Editörler : afulutas
27 Mart 2020 18:59   

Unvan değişikliği hakkında bilgisi olan?
Adalet bakanlığında sözleşmeli ortaöğretim atamalı infaz koruma memuruyum. Sağlık meslek lisesi mezunuyum. Bu atamalarda başvurmayı düşünüyorum. Unvan değişikliği dışında sözleşmeli personel başvurusu kabul edilmiyor. Benim durumum unvan değişikliğine girer mi. Bilgisi olan veya çevresinde bu durumda olan bilgi verirse sevinirim
27 Mart 2020 21:51

afulutas
Editor

Başka bir kuruma geçiş ünvan değişikliğine girmez.

27 Mart 2020 22:09

mehtapozcelikk
Aday Memur

Başka bir kuruma geçiş ünvan değişikliğine girmez.

afulutas, 2 ay önce - Alıntıya git
Birinde infaz koruma memuru iken diğerine hemşire olmak unvan değişikliğine girmez mi? Sağlık meslek lisesi çıkışlıyım ikm ye ortaöğretimden mezun olmak yeterli koşulu ile yerleştim. Sağlık bakanlığında ise sağlık meslek lisesinde hemşire unvanımla geçeceğim?
27 Mart 2020 22:54

afulutas
Editor

www.memurlar.net/haber/749111/baska-kuruma-atanmada-unvan-degisikligi-uygulanmayacagini-soyleyen-danistay-kararlari.html%3famp=1

31 Mart 2020 09:01

memur1505
Aday Memur

Adalet Bakanlığında sözleşmeli Hemşire 2020/5 sağlık bakanlığı atamasına tercih verebilirmi

31 Mart 2020 11:02

vatskenaydu
Şef

Adalet bakanlığında 4bli isen istifa yoluyla geçiş yapabilirsin. unvan farklı olduğundan 1 yıl bekleme şartına tabi tutulmazsın.

31 Mart 2020 14:51

memur1505
Aday Memur

Üniversite, özel sağlık tesisleri ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarında çalışıp da, Bakanlığımız kadrolarına veya sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleşmeye hak kazanan personelin 3 (üç) ay boyunca atamaları yapılmayacaktır. Bu personelin atamaya hak kazandığı kadrosu veya pozisyonu Bakanlığımızca saklı tutulacaktır. Süreç geçtikten sonra bu kapsamdaki personelin diğer şartları da taşıması kaydıyla atamaları yapılacak olup personel mağdur edilmeyecektir.

''diğer şartları taşıması kaydıyla atamaları yapılacaktır. '' İçeriği nedir bilen varsa yorumlarmı?

31 Mart 2020 15:14

memur1505
Aday Memur

Sayın vatskenaydu Şef Adalet bakanlığı sözleşmeli hemşire ile sağlık bakanlığı Hemşire ünvan farklı 4/b li isen tercih verebilirsiniz demişsiniz, ünvan aynı degilmi.

31 Mart 2020 22:04

krydmrbs
Aday Memur

Daha önce geçenler oldu beyler ama bunlara ulaşamıyorum lütfen bilgisi olan paylaşsın

31 Mart 2020 22:27

vatskenaydu
Şef

Sayın vatskenaydu Şef Adalet bakanlığı sözleşmeli hemşire ile sağlık bakanlığı Hemşire ünvan farklı 4/b li isen tercih verebilirsiniz demişsiniz, ünvan aynı degilmi.

memur1505, 2 ay önce - Alıntıya git

hemşire unvanı için adalet bakanlığından sağlık bakanlığına yine hemşire olarak geçiş olur mu bilmiyorum, olacağını da sanmıyorum unvan aynı çünkü.

ancak adalet bakanlığında ikm katip mübaşir vb iken sağlık bakanlığında hemşire att prmdk ebe vs olarak geçiş yapılabilir.

bu söylediklerim 4b'den 4bye geçiş için tabi. kadrolu geçiş şeklini tam olarak bilmiyorum.

01 Nisan 2020 12:40

Atanamayannmuh
Aday Memur
liseden aldigin diplomayi diploma olarak sayilmiyor ama sen yinede arastir bu is uzerinde uzmanlasmis kisilere sor eger ki uni bitirip gecseydin gecerdin ama lise diplomasini ayri olarak gormuyorlar
Toplam 10 mesaj