Editörler : hopaliSafak Vaktii
23 Mart 2020 13:28   

Mardin/Kızıltepe'ye atananlar?

İngilizce, ilçe merkezi.

İlçede çalışmış, çalışmakta olanlar varsa yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler.

24 Mart 2020 01:39

Tds Saglikteknikeri
Aday Memur

Arkadaşım şimdiden çok geçmiş olsun torpilin merkezine düştün asiretcilik anlayışıyla kurum yöneten amirlerle muhatap olacaksın

24 Mart 2020 06:18

brkckl
Şef

Arkadaşım şimdiden çok geçmiş olsun torpilin merkezine düştün asiretcilik anlayışıyla kurum yöneten amirlerle muhatap olacaksın

Tds Saglikteknikeri, 2 hafta önce - Alıntıya git

Neden öyle dediniz hocam? :( Buradan yazamazsanız özelden yazabilirseniz sevinirim.

25 Mart 2020 10:23

Aslennn
Aday Memur

Neden öyle dediniz hocam? :( Buradan yazamazsanız özelden yazabilirseniz sevinirim.

brkckl, 2 hafta önce - Alıntıya git

Emin olun hiç pişman olmayacaksınız, çok güzel bir yer.Tabiki dört dörtlük hiç bir yer yoktur. Her yerde bu tarz kişiler olduğu gibi Kızıltepede de vardır.

25 Mart 2020 13:25

brkckl
Şef

Emin olun hiç pişman olmayacaksınız, çok güzel bir yer.Tabiki dört dörtlük hiç bir yer yoktur. Her yerde bu tarz kişiler olduğu gibi Kızıltepede de vardır.

Aslennn, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben de heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorum zaten hocam. Arkadaş öyle deyince şaşırdım. Hiç kimse kötü bahsetmiyor zaten kime sorduysam.

25 Mart 2020 13:45

Aslennn
Aday Memur

Ben de heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyorum zaten hocam. Arkadaş öyle deyince şaşırdım. Hiç kimse kötü bahsetmiyor zaten kime sorduysam.

brkckl, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam emin olun güneydoğunun en güzel yerlerinden bir tanesidir. Hayat pahlılığı olmayan bir ilçedir. O arkadaş belki bulunduğu ortaman kaynaklı geneleme yapıyor. İnşallah hiç pişman olmayacağınız bir yerdir.

25 Mart 2020 14:46

brkckl
Şef

Hocam emin olun güneydoğunun en güzel yerlerinden bir tanesidir. Hayat pahlılığı olmayan bir ilçedir. O arkadaş belki bulunduğu ortaman kaynaklı geneleme yapıyor. İnşallah hiç pişman olmayacağınız bir yerdir.

Teşekkür ederim hocam. Şu virüs geçse de gitsem diye sabırsızlıkla bekliyorum gerçekten. Evlere bile baktım, bayıldım. Kürt halkının ev anlayışına bayılıyorum, hepsi geniş ve ferah ve fiyatları da çok uygun gerçekten. Her şey güzel görünüyor ama sanırım bir araç lazım olacak orada :)

25 Mart 2020 15:34

Aslennn
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam. Şu virüs geçse de gitsem diye sabırsızlıkla bekliyorum gerçekten. Evlere bile baktım, bayıldım. Kürt halkının ev anlayışına bayılıyorum, hepsi geniş ve ferah ve fiyatları da çok uygun gerçekten. Her şey güzel görünüyor ama sanırım bir araç lazım olacak orada :)

hocam sizinki hangi okul

25 Mart 2020 16:58

brkckl
Şef

hocam sizinki hangi okul

İMKB İlkokulu hocam. Ortaokul ile birleşikmiş. Benimki ilkokul.

25 Mart 2020 17:02

Aslennn
Aday Memur

İMKB İlkokulu hocam. Ortaokul ile birleşikmiş. Benimki ilkokul.

hocam özelinize bakabilirmisiniz

25 Mart 2020 17:34

brkckl
Şef

hocam özelinize bakabilirmisiniz

Yazdım hocam.

26 Mart 2020 13:19

alexiszorba53
Aday Memur

midyat nasıl bir yer?

Toplam 11 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?