Editörler :
28 Mart 2020 17:55

selcukalbayrak
Şef

Tartışmaya gerek kalmadı.Bakanlık yayınladığı yazıyla 28 Marttan itibaren 1 Eylüle kadar ek ders görevi sayılan tüm eğitim faaliyetlerini durdurdu.

28 Mart 2020 17:55

ivan.snath
Kapalı

Son gelen yazıya göre 28'inden sonra bazı ek dersler ödenmeyecek haberde de görmüşsündür.

Ek dersleri yaptık yolladık bile. 30-31'inde DYK yazdığımız öğretmenler var. Süreç nasıl işleyecek bu durumda?

28 Mart 2020 18:55

nemrutdağı
Daire Başkanı

2019/2020 Eğitim öğretim yılı bu gelen yeni yazıyla kapanmış sayılır. Yani yaz döneminde hiç bir eğitim öğretim faaliyeti yapılmayacaktır. Telafi v.b. dersler olmayacaktır. LGS ve ÖSYM sınavını yaptıkları gün bu yıl bitmiş diyebiliriz.

28 Mart 2020 18:58

UYKUSUZ_
Aday Memur

2019/2020 Eğitim öğretim yılı bu gelen yeni yazıyla kapanmış sayılır. Yani yaz döneminde hiç bir eğitim öğretim faaliyeti yapılmayacaktır. Telafi v.b. dersler olmayacaktır. LGS ve ÖSYM sınavını yaptıkları gün bu yıl bitmiş diyebiliriz.

nemrutdağı, 10 ay önce - Alıntıya git

yazı teyit edilmiş mi ? edilmişse eğer dediğiniz sonuç çıkar...

28 Mart 2020 19:07

nemrutdağı
Daire Başkanı

Gelen yazı konu başlığı Bazı Eğitim faaliyetlerinin durdurulması hakkında bir yazı. Detaylar var ve açıklayıcı bir yazı olmuş.

28 Mart 2020 19:22

albatros_d3
Aday Memur

Esim sinifci.Komple evde eğitime gidiyor.Simdi eşimin ek dersinin kesilmesi fakat normal sınıf ogretmeninin kesilmesi adaletsizlik olur.Evde egitime benzin parasini cebimizden veriyoruz.Yani normal öğretmenin ek ders alması eşimin almamasi adaletsizlik değil mi ?

28 Mart 2020 19:24

albatros_d3
Aday Memur

Normal sinif öğretmeninin ek dersinin kesilmemesi olacaktı.

28 Mart 2020 19:58

muallim_34
Daire Başkanı

Bence tüm öğretmenlere üçer saat ekders verilmeli.cunku şuan herkes eşit.

28 Mart 2020 20:26

RaSKaH
Şube Müdürü

Son gelen yazıya göre 28'inden sonra bazı ek dersler ödenmeyecek haberde de görmüşsündür.

Ek dersleri yaptık yolladık bile. 30-31'inde DYK yazdığımız öğretmenler var. Süreç nasıl işleyecek bu durumda?

ivan.snath, 10 ay önce - Alıntıya git
İlçe mem onaylı bordroları iptal edecek. Siz de düzeltmeleri yaptıktan sonra onay vereceksiniz.
28 Mart 2020 20:28

ivan.snath
Kapalı
İlçe mem onaylı bordroları iptal edecek. Siz de düzeltmeleri yaptıktan sonra onay vereceksiniz.
RaSKaH, 10 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler hocam. Pazartesi bakacağız artık hal çaresine.

28 Mart 2020 22:22

edesa
Aday Memur

Açık lise Yüzyüze eğitim olan okullar hafta içi olan ek dersleri ödeyecekler mi ?Acaba bununlailgili bir açıklama yapılmamış.

28 Mart 2020 22:35

Aysiima
Aday Memur

Benim durumum da ayni hocam. Kesinlikle bize ödenmeli. Evde eğitim durdurulduguna göre okula dönmüş oluyoruz . Seminerde ödendiği gibi bunda da ödenmeli. Sonucta biz ders disi gitmiyoruz . Maas karşılığı gidiyoruz.

28 Mart 2020 22:38

Aysiima
Aday Memur

Albatross hocam size cevap olarak yazdım

28 Mart 2020 22:40

Aysiima
Aday Memur

Ki ben norm fazlası değilim. Benim yerime gorevli öğretmen var okulda

28 Mart 2020 23:28

Aysiima
Aday Memur

Merhaba hocalarım. Ben bir okulda kadrolu sınıf öğretmeniyim. Okulumda norm fazlası değilim. Lâkin rahatsızlığım sebebiyle başka bir okulun 2 öğrencisine 30 saat hafta ici hergun aynı okula gider gibi maaş karşılığı evde eğitime gidiyorum. Son genelgede evde eğitime ekders verilemeyeceginden bahsediyor. Yalniz benim durumum farklı. Bu durum okul çıkışı evde eğitim yapan öğretmenlerden bahsediyor sanırım değil mi. Yanı evde eğitim durdurulduguna göre ben okuluma dönmüş oluyorum. Dolayısıyla da normal ekders almaliyim. Seminerlerde nasıl ki okulum ekdersimi düzenliyorsa şimdi de öyle olmalı değil mi. Aksi takdirde bana haksızlık olacağı kanısındayım...

29 Mart 2020 01:22

albatros_d3
Aday Memur

Eşim norm fazlası ilçe emrinde ama 2 tane öğrencisi var evde eğitim yapıyor.Ek dersler kesilecekse madem herkesten kesilmeli diye düşünüyorum.Yada evde eğitim öğretmenlerine bu şekilde haksızlık yaparak değil.İki gün sonra evde eğitime öğretmen bulamıyorlar bazı durumlardan dolayı.Bundan sonra hiç bulamazlar

29 Mart 2020 01:39

akil21
Şef

Yani evde egitimciler ek ders alamayacak mi ben norm fazlasi degildim ve yerime de ogretmen verildi

29 Mart 2020 01:40

akil21
Şef

Evde egitime gorevlendirilen birinin gorevlendirmesi iptal olursa ozaman okulda olur ve eknders alir demektir.

29 Mart 2020 09:41

Aysiima
Aday Memur

Aynen akil21 hocam ben de oyle dusunuyorum. Yanı biz kadrolu o okulun öğretmeniyiz ve yerimize görevlendirme öğretmen var. Benim gittiğim okul benim için senin durumun farklı ödenmesi lazım dedi.

30 Mart 2020 19:30

Aysiima
Aday Memur

Akil21 ve albatros_d3 hocalarım ben okula dilekçe verdim. Cimere de yazdım. Sizler de yazarsanız belki duzeltilebilir.

Toplam 227 mesaj

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?