Editörler : ayşegül bgm
27 Mart 2020 10:27

Tercih edilesi şehirler YARDIM!

Merhaba hocalarım. ben lisans hemşire 19bindeyim. tercih listemi oluştururken ailemin bulunduğu yere kadro verilmediğinden gideceğim her yerde ev tutacam bundan dolayı şehir bazlı tercih vereceğim. ama dünden beri telegram gruplarında nereyi sorsam bir eksiği bulunuyor veya çok kötüleniyor. ekonomik olarak çok zorlanmayacağım ve sosyal hayatı olabilecek ulaşımı rahat bir yer bakıyorum. bu süreçte yoğun bir yer istemiyorum diyecek halim yok bu yüzden yoğun olması problem değil.izmiri yazacaktım çok pahalı döneri az denildi. eskişehir bursa kocaeli ankara antep adana düşünüyorum. buralarda yaşayan arkadaşların tavsiyeleri olursa sevinirim. teşekkürler.

Atanamayann16
Aday Memur
27 Mart 2020 10:35

Bursa ve İzmir büyükşehir olduğu için kiralar çok yüksek. Bursa'da yaşıyorum hastaneleri çok çok yoğun ve pek yapacak bir şey yok. Ben de Bursa yazmayı düşünmüyorum. Sıralaman çok iyi bence daha küçük yerleri yazabilirsin belki oralarda daha uygundur kiralar, yaşam vs. Sakarya, Balıkesir yazabilirsin.

Ayşenurr11
Aday Memur
27 Mart 2020 10:59

Sıralamanız tam olarak kaç?

meneksenuri
Daire Başkanı
27 Mart 2020 11:13

Atayan merci ben olsam19 bininci kişinin atamasını yapmazdım. Hiçbir şey çözmemememiş ki...

fatmadarde
Aday Memur
27 Mart 2020 11:17

Şu yorum yapan kişiyi nasıl şikayet edicez ya belli ki hayatındaki tek odak kıskançlık ve buna yoğunlaşmış gelmiş burda hayatını boşa harcıyor çok yazık sana

meneksenuri, 4 yıl önce

Atayan merci ben olsam19 bininci kişinin atamasını yapmazdım. Hiçbir şey çözmemememiş ki...

meneksenuri
Daire Başkanı
27 Mart 2020 11:22

Fikrimi yazıyorum Fatma hanım. Sizce de branşında 19 bininci olan biri yetersiz değil mi?

fatmadarde
Aday Memur
27 Mart 2020 11:28

Bu bölümü bitirmeye hak tanıyan doçent ve profesör ünvanlı hocalarımız zaten yeterli olduğumuz konusunda hem fikir olup bizi mezun etmişler. Bunu sorgulamak sizin haddinize değil.

meneksenuri, 4 yıl önce

Fikrimi yazıyorum Fatma hanım. Sizce de branşında 19 bininci olan biri yetersiz değil mi?

meneksenuri
Daire Başkanı
27 Mart 2020 11:31

Bak işte anlamamışsınız.

Hemşire olmak ayrı şeydir, devlette memur olmak ayrı şeydir. Hemşire olmayı hak etmişsiniz de memur olmayı hak ettiniz mi?

fatmadarde, 4 yıl önce

Bu bölümü bitirmeye hak tanıyan doçent ve profesör ünvanlı hocalarımız zaten yeterli olduğumuz konusunda hem fikir olup bizi mezun etmişler. Bunu sorgulamak sizin haddinize değil.

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 11:31

teşekkür ederim hocam yorumlarınız için.

Atanamayann16, 4 yıl önce
Bursa ve İzmir büyükşehir olduğu için kiralar çok yüksek. Bursa'da yaşıyorum hastaneleri çok çok yoğun ve pek yapacak bir şey yok. Ben de Bursa yazmayı düşünmüyorum. Sıralaman çok iyi bence daha küçük yerleri yazabilirsin belki oralarda daha uygundur kiralar, yaşam vs. Sakarya, Balıkesir yazabilirsin.

hemşir011
Şef
27 Mart 2020 11:35

devlet atamayı çıkartıp bu sıralamalara sırayı getiriyorsa atamaya hak kazanmış kardeşim neyin peşindesin anlayamadım. isterse bir atama daha çıkartır 50 binde atanır o adamda devlet memuru olmaya hak kazanmış olur da sen neyin peşindesin.
meneksenuri, 4 yıl önce

Bak işte anlamamışsınız.

Hemşire olmak ayrı şeydir, devlette memur olmak ayrı şeydir. Hemşire olmayı hak etmişsiniz de memur olmayı hak ettiniz mi?

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 11:42

beyfendi bu sizin kendi görüşünüz saygı duyarım ancak ben üniversite üçüncü sınıfta sınava girdim ve staj yoğunluklarından derslerden dolayı pek kpss çalışmadım ama mezun olur olmaz atamayı zaten beklemediğimden aylardır kpss çalışıyorum. internlük boyunca nöbette tuttum. yoğun bakımlardan tutun bir çok serviste çalıştım. devlet bizi böyle bir dönemde memur almak için almıyor hastalara faydalı olunacak sağlık personeli alıyor. bizde bu süreçte üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Lütfen fikrinizi belirttiniz daha fazla gönderimin altını meşgul etmeyin. ben sizin fikirlernizi duymak için yazmadım buraya bana şehir konusunda yardımcı olacak arkadaşların tavsiyelerini duymak için yazdım.

meneksenuri, 4 yıl önce

hokah
Aday Memur
27 Mart 2020 11:43

Kesinlikle ilk siraya CANAKKALE yazin, kiralar uygun, hastaneler yogun degil, halki saygili anlayisli, sosyal hayat harika, deniz doga ne ararsan var. Alt siraya da kesinlikle BARTIN i öneririm, burasi sakin dogal guzelligi olan, abarti kiradi olmayan nufusu az huzurlu biryer
Dilanna, 4 yıl önce

teşekkür ederim hocam yorumlarınız için.

Krgzzg
Aday Memur
27 Mart 2020 11:45

Aynı şekilde bu soruya katılıyorum. Lütfen herkes yaşadığı şehirlerden az çok bilgi verebilir mi?

meneksenuri
Daire Başkanı
27 Mart 2020 11:45

Memur dediğin az biraz kültürlü olmalı, yetenekli olmalı. 19 bin çok kötü. Devletimizin personeli olacak neticede.

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 11:49

19600 hocam

Ayşenurr11, 4 yıl önce

Sıralamanız tam olarak kaç?

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 11:53

Emin olun kültür konusunda benimle yarışamazsınız ama pardon sizin kültür anlayışınız kpss den iyi puan almakla oluyor sanırım. yoksa beni hiç tanımadığınız halde kültürsüz diye nitelendirmezdiniz.

meneksenuri, 4 yıl önce

Memur dediğin az biraz kültürlü olmalı, yetenekli olmalı. 19 bin çok kötü. Devletimizin personeli olacak neticede.

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 11:56

Teşekkür ederim Hocam yorumlarınız için. Dikkate alacağım.

hokah, 4 yıl önce
Kesinlikle ilk siraya CANAKKALE yazin, kiralar uygun, hastaneler yogun degil, halki saygili anlayisli, sosyal hayat harika, deniz doga ne ararsan var. Alt siraya da kesinlikle BARTIN i öneririm, burasi sakin dogal guzelligi olan, abarti kiradi olmayan nufusu az huzurlu biryer

meneksenuri
Daire Başkanı
27 Mart 2020 11:57

Halep orda ise arşın burda. Kültürlü birinin 19 bininci olması.

Dilanna, 4 yıl önce

Emin olun kültür konusunda benimle yarışamazsınız ama pardon sizin kültür anlayışınız kpss den iyi puan almakla oluyor sanırım. yoksa beni hiç tanımadığınız halde kültürsüz diye nitelendirmezdiniz.

27 Mart 2020 12:02

Benim de sıralamam 26 250 nereleri yazmam gerekiyor atanmam için yardımcı olur musunuz lütfen

Mehmet161
Aday Memur
27 Mart 2020 12:19

Lan sen baştan ayağa kadar kültüŕ olsan ne olacak ne demiş koskoca yunus emre gittim halep ile şam a eyledim ilmi talep meğersem hepsi boş imiş illa edep illa edep git başka yerde oyna burdaki insanların senden önemli isleri var 1 dk bile cok sana

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 12:26

hocam istanbul erzurum en düsük kapatıyor diye bılıyorum. buraları yazabilirsiniz.

slm46hmsre, 4 yıl önce

Benim de sıralamam 26 250 nereleri yazmam gerekiyor atanmam için yardımcı olur musunuz lütfen

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi