Editörler :
29 Mart 2020 13:27

Nick ways
Şube Müdürü
4\1 ini tekrar banka vermezse icra dairesi müdürü ile görüştüm. Vakıfbanka haciz başlatacam.ayrıca maaş sözleşmesine uymadığı için emniyete dilekçe yazarak sözleşmenin sonlandırılmasını yada benim maaşı farklı bankadan ödenmesini talep etcem.
Nick ways, 2 ay önce - Alıntıya git
Bunu emniyete yazdığımda sonuç alırmıyım
29 Mart 2020 15:39

Nick ways
Şube Müdürü
Maaşımda bloke kalkmazsa emniyete yazacağım banka maaş anlaşması sözleşmesine uymuyor demenin faydası olur mu? Maaş sözleşmemin iptal edilip başka bankadan yatırılmasını talep edebilirmiyim.
30 Mart 2020 07:35

Nick ways
Şube Müdürü
.
30 Mart 2020 11:33

ErSon0610
Aday Memur

Kardes maasın değişmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Ancak şube müdürünü seni savcılığa şikayet edeceğim diye tehdit edersin yada gercekten şikayet edersin maasın 4ye 1 ini keser ancak

30 Mart 2020 11:50

Nick ways
Şube Müdürü

Kardes maasın değişmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Ancak şube müdürünü seni savcılığa şikayet edeceğim diye tehdit edersin yada gercekten şikayet edersin maasın 4ye 1 ini keser ancak

ErSon0610, 2 ay önce - Alıntıya git
Banka maaş sözleşmesine uymumaması konusu
30 Mart 2020 13:01

cankats
Aday Memur

Maaş hesabına bloke konulamaz blokeyi sistem otomatik koyuyor.Saat başı sistem tarama yapıyor.Şube yetkiye gider bölge müdürlüğü kaldırıyor blokeyi İL TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ başvurarak maaş hesabıma icra takibinden dolayı banka bloke koymaktadır.Blokenin kaldırılması için kurulunuzca değerlendirilmesi diye dilekçe yada -E-DEVLET üzerinden e-başvuruda bulunabilirsiniz.

30 Mart 2020 13:20

Nick ways
Şube Müdürü

Maaş hesabına bloke konulamaz blokeyi sistem otomatik koyuyor.Saat başı sistem tarama yapıyor.Şube yetkiye gider bölge müdürlüğü kaldırıyor blokeyi İL TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ başvurarak maaş hesabıma icra takibinden dolayı banka bloke koymaktadır.Blokenin kaldırılması için kurulunuzca değerlendirilmesi diye dilekçe yada -E-DEVLET üzerinden e-başvuruda bulunabilirsiniz.

cankats, 2 ay önce - Alıntıya git
Tüketici hakem heyeti maaş hesabı blokeyi bakmıyoruz dendi. Mahkeme bakıyor dedi
30 Mart 2020 13:21

Nick ways
Şube Müdürü
Tüketici hakem heyeti maaş hesabı blokeyi bakmıyoruz dendi. Mahkeme bakıyor dedi
Benim kredi aldığım şube İLE MAAŞ ALDIĞIM ŞUBE FARKLI
30 Mart 2020 13:39

cankats
Aday Memur

Takibe aktarılan ürünleriniz bankanın takip ekranında müşteri bazında izlenmektedir.Şube farklı olması hiçbirşeyi değiştirmez aynı sistem .BDDK-E-ŞİKAYET yazabilirsiniz? Aynı durum akbanktada vardı bu sayfadan yazınca akbank atm para çekme işlemine izin verdi.Maaşınızda başka icra kesintisi varsa vakıfbank maaş hesabınızdan tahsilat yapamaz hukuka aykırı onları amacı sizi kandırıp tahsilat yapmaktır.

30 Mart 2020 22:23

34aksu34
Aday Memur

kardeş cimer di bddk ydi yok görevi kötüye kullanma ß

şikayetti hepsi boş ben hepsini yaptım tek yapaxan icra mahkemeaine dava açmak baska türlü bi iştenn kurtulamazsin maas bankasi deği?mediği sürece

31 Mart 2020 07:46

Nick ways
Şube Müdürü

kardeş cimer di bddk ydi yok görevi kötüye kullanma ß

şikayetti hepsi boş ben hepsini yaptım tek yapaxan icra mahkemeaine dava açmak baska türlü bi iştenn kurtulamazsin maas bankasi deği?mediği sürece

34aksu34, 2 ay önce - Alıntıya git
.
31 Mart 2020 13:14

Nick ways
Şube Müdürü
.
31 Mart 2020 17:04

Nick ways
Şube Müdürü
.
01 Nisan 2020 02:37

Nick ways
Şube Müdürü
.
01 Nisan 2020 17:15

Nick ways
Şube Müdürü
.
02 Nisan 2020 10:24

Nick ways
Şube Müdürü
.
05 Nisan 2020 12:58

Nick ways
Şube Müdürü
Kalktı maaş hesabımda ki bloke çok şükür. 10 günde halledildi. Bddk cimer ve şube aracılığı ile 4\1 kesinti gösteren belge ve yargıtay kararı ve dilekçe ile başvurdum kalktı. Tşk Vakıfbank.
05 Nisan 2020 12:59

Nick ways
Şube Müdürü
Kalktı maaş hesabımda ki bloke çok şükür. 10 günde halledildi. Bddk cimer ve şube aracılığı ile 4\1 kesinti gösteren belge ve yargıtay kararı ve dilekçe ile başvurdum kalktı. Tşk Vakıfbank.
Tüm arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum. Gerek özelden gerek buradan yrd olan tüm arkadaşlara tşk ederim. Allah yolunuz açık etsin.
Toplam 38 mesaj

ANKET
MİT Tır'larından hapis cezası almış olan CHP'li Enis Berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesini nasıl buluyorsunuz?