Editörler : afulutas
23 Mart 2020 09:05   

Adalet bakanlığı idari izin

arkadaşlar bi yardımcı olun lütfen. şimdi önceki genelgede okul öncesi ve okul çağındaki cocukları olan çalışan annelerin yıllık ızın ıhtıyacı yoksa mazeret izin hakkı talebı karsılanmalıdır denilmişti ya ben o süreçte izin kullanmadım çünkü sadece amir dahilin 10 günlük mazeret iznimiz var. şimdide bu genelgeye devam ediliyo idari izinli sayılanlar konusunda sizce ben ayrılabilir miyim kızım 4 yasında evde ve bakıcıda lütfen yardımcı olur musunuz. Yeni zabıt katibiyim

23 Mart 2020 11:40

CBS
Aday Memur
Birbirinizi idare edin işte arkadaşlarınızla amire de söyleyin bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Kalemde tek kişi dursun yeter acil işler dışında iş yapmayın. Yıllardır çalışırım mazeret izni yüzü hak getire hatta onu geçtim yıllık izin bile sadece adli tatilde kullandırtıyorlar. Neye güvenerek inanarak 10 günlük mazeret izninden kullanmadınız onu da anlamadım.
23 Mart 2020 12:27

Bykatip17
Aday Memur

Bağlı bulunduğumuz komisyonda 1 er hafta izin dönüşüklü idari izin verilmiş, benim mülhakat adliyemde amirlerim 1 er gün izin yapın diyor :D varmı böyle amiri olan ya da ne durumdasınız kalemde izine ayrılan var mı

28 Mart 2020 14:07

leoman
Memur

Merhaba benım de küçük bır çocuğum var vardıya da çalışıyoruz kurumda herhangı bır dönüşümlü çalışma suan için yok sureklı yıllık ızın alarak günü kurtarıyorum . Nereye kadar bu sekılde ıdare edecegız bızlere de idari izin verılebılıyor mu cınku bu süreç bıtınce yıllık ızınlerımız lazım olabılır

28 Mart 2020 17:00

random1
Şef

Arkadaşlar Allah göstermesin ama bu kurumdaki müdürler şakşakçı ölüm döşeğinde olsanız, kalemdeki işi bitirip son nefesinizi verin derler.

Toplam 4 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?