda geçiyor diyabet hastası olup idari izne ayrılan oldu mu bilen izne ayrılan yazarsa iyi olur bide tebliğ eden olmadı diğer kurumda çalışan arkadaştan gördüm dezavantajımıza olan herşeyi gruplardan anında paylaşmayı biliyorlar hakkımız haram olsun polisi insan yerine koymuyorlar
ÇTL-Cİ-BURAK, 2 hafta önce - Alıntıya git

Duyduğum kadarıyla bizim birimde o sebeple idari izin alan oldu

23 Mart 2020 19:53

pikaco34
Aday Memur
ÇTL-Cİ-BURAK, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bizde alan var diabetten ve yüksek tansiyondan yukarıda yazdığım şekilde yaptı ikiside.

24 Mart 2020 10:47

snuy
Şef

Yüksek tansiyon hastalarının sokağa çıkması yasak. İdari izin vermemek ne demek.

24 Mart 2020 11:34

petro1903
Memur

Yazı geldi idari izne ayrilanlari geriye çağırın diye sadece 1 2 tane hastalık tanısı olanları kapsıyor mus idari izin o

24 Mart 2020 11:36

Emirrr1805
Aday Memur

Yazı geldi idari izne ayrilanlari geriye çağırın diye sadece 1 2 tane hastalık tanısı olanları kapsıyor mus idari izin o

petro1903, 2 hafta önce - Alıntıya git
Nasıl bir yazı geldi paylaşır mısın
24 Mart 2020 12:42

my.eng.en
Aday Memur
Kronik hastalık listesinde j45 olarak geçiyor astım. Verilmemesine imkan yok.
24 Mart 2020 12:52

QENN
Şef

Petro yazı geldi demişsin, gördüysen müallaktan niye yazıyon. Görmediysen doğru mu diye soru yönelt...

24 Mart 2020 13:14

DELİDUMRUL1501
Aday Memur

Görevi kötüye kullanmaktan suç duyurusunda bulunacaksın, başka bir şey paklamaz bunu. Cimere falan yazsan bile sana cevabın gelmesi 30-40 günü bulur. O zamana kim öle kim kala. Tabiki bu suç duyurursunu yapacak kapasitede bir babayiğit tanımıyorum ben bu teşkilatta.

24 Mart 2020 13:38

Poyraz.
Aday Memur
kardeşim biz çaliştigimiz yerde bırak astim daha hafif solunum yolu rahatsizliklarina bile kullandiği ilaç dökümleriyle kendi personelimize idari izin yazdirdik. onama için bekleyenleri idare ettik Allah korusun direkt risk grubundasiniz. Varsa e-devletten yoksa en yakın sağlik kuruluşundan raporunu varsa kurum tabipliğine yoksa sağlik kuruluşuna yazdır. geçmiş olsun ama çalişman uygun değil. biz kendi personelimize genelgede ki 12 gunluk sure uzatilmasa dahi senelik izin ile yardimci olabileceğimizi soyluyoruz. çalişmalari doğru degil. çok riskli.
Toplam 42 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?