Editörler : ayşegül bgm

cmfrtykn
Aday Memur
27 Mart 2020 12:49

22.850 inci sıralamadayım. 69.51 puanla. Listedeki 90 üstü kontejanları kağıda yazdım. Toplam 23 tane ve bunların toplamı 4.500 yapıyor. Düz mantıkla en son atamada 15.500 üncü atanmıştı. Ve 20.000 inciye denk geliyor. 7 tercih hakkım kaldı benim. Tıkandım, yardıma ihtiyacım var fikirlerinizi bekliyorum

hokah
Aday Memur
27 Mart 2020 14:32

Ankara için de Kızılcahamamı öneririm, termalleri ve dogasiyla unludur, sakin bir yer tatil beldesi gibi.
Dilanna, 4 yıl önce

Teşekkür ederim Hocam yorumlarınız için. Dikkate alacağım.

Hemhem10
Aday Memur
27 Mart 2020 14:41

Balıkesir de ev kiraları pahalı hele ki Ayvalık tarafları yazlık olduğu için kiralar yükseltiliyor .Eskişehir güzel öğrenci şehri kiralar 500-800 arası 1+1 ler aşırı fazla zaten yeni yapılmış hiç oturulmamış biryer bile bulursun su ucuz karta yüklüyorsun tramvay heryere var hastaneye de kolaylıkla ulaşırsın otobüs çok tercih edilmiyor tramvay her yere gidiyo çünkü insanları çok cana yakın herşeye yardımcı oluyorlar.Ayrıca şehir çok güzel.Sakarya yı da tercih edebilirsin orasıda aynı şekilde ucuz 👍

Hayalperesthemşire
Müsteşar
27 Mart 2020 14:43

İzmir bursa Ankara gibi şehirler ne yazıkki pahalı ve hastaneleri çok yoğun, her yerin bir eksiği kötü yanı vardır hocam bunu bil, millet kötüler durur, 4 4 lük olan hiçbir yer yoktur, Eskişehir öğrenci şehri her yönden ulaşımı kirası sosyallik yönden iyidir, kesinlikle yaz, Bilecik mesela Eskişehire çok yakın burayı da düşünebilirsn, Karadeniz düşün derim, Sinop Giresun Zonguldak buraları düşün, kocaeli de istabvul kadar pahalı olmasada pahalıdır ama konumu iyi, ilçelerini yaz muhakkak, bursa İnegöl falan iyidr hem hastanesi hem ilçesi, Antep karısık bir şehir hastanleri çok yoğun vede pahalı, İzmirde yasa daha iyi Bi farkı yok yani , adana her kesime hitap eden bir şehir sıkıntı yaşayan pek duymadım

lisanshemşire21
Aday Memur
27 Mart 2020 14:48

sizin amacınız ne? her konu başlığına bu tür şeyler yazıyorsunuz? eğer devlet bu imkanı sağlıyorsa devlet bunu sorgulamıyorsa bunu sorgulamak sizin veya bir başkasının ne haddine? İnsanları puanlarına göre yargılayan bir zihniyet nasıl memur olabilmişse o puanlarla devlet memuru olmakta bizim hakkımız hele ki bu hak tanınıyorsa.
meneksenuri, 4 yıl önce

Bak işte anlamamışsınız.

Hemşire olmak ayrı şeydir, devlette memur olmak ayrı şeydir. Hemşire olmayı hak etmişsiniz de memur olmayı hak ettiniz mi?

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 15:14

Çok teşekkür ederim. eskişehiri ilk sıraya yazdım gelir mi bilemiyorum. sakaryayıda daha öne çekerim o zaman.

Hemhem10, 4 yıl önce

Balıkesir de ev kiraları pahalı hele ki Ayvalık tarafları yazlık olduğu için kiralar yükseltiliyor .Eskişehir güzel öğrenci şehri kiralar 500-800 arası 1+1 ler aşırı fazla zaten yeni yapılmış hiç oturulmamış biryer bile bulursun su ucuz karta yüklüyorsun tramvay heryere var hastaneye de kolaylıkla ulaşırsın otobüs çok tercih edilmiyor tramvay her yere gidiyo çünkü insanları çok cana yakın herşeye yardımcı oluyorlar.Ayrıca şehir çok güzel.Sakarya yı da tercih edebilirsin orasıda aynı şekilde ucuz 👍

Dilanna
Aday Memur
27 Mart 2020 15:17

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

İzmir bursa Ankara gibi şehirler ne yazıkki pahalı ve hastaneleri çok yoğun, her yerin bir eksiği kötü yanı vardır hocam bunu bil, millet kötüler durur, 4 4 lük olan hiçbir yer yoktur, Eskişehir öğrenci şehri her yönden ulaşımı kirası sosyallik yönden iyidir, kesinlikle yaz, Bilecik mesela Eskişehire çok yakın burayı da düşünebilirsn, Karadeniz düşün derim, Sinop Giresun Zonguldak buraları düşün, kocaeli de istabvul kadar pahalı olmasada pahalıdır ama konumu iyi, ilçelerini yaz muhakkak, bursa İnegöl falan iyidr hem hastanesi hem ilçesi, Antep karısık bir şehir hastanleri çok yoğun vede pahalı, İzmirde yasa daha iyi Bi farkı yok yani , adana her kesime hitap eden bir şehir sıkıntı yaşayan pek duymadım

cjleonelok9
Aday Memur
27 Mart 2020 19:40

Eğer rahatça yaşayabilirim diyorsan en yaşanabilir şehir bence ailenin yanıdır.

Hem onlara destek olursun hem de hayatını kurmak için ihtiyacın olan parayı biriktirmen daha kolay olur.

Hayat tüm şehirlerde tek yaşamak için bence çok pahalı, ancak ev arkadaşı bulsan bile para biriktirmek çok da kolay olmuyor.

Tamamen kişisel görüşümdür. Hakkımızda hayırlısı olsun.

atanmakisteyenn
Aday Memur
28 Mart 2020 20:23

İyi bir hemşirelik eğitimi almışsa ister memur olur ister bakan olur kardeş, sanane kpss puanindan sıralamasından.

Bazıları kuduruyor atanmaniza Fatma hanım 19 bindeki kişi çok güzel hemşirelik de yapar hastalarınını değerlendirip istatistiksel verilerle tedavi planı da oluşturur, böyle kuduzlara fırsat vermeyelim. Kudurmaya devam etsinler 💪

diyetisyen101101
Aday Memur
28 Mart 2020 21:54

kırşehır ahi evran eğitim ve araştırma nasıl arkadaşlar

28 Mart 2020 23:18

Öncelikle siralaman isterse 50 bin olsun dediklerine takilma, asil is calisma hayatidir. Benim sana tavsiyem devlet hastanesi mutlaka olmasi icin gayret et, ayrica turizm bolgelerinden kacin cunku harcama cok oluyor malum turizm etkisi ile pahali oluyor. İnsanlar hep balikesir canakkale mugla antalya gibi yerleri cazip gorur ama asıl iş atandiktan sonra basliyor. Zaten alinan maas belli, evi suyu buyu derken kazandigini harciyorsun. İnan ki bu surec cok yipratici cunku dogru karar vermek lazim. Belki forumlarda goruyorsundur insanalr atanmis hala daha atanir miyim diye soruyor cunku bilincsiz tercih bu sonuclari doguruyor

Melisa ATT
Aday Memur
29 Mart 2020 00:13

su sorunun altindaki rezalet yorumlara bakın ya bi puan ve sıralamayla nasıl da çözdünüz kim kültürlü kim kültürsüz valla bravo bu ülkede ilk okul mezunları bile milletvekili oluyo bu mantıkla kişi yorumlama çok çok saçma kaliyo haberiniz olsun.
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi