Editörler : E.Kayı Han

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
30 Mayıs 2020 22:34

Bu problemleri kabul edeceğimiz hep razı olacağımız anlamına gelmiyor. çözüm arıyoruz.

Çözümü devletimiz için zor değil.

fastspeed, 4 yıl önce

Bunu atanmadan önce araştırıp düşünecektiniz atanan arkadaşlar da daha önce uyarıda bulunmuş o yüzden düzene değil kendiniz de hatayı arayın ;)

İsmi Lazım Deil
Şube Müdürü
12 Haziran 2020 16:21

Bir ara nöbet tutulan gün kadar hafta içi izin veriliyordu.

katat
Aday Memur
17 Temmuz 2020 00:59

Baştan sona hayretle okudum. Özellikle gece nöbetindeki ikm'nin kaymak gibi maaş alması kısmı. Dünyadan bu kadar mı habersizsiniz?
ackenbenbendegilim, 4 yıl önce

bana saçma sapan cumlelerle muhalefet olan eğer katipse yazıklar olsun diyorum.

gardiyansa tabiki diyebilir farklı meslek olduğu için karşı çıkar işine gelmez.

Yav arkadaşlar savcı hakim bir dosyayı bulama bir şeyi kaybet vs tehdit edilme ekmeğimizle

oynanma durumuna geliyoruz. İnsanlık halidir olabilir veya bizim suçumuzda olmayabilir.

Ayrıca bir sürü alanda bir sürü evrakla uğraşıyoruz. İş tanımımız net değil. Ve iş alanımız çok geniş.

İkm ye gelince adam evrakla fazla uğraşmıyor hele bide gececi ise üfff . alıyor kaymak gibi maaşı.

Zabıt Katipleri heryerde isyan ediyor siz nerede yaşıyorsunuz ?

Nöbet e gidip ücret almamak bana göre haksızlık.

Diğer memurlukları hiç araştırdınız mı ?

Çoğu memur çok rahat çok sınırlı işten sorumlu. Bazıları okeyini açıyor batağını açıyor.

Bu zaten normal değilde Zabıt Katibi öyle bir fırsat bulabiliyor mu ?

Savcılarla kanka Hakimlerle emmi dayı oluyok. Amma maaşa gelince bi cimcik nöbet parasına gelince yok. Görevde yükselme dersen zor. İş tanımı desen net değil .

Burda bunları herkes çok iyi biliyor. Bana tırıvırı yapmayın.

Vicdanınız varsa bu konuda maaşların iyileştirilmesi nöbete ücret ödenmesi görevde yükselme görev tanımı gibi özlük hakları için çabalayın.

Ben çabalıcam kişisel olarak. Ama bir kişinin çabası başka 100 kişinin çabası başka 10 bin kişinin çabası başka.

Beyin bedava.

Toplam 43 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi