Editörler : ayşegül bgm
26 Mart 2020 19:11

Brvnky.34
Aday Memur

81.5 ben de İstanbul yazacağım

26 Mart 2020 19:30

Oguzhanzobu
Kapalı

Arkadaşlar 84.39 puanım var istanbulda yaşıyorum istanbulu yazıcam ve çevre illerini siz ?

Erdaylnn, 10 ay önce - Alıntıya git
ben istanbuldan umidimi kaybettim artık herkes yazıcak 84 puan almissin hala istanbul yazcam diosun bari tek alım yapan yerlere bulasmayında oralara bari atanma ihtimalimiz olsub kimi gorsem 83 84 almis herkes istanbulu yazicam diyo
26 Mart 2020 19:45

Erdaylnn
Aday Memur
ben istanbuldan umidimi kaybettim artık herkes yazıcak 84 puan almissin hala istanbul yazcam diosun bari tek alım yapan yerlere bulasmayında oralara bari atanma ihtimalimiz olsub kimi gorsem 83 84 almis herkes istanbulu yazicam diyo
Oguzhanzobu, 10 ay önce - Alıntıya git

İstanbulda yaşıyor olmasaydım bu kalabalık şehirden kaçmak isterdim ama yedi sülalem burada el mahkum ama ümidinizi kaybetmeyin

26 Mart 2020 19:53

Oguzhanzobu
Kapalı

İstanbulda yaşıyor olmasaydım bu kalabalık şehirden kaçmak isterdim ama yedi sülalem burada el mahkum ama ümidinizi kaybetmeyin

Erdaylnn, 10 ay önce - Alıntıya git
istanbulun trafigi hasta yogunlugu kalabalık olması uzerine hastanelerdeki baskı bissuru olumsuz sey olmasina ragmen yazicaktım fakat herkes istanbulu yazdigi icin artık vazgectim ne diyim hakkimizda hayirlisi
26 Mart 2020 19:58

Erdaylnn
Aday Memur
istanbulun trafigi hasta yogunlugu kalabalık olması uzerine hastanelerdeki baskı bissuru olumsuz sey olmasina ragmen yazicaktım fakat herkes istanbulu yazdigi icin artık vazgectim ne diyim hakkimizda hayirlisi

Keşke yüksek alım olsaydı da herkes gönül rahatlığıyla tercih yapsaydı hayırlısı olsun inşallah yine de tercih listelerimizi anesteziden istanbuldan tercih yapacak arkadaşlarla beraber yürütsek daha iyi olur eyy anestezi mezunları herkes bangır bangır iletişimde bizden neden kimse bişey yazmıyor?

26 Mart 2020 20:00

kamil aksoy34
Kapalı

84.29 arkadaşlar eşim istanbulda memur bende istanbulu yazıcam

26 Mart 2020 20:06

Oguzhanzobu
Kapalı

84.29 arkadaşlar eşim istanbulda memur bende istanbulu yazıcam

kamil aksoy34, 10 ay önce - Alıntıya git
yazın yazın 84 83 herkes istanbulu yazıyor zaten sizde yazın
26 Mart 2020 20:31

kamil aksoy34
Kapalı
yazın yazın 84 83 herkes istanbulu yazıyor zaten sizde yazın

2020/4 alımında tercihim gelmedi eşim memur tayin imkanı da yok istanbuldan başka şans yok sizde yüksek puan alsaydınız yerleşirdiniz bir daha ki sefere olur ne diyim

26 Mart 2020 21:21

Bahar gül sancak
Aday Memur

Şükür ya anesteziden yazanları da gördü bu gözler arkadaşlar hemşireler yardırıyor bizde ses yok ben 83.3303 puan ve 1417 güncel olmayan sıralamamla tekirdağ istanbul bursa bilecik edirne izmir yazdım geri kalan yerleri öylesine doldurdum ücreti ödedim ama iletişimde kalmak istiyorum tercih değiştirebilirim buradan mı iletişimde bulunalım yoksa whatsapp grubu telegram var mı ?

26 Mart 2020 23:04

Brvnky.34
Aday Memur

evet tüm sağlık grupları forumda gayet aktif, sanırım anestezi grubu kadar geride duran başka bir gr

26 Mart 2020 23:07

Brvnky.34
Aday Memur

evet tüm sağlık grupları forumda gayet aktif, sanırım anestezi grubu kadar geride duran başka bir grup daha yok

27 Mart 2020 19:25

kürarizm
Aday Memur

Bilecik yazan varmı ?

27 Mart 2020 22:28

Oguzhanzobu
Kapalı

Bilecik yazan varmı ?

kürarizm, 10 ay önce - Alıntıya git
yazdım arkadaslar anestezi teknikerleri olarak cok fazlayız ama kimse aktif degil tercih robotuna girip isaretlemeye bile üseniyor herkes malesef
27 Mart 2020 23:02

kamil aksoy34
Kapalı

Bilecik yazan varmı ?

bütün fazla alan kontenjanları yazdım açıkta kalmamak adına bilecik de tercihlerim arasında önceliğim istanbul
27 Mart 2020 23:04

kamil aksoy34
Kapalı

Bilecik yazan varmı ?

sizin puanınız kaç
27 Mart 2020 23:07

kamil aksoy34
Kapalı
yazdım arkadaslar anestezi teknikerleri olarak cok fazlayız ama kimse aktif degil tercih robotuna girip isaretlemeye bile üseniyor herkes malesef
bölümümüz neden böyle insanlar neden duyarsız bilmiyorum. size özelden yazamadım nereleri yazdığınızı bana özelden yazabilir misiniz bir de arkadaşlar gerçekten grup yok mu telegram bilginiz yok mu
27 Mart 2020 23:33

kürarizm
Aday Memur
sizin puanınız kaç
kamil aksoy34, 10 ay önce - Alıntıya git

83.33302 puanım var 1422 sıralamam var şuanda sizin kaç ?

27 Mart 2020 23:48

dmt.44
Aday Memur
Bende 84.3 puanla malatya ve çevresini yazcam öncelikle. başka puanı yüksek olup malatya ve cevresini yazacak olanlar var mı acaba
28 Mart 2020 00:12

kamil aksoy34
Kapalı

84.29 puanım var özellikle istanbul çevresi tekirdağ bursa buralara öncelik verdim açık açıkta kalmamak için çok kontenjanı olan hastaneleri yazdım malatya ve çevresini yazmadım sizler nereleri yazdınız ? gerçekten her gün girip kim kaç puan diye bakmaktan usandım sanki anestezi mezunu hiç yokmuş gibi diğer branşlara göre pasifiz

28 Mart 2020 00:43

kamil aksoy34
Kapalı

https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/36992,covid-19-salgini-suresince-personel-ayrilislaripdf.pdf

arkadaşlar bu ne anlama geliyor kız kardeşim özel hastanede hemşire şimdi tercih yapamayacak mı bu konuda bilgisi olan ?

Toplam 48 mesaj

ANKET
Akademisyenler için doçentlikte dil barajının yükseltilmesini;