Editörler : ayşegül bgm
27 Mart 2020 07:54

Ayşenurr11
Aday Memur

Hemşiremiyiz, sizin acaba tam sıralamanız kaç

27 Mart 2020 10:05

NesrinAda

İhtimal ne yazıkki sıfır hocam

Hayalperesthemşire, 1 yıl önce - Alıntıya git

puanınız kaç acaba

27 Mart 2020 11:23

layda
Aday Memur

Bence size gelme ihtimali yüksek. 265 kişi alıyor zaten

miraçnurse, 1 yıl önce - Alıntıya git

70.452 puanım

27 Mart 2020 12:17

NesrinAda

hatay yazacak olan var mı acaba

27 Mart 2020 14:09

lisanshemsir
Şef
Doğma büyüme İzmirliyim bu izmir sevdası nerden geliyor arkadaş ben bu kadar istemiyorum izmirde çalışmayı
27 Mart 2020 14:45

atanmakisteyenn
Aday Memur

Arkadaşlar şehir hastanesi ile devlet hastanesinin farkı nedir

27 Mart 2020 15:27

miraçnurse
Kapalı

Çok bilgim yok ama şehir hastanesi öncelikle birkaç hastanenin birleşimi ve yarı özel yarı devlet şeklinde politikası. Denetlemeler sıktı staj yaptığım yerde ve stajyer olmamıza rağmen bize bile hocalarımızdan daha çok karışıyorlardı. Yani devletten kuralları farklı olabilir

27 Mart 2020 15:30

miraçnurse
Kapalı

Arkadaşlar başakşehir hakkında bilgisi olan var mı. Yeni açılacak şehir hastanesi çevresi nasıldır kiralar yaşayan toplumun özellikleri nasıl. Sanayi bölgesine fabrikalara yakın mıdır(eşime iş bulmak için) hastanenin 11 haziranda açılacağı yazıyor oldu ki diğer yerlere atandık 11 haziranda kesin taşınmış olur mu hepsi ya da taşınma işlemi o tarihten sonra mı başlar uzun mu sürer ev nerden tutmalı

27 Mart 2020 16:12

Hayalperesthemşire
Müsteşar
Doğma büyüme İzmirliyim bu izmir sevdası nerden geliyor arkadaş ben bu kadar istemiyorum izmirde çalışmayı
lisanshemsir, 1 yıl önce - Alıntıya git

Çünkü yaşam koşullarıni hastanelrini bilmiyorlar hocam, 1500 en az kira verince gerçekleri görüceklr ev arkdsı olmazsa yaşaması zor şehir, gelen para gider hep, şehir güzel sahil yeri turizm cenneti ama işte biz hemşireler için koşulları iyi değil keşke daha iyi olsaydı şimdi çok fazla hemşire alan yerler var onlarda şehir hastanesi açılınca oraya taşınır

27 Mart 2020 19:05

akdoganseyma
Aday Memur

Bana da yardimcı olur musunuz.. güncel olmayan sıralama 24.150 istanbul yaziyorum sadece ilk 15 te anadolu yakası var.Sizce olur mu?

27 Mart 2020 20:44

genchemsire11
Aday Memur

Çünkü yaşam koşullarıni hastanelrini bilmiyorlar hocam, 1500 en az kira verince gerçekleri görüceklr ev arkdsı olmazsa yaşaması zor şehir, gelen para gider hep, şehir güzel sahil yeri turizm cenneti ama işte biz hemşireler için koşulları iyi değil keşke daha iyi olsaydı şimdi çok fazla hemşire alan yerler var onlarda şehir hastanesi açılınca oraya taşınır

Hayalperesthemşire, 1 yıl önce - Alıntıya git

çok doğru bir yazı olmuş ortalama 1200 lira kira var. benim başka seçeneğim yok. olsa izmir de ne işim var. Sırf şehir güzel diye gelenler pişman olacaklar

27 Mart 2020 21:08

Lisanshemşiree07
Aday Memur
24 binde lisans hemşireyim . Sizce Ankara Konya Giresun gibi illeri İstanbul önlerine mi yazmayalım yoksa İstanbul dan sonra mı ? İstanbul a atanmak istiyorum ama tercih hatası yüzünden boşta da kalmak istemiyorum
27 Mart 2020 21:18

fatmadarde
Aday Memur

24 bin mardin gelir mi

27 Mart 2020 21:35

atanmakisteyenn
Aday Memur

Miraçnurse

Şehir hastanesine atanirsak oranın özele geçme gibi bir durumu var mı yani ben kamuya atanirsam beni orada özelde tutma ihtimalleri yok değil mi?

29 Mart 2020 20:19

09 Hemşiree
Aday Memur

16000 soralama72.29 antep ve cevresi

hittime, 1 yıl önce - Alıntıya git
başka nereleri yazmayı düşünüyorsunuz
30 Mart 2020 00:10

Hemşiree97
Aday Memur

hatay yazacak olan var mı acaba

NesrinAda, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ben hatay istiyorum gakat 19.953 ile gelmeyecek gibi bu yuzden adana ve antep ekledim gelir mi bilmiyorum fikri olan var mı

30 Mart 2020 02:42

Muptezelhemşir
Aday Memur

Arkadaşlar sıramam 30 binlerde sizce gelir mi sapma ne kadar olur tahminen istanbul kaçla kapatır tecrübeli arkadaşlar yardım lütfen

30 Mart 2020 09:32

Hemşireee-0000
Aday Memur

Arkadaşlar başakşehir hakkında bilgisi olan var mı. Yeni açılacak şehir hastanesi çevresi nasıldır kiralar yaşayan toplumun özellikleri nasıl. Sanayi bölgesine fabrikalara yakın mıdır(eşime iş bulmak için) hastanenin 11 haziranda açılacağı yazıyor oldu ki diğer yerlere atandık 11 haziranda kesin taşınmış olur mu hepsi ya da taşınma işlemi o tarihten sonra mı başlar uzun mu sürer ev nerden tutmalı

miraçnurse, 1 yıl önce - Alıntıya git
Ev kiraları 2000 tl olarak ve pahalı bir yer olduğunu biliyorum
30 Mart 2020 10:16

miraçnurse
Kapalı
Ev kiraları 2000 tl olarak ve pahalı bir yer olduğunu biliyorum
Hemşireee-0000, 1 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Sıralamam kritik 30 binde istanbul yazmak dışında şansım yok yeni şehir hastanesi çevresi de çok pahalı nasıl olacak bilmiyorum. Yazmayı düşünen kimler var başka bilgi edinebilen var mı yakınında gidilip gelinebilecek semtler falan.

30 Mart 2020 10:28

hemsireamamezun
Aday Memur

Güncel olmayan sıralamam 23 bin, marmara çevresi ve ege iç kesimlerle iç anadolu düşünüyorum. Gelme ihtimali nedir sizce ?

Toplam 125 mesaj

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?