Editörler : nayzen
27 Mart 2020 01:26   

Bir Sorum Var (Birim Değişikliği)

Arkadaşlar merhaba. Kadrolu devlet memuruyum. İcra borçlarım olması nedeniyle idare tarafından mutemetlikteki görevime son verildi. Fakat hiçbir şekilde haberim olmadan ve fikrim alınmadan. Kurumumda en ufak bir yanlışım olmadı. Görevimi başarıyla yapan biriyim. Bunun olur tarafı var mı? Cimer'e yazmam gerekir mi? Açıkçası rencide oldum kurumda. Rahatsız ediyor bu konu beni.

27 Mart 2020 02:01

xrainmannnx
Şef

Kanunsuz davranılmış hakkınız hukukunuz kişilğinize saldırılmış. 657 de borçlarını ödemeyenlere kınama cezası verilir diyor. İl ve İlçe Memleri çok iyi bilirim. Tmamane sinir bozucu yerlerdir. Size tavsiyem şudur: Madem öyle gel böyle yapacaksınız. İşe gideceksiniz ama iş bilmiyor gibi davranacaksınız. Verimsiz olacaksınız. okula gidip çalışın kendinize ait odanız olur. görevlendirme isteyin. kozlar sizin elinizde...

27 Mart 2020 09:03

Koronabey
Aday Memur

Kınama cezası gerektiren bir durum da yok ki. Borcu inkar etmiyorum. Şahsi borcum ve ödeniyor zaten

28 Mart 2020 16:33

Mulayimsert001

öğretmenlere gelen icralara da ceza veriyorlar mı? onlara vermeyip sadece sana vermişlerse itiraz et

28 Mart 2020 19:38

Koronabey
Aday Memur

Milli eğitimde değilim arkadaş. Hangi bakanlık olduğu da farketmiyor ama konu böyle işte

Toplam 4 mesaj

ANKET
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, koronavirüsle mücadelede Bilim Kurulunu yetkili kılmış olmasını;