Editörler :
26 Mart 2020 16:57

vanhelsing3535
Şef

Sağlıkçılar şu an işini düzgün yapmazsa yuzbinperce hatta milyonlarca insan dahi ölebilir.Böyle bir zamanda ne verilse haklaridir. Şu zamanda kendisini saglikcilarla kiyaslayan halkin gozunde sayginligini yitirir.

26 Mart 2020 17:42

Da.daş25
Aday Memur
Sonuna kadar hakedyorlar versinler ücretlerine de zam yapsınlar kalıcı olarak ama sadece insanın zoruna giden başta güneydoğu olmak üzere özellikle 2013 yılından beri yaşadığımız sıkıntılar 12/12 ler yatacak yer bulamazken sınıfların içinde yatarken yorgunluktan kaldırımın üzrçerinde uyurken ve bir sürü şeyler yaşanırken bu kadar değer verilmedi konuşulmadı ücret olarak saymıyorum bile hiç bir yardım yapılmadı darbe gibi birşey atlattık ki evinyolunu unutmuştuk insan zoruna giden bu yoksa ona para vermiş ücretsi yapmış önemli değil
26 Mart 2020 19:33

Salih4255
Şube Müdürü

Poliçede verilmesi lazım, sürekli sokakta bi meslek k virüs kapma olasılığı yüksek yani herkes can tasiyordar da polis taşımıyor mu

26 Mart 2020 20:44

YerliveMillipüskevit
Aday Memur

Sağlıkçılara Helal hoş olsun alcakları zam sonuna kadar hak ediyorlar ancak ne gezi olaylarında ne Hendek olaylarında ne 15 temmuzda Polislerin maaşını düzenleyelim demediler çünkü biz üvey evlat muamelesi görüyoruz

26 Mart 2020 21:01

nuttertools25
Aday Memur

Burdaki polis arkadaşlarıma sesleniyorum darbede ,bombalı saldırılarda , gezi olaylarında, hendek olaylarında her akşam aynı saatte balkondan size alkış tutup kahramanlarımız diyen bir vatandaş oldu mu? Hanginize ispark ücretsiz oldu ? Hangi içişleri bakanı personelime 3 ay tavandan ödeme yapicam dedi? Teşkilatın şu malzemesi eksik denince ülkece o eksikliği gidermek için seferber olunan bir döneme denk gelen oldu mu?Bir insanı ameliyat edip hayata döndürdükten sonra döner sermayesinden parasını alan doktor gibi bir insani intihar etmekten vazgeçirip o insani hayata bağlayan polisin bir yerden para aldığını duydunuz mu? Hadi parasini gectim mesele insan hayatı kurtarmak ise bizde aynı işi yapıyoruz.Bir virüs binlerce yıldır dunyada var neden şimdi sağlıkçılara bu kadar değer verildi de bize verilmiyor anlamıyorum

26 Mart 2020 21:54

PilliiMiyango
Aday Memur

Bulunduğum yerde sağlıkçılar 1+1 çalışıyolar. Polis ise malum. Başka sözüm yok.

26 Mart 2020 22:01

Nick ways
Şube Müdürü

Burdaki polis arkadaşlarıma sesleniyorum darbede ,bombalı saldırılarda , gezi olaylarında, hendek olaylarında her akşam aynı saatte balkondan size alkış tutup kahramanlarımız diyen bir vatandaş oldu mu? Hanginize ispark ücretsiz oldu ? Hangi içişleri bakanı personelime 3 ay tavandan ödeme yapicam dedi? Teşkilatın şu malzemesi eksik denince ülkece o eksikliği gidermek için seferber olunan bir döneme denk gelen oldu mu?Bir insanı ameliyat edip hayata döndürdükten sonra döner sermayesinden parasını alan doktor gibi bir insani intihar etmekten vazgeçirip o insani hayata bağlayan polisin bir yerden para aldığını duydunuz mu? Hadi parasini gectim mesele insan hayatı kurtarmak ise bizde aynı işi yapıyoruz.Bir virüs binlerce yıldır dunyada var neden şimdi sağlıkçılara bu kadar değer verildi de bize verilmiyor anlamıyorum

nuttertools25, 2 hafta önce - Alıntıya git
Tşk. Aramızda malesef değişik memurlar var. İnsanının muayene olduğum doktor idari izne çıktı en az 15 gün çıkmıştır. Ayrıca personeller hastanede yarı yarıya azaltıldı. 12 12 çalışan sağlık personeli var mı sorun? Ayrıca ne kadar kederliyim o kadar polisliği değersiz olduğunu meslekte öğrendim. Gezi olaylarında çeviğin başarısı dillere destanı. İstanbul kadrosuda. Orda 24 taltif yeni memura 1000 TL bile etmiyor geçiştirildi.polislere orda çift maaş verilmeliydi. Ayrıca derece. Ve diğer şeyler. Sahipsiziz malesef. 10 tane dilekçe yaz. Ankara mazeret kabul etmez. Görevde yaralanırsın 2 dk haberde alt yazıda geçer. Halbuki ömrünün kalanı azap içinde geçer.
Toplam 27 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?