Editörler : ayşegül bgm
29 Mart 2020 19:40

Hemşirebey00
Memur

Ya arkadaşlar ben birşeyi çok merak ediyorum. Acaba sehirlere göre kapama puanlari birbirine yakın mi olur yoksa farklı mı? Yani bi yer 70 ile kapatırken bi yer 65 ile kapatir mi sehirler arasi puan farki sizce nasil olur?

Atanamayanhemsireyim, 3 ay önce - Alıntıya git

izmir merkezde en rahat hasatne nereli. yazmayın dediğiniz bir hastane var mı?

29 Mart 2020 19:46

genchemsire11
Aday Memur

izmir merkezde rahat hastane yoktur

29 Mart 2020 19:47

genchemsire11
Aday Memur

ama puanınız çok iyiyse alsancak devlet hastanesini tercih edebilirsiniz

29 Mart 2020 20:13

Hemşirebey00
Memur

ama puanınız çok iyiyse alsancak devlet hastanesini tercih edebilirsiniz

genchemsire11, 3 ay önce - Alıntıya git

teşekkürler. aralarında tercih yapmak zorunda kalsak illa birisi baskındır. o yönden sordum yoksa büyük şehirde rahat arayacak durumda değilim

29 Mart 2020 20:18

gökmeng
Aday Memur

Arkadaşlar yanlış hesaplıyorsunuz 5 binlik alımda da sapma 4 bindi ilk 3 bin kisürlük alımda 4200 falan şubattaki alımda da 4500 sapma sapmayı oluşturanlar zaten ünide olanlar tercih yapmayanlar tercih hatası yapanlar sapmayı 16 bininüstüne değil şuan alımla toplam 20800 küsür alınmış olacak onun üstüne eklemeniz gerek şuan alınan sayı 9373 olduğu için sapması daha fazla olacak 6-7 bin sapma olsa sıralamalar 27-28 K arasında kalır ha belki çok şanslı olup kimsenin yazmadığı yerleri yazan insanlar olabilir daha önceki atamalarda olduğu gibi ama genel sapma dediğim gibi olacaktır tecrübe konuşuyor 3. Tercihimde atandım ve sapma tahminim hep tuttu

adanalııhemşire, 3 ay önce - Alıntıya git

sıralamamızı ösymin sitesindekini mi alarak düşünmeliyiz yoksa hesaplayarak mı. çünkü o kadar alıma rağmen sitedeki sıralamam değişmedi

30 Mart 2020 18:46

Ebzero
Aday Memur

Sıralamam 24 bin, küçük illerin hangilerine rahat atamam olabilir?

30 Mart 2020 19:37

lisanshemşire21
Aday Memur

Sıralamam 24 bin, küçük illerin hangilerine rahat atamam olabilir?

Ebzero, 3 ay önce - Alıntıya git
sıralamanız iyi aslında niye küçük şehir düşünüyosunuz?
30 Mart 2020 19:43

Ayşenurr11
Aday Memur

Sıralamam 19200 nereye baksam herkes yazdığım yerleri yazmış daha çok kontenjanı fazla olan yerleri yazdım ama yanlış mı yaptım acaba?

30 Mart 2020 23:44

xxxlxxxl
Kapalı

Arkadaşlar listenin başlarına devlet hastanelerini mi yazmalıyım maaş konusunda hangi hastaneler daha avantajlı olur

31 Mart 2020 00:09

Ebzero
Aday Memur
sıralamanız iyi aslında niye küçük şehir düşünüyosunuz?
lisanshemşire21, 3 ay önce - Alıntıya git

Aslında genel olarak iç Kırşehir Nevşehir Giresun Erzincan Bayburt Batman gibi hem küçük il hemde alım sayısı fazla, acaba bunlardan hangilerinin gelme olasılığı olur veya olur mu

31 Mart 2020 00:17

ftt01
Kapalı

Atamalarda ösym klavuzu gecerlidir. Gerekli sartları saglayip sağlamadığın burada konan nitelik ve şartlara bakilarak degerlendirilir. Tercih yapmak yerlesmekle bitmiyor. Ceecegin sgk hizmet belgesindeki istifa kamu kurumu 4b veya 4a ise ve fesih üzerinden bir yıl gecmemisse ataman yapılsa dahi iptal edilir ise baslasan dahi yasal faizi ile geei alinir

31 Mart 2020 00:21

lisanshemşire21
Aday Memur

Aslında genel olarak iç Kırşehir Nevşehir Giresun Erzincan Bayburt Batman gibi hem küçük il hemde alım sayısı fazla, acaba bunlardan hangilerinin gelme olasılığı olur veya olur mu

ya ben 24binde olsam sosyal alan bakımından gelişmiş yerleri yazarım
31 Mart 2020 00:25

Ebzero
Aday Memur
ya ben 24binde olsam sosyal alan bakımından gelişmiş yerleri yazarım
lisanshemşire21, 3 ay önce - Alıntıya git

Gelmeyeceğini düşündüğüm için mesela Diyarbakır Mardin Adana Gaziantep gibi yerleri yazmadım zaten Ankara İstanbul gibi yerleri de yazdım ama gelirse geçinmesi de zor olacak diye düşünüyorum

31 Mart 2020 00:31

Hemşirebey00
Memur

73.5 sıralaması kaç?

31 Mart 2020 00:33

lisanshemşire21
Aday Memur

Gelmeyeceğini düşündüğüm için mesela Diyarbakır Mardin Adana Gaziantep gibi yerleri yazmadım zaten Ankara İstanbul gibi yerleri de yazdım ama gelirse geçinmesi de zor olacak diye düşünüyorum

ailenize bakmak zorunda değilseniz ya da evli değilseniz tek kişi oralarda geçinebilirsiniz bence ya tabi atanacağınız semte de bağlı evet dbakır ve mardin zaten az alıyor bi de ben diyarbakırlıyım bizim buralarda öyle kolay kolay dışarısı yazılmıyor puan kötü değilse hep çevre iller ya da memleketler yazılıyor o yüzden mardin ve diyarbakırda 20 21 binden sonrakilerin pek şansı olacağını düşünmüyorum tabi yine siz araştırın bakın
31 Mart 2020 02:08

merveakhisar
Aday Memur

son alımda 72.3 ile kapattı. 18 bine kadar geriledi. Sanırım 30 bine kadar düşer diye tahmin ediyorum. Son 4 alımlara buradan bakabilirsiniz.

Kaynak : https://www.siralama.net/hemsirelik-lisans-kpss-atama-taban-puanlari/

31 Mart 2020 18:13

akiff43
Aday Memur

kütahya yazacak var mı?

01 Nisan 2020 16:45

Betul4225

Tercihlerinizi 15-15 yapın yarısını İstanbul ankara gibi kpntejanı çok olan hastaneleri yazın diğer yarısına da ardahan Artvin Erzurum Sivas Yozgat Tokat Sinop Kırıkkale gibi yerlerden kontejanı az olan hastaneleri yazın

adanalııhemşire, 3 ay önce - Alıntıya git
Puanim 68.7 sizce atanir miyim
Toplam 78 mesaj

ANKET
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?