Editörler : hopaliSafak Vaktii
06 Nisan 2020 01:18

menep
Memur

Aliyas;

Eğer siz insanların durumlarını bilmeden, anlamadan yorum yaparsanız yanlış anlarım. Ben geçen sene 1. sınıflarımı büyük bir heyecanla istekle okuturken, okulumuz iki bloktan oluşuyordu benim görev yaptığım blok birdenbire otizmliler okuluna dönüştürüldü ve biz 12 öğretmen norm fazlası olduk. Ne olduğunu bile anlayamadık. Hatta okuma bayramı bile yapmıştım çocuklarıma velikerle birlikte hepimiz perişan olduk. Ne duygular yaşadığımızı sanırım tahmin edemezsiniz. Bulunduğum ilçede açık olmadığı için resen evde eğitimde görevlendirildim evet yanlış duymadınız resen. Bu yıl evde eğitime başlattırıldım ve amirlerim iyi işte hocam rahat edersin dediler eğitim kimsenin umrunda olmadı birinci sınıfta bırakmak zorunda olduğum çocuklarım da kimsenin umrunda olmadı, velilerim de..Sizin şimdi hocam siz de evde eğitime gitmeyin canım bi de kalkıp ekders mi istiyorsunuz tarzı konuşmalarınızı bir daha gözden geçirmenizi rica ediyorum.

06 Nisan 2020 04:50

akil21
Şef

Evde egitime ek ders verilmemesi sacmalik olur.eylule kadar iptal olmus ne yani ikullar acilmazsa eylule kadar ek ders alinmayacak mi ?diger arkadaslarimizin ekndersi yatarken bizimkilerin yatmamasi haksizlik.Bizim ilce bakanliktan gorus yazisi istemis sizlerde ilcenizi arayip sorabilirsiniz arkadaslar.

06 Nisan 2020 04:51

akil21
Şef

Eger yatirilmayacaksa okullarkniza soyleyin sizi okulda baslatsinlar ben okuluma soyledim simdilik tamm dediler bakalim gelen yaziya gore.

06 Nisan 2020 11:49

Aysiima
Aday Memur

Akil21 hocam hangi ilçe sizin? Bir de okula başlatma durumu nasıl olacak. Boş sınıf var mi sizin okulda? Bizim okulda görevlendirme var benim yerimde.

06 Nisan 2020 11:55

Aysiima
Aday Memur

Akil21 hocam başlamak için mi görüş yazisi istendi hocam. Yoksa bizim gibi , üzerimizde olan maaş karşılığı ekders alan kişilere, ekders vermesi gerektiği konusunda mi görüş yazisi iştendi acaba

Toplam 65 mesaj

ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?