Editörler : ayşegül bgm
28 Mart 2020 00:50

Bahar gül sancak
Aday Memur

Özelde çalışıp bir de üstüne ders çalışıp emek verdim emeklerim boş mu yani ? şimdi tercih yapsam yerleşsem cezası mı var yerleşince devlette çalışamayacak mıyım ? madem yapmamak lazım ceza alıcaz sistem neden engellemiyor ? yerleşip çalışamayacaksam kadro neden boşa gidecek hem de bu dönemde... günlerdir artık yiyip içemiyorum stresten nolur bilgisi olan arkadaşlar yardım edin....

28 Mart 2020 01:10

angel_anst
Aday Memur

İstifa edemeyenler diye açılan form başlığında paylaşımda bulunanlar var o konularında oku karılık bir durum ne söylesek boş

01 Nisan 2020 22:02

Sseenna

En çok vaka İstanbul'dayım.bu tercihleri değiştirir mi

02 Nisan 2020 01:57

kamil aksoy34
Aday Memur

En çok vaka İstanbul'dayım.bu tercihleri değiştirir mi

Sseenna, 6 gün önce - Alıntıya git
Hiç zannetmiyorum sırf atanmak yeniden hazırlanmamak ve kendi işimizi yapmak adına gözümüz virüsü yayılmış olan şehri felan görmez ki tüm illerde vakaların görüldüğünü söyledi bakanımız
02 Nisan 2020 18:04

Sseenna
Hiç zannetmiyorum sırf atanmak yeniden hazırlanmamak ve kendi işimizi yapmak adına gözümüz virüsü yayılmış olan şehri felan görmez ki tüm illerde vakaların görüldüğünü söyledi bakanımız
kamil aksoy34, 5 gün önce - Alıntıya git

Herkes için hayırlısı o zaman....

02 Nisan 2020 21:28

kamil aksoy34
Aday Memur

Herkes için hayırlısı o zaman....

Sseenna, 5 gün önce - Alıntıya git
keşke daha çok kontenjan açılsaydı da hepimiz yerleşebilseydik siz kaç puanla nereleri yazdınız ?
02 Nisan 2020 22:32

meneksenuri
Daire Başkanı

Tahminen taban puanınız kaç olur arkadaşlar?

03 Nisan 2020 02:44

merveakhisar
Aday Memur

Herkese hayırlı olsun umarım herkesin istediği yer gelir. Son yıllara ait atamalara buradan bakabilirsiniz. Bil amaçlı.

Kaynak : https://www.siralama.net/kpss-atama-taban-puanlari/

Toplam 48 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?