Editörler : Pangaea

Yelidbey
Şef
28 Mart 2020 00:08

Bir not daha vereyim bazı arkadaşlar fırsatçı filan da diyebilir belki ama öyle olduğumu düşünmüyorum. Şehirler arası ulaşımda valilik iznine tabi oldu ki zaten böyle bir zamanda kimse mülakatlı alım yapmaz yapamaz. Herşey liyakata göre olur. Ben nitelikli memurluk olduğu içinde kura ile olacağını düşünmüyorum şu etapta bakılacak tek şey kpss puanına göre almak.. Azcık istekli olursak tuttuğumuz kopartabiliriz. Seçimi, işsizliği filan da düşünürsek alımlar bir araç olabilir.

Dytbef06
Aday Memur
28 Mart 2020 00:33

Etkinlik öncesi bilgi verirseniz iyi olur konu başlıklarıyla veya buradan

Muhandız
Aday Memur
28 Mart 2020 02:23

++

Duygu1991
Aday Memur
28 Mart 2020 09:59

Arkadaşlar o zaman bugün umut dolu bir gün olsun ee ne yapıyoruz şimdi? Nasıl bir etkinlik yapalım lütfen artık sesimizi duyuralım
Yelidbey, 4 yıl önce
Arkadaşlar yarın çok değil yarım saatimizi ayıralım etkinliğimizi belirleyelim. Daha sonra etkinlik zamanı biz yapalım gelen gelir. Karıncaya demişler ya sen tek başına bu koca ateşi nasıl söndürücen diye. O da demiş ya "En azından tarafımı belli ederim." diye. Biz tarafımızı belli edelim..

Pltsd
Aday Memur
28 Mart 2020 10:17

başlık açmanız yeterli destek olurum ben şahsi olurak

Murat BİLDİK
Aday Memur
28 Mart 2020 11:28

+++++

vefa23
Kapalı
28 Mart 2020 12:04

Fırsatçı mı? Tek kelimesinde fırsatçılık yok.Tamamen LİYAKAT'tan bahsetmişsiniz. Hani şu unutulan memur alım kriteri.Hani DMK'da bahsedilen ibare.
Yelidbey, 4 yıl önce
Bir not daha vereyim bazı arkadaşlar fırsatçı filan da diyebilir belki ama öyle olduğumu düşünmüyorum. Şehirler arası ulaşımda valilik iznine tabi oldu ki zaten böyle bir zamanda kimse mülakatlı alım yapmaz yapamaz. Herşey liyakata göre olur. Ben nitelikli memurluk olduğu içinde kura ile olacağını düşünmüyorum şu etapta bakılacak tek şey kpss puanına göre almak.. Azcık istekli olursak tuttuğumuz kopartabiliriz. Seçimi, işsizliği filan da düşünürsek alımlar bir araç olabilir.

cepgoz
Aday Memur
28 Mart 2020 12:15

Bu krizler biz en çok 35 yaş mağdurları vur du 35 sınır bunun mücadelesi verilmesi lazım

Dyt.sny
Aday Memur
28 Mart 2020 12:22

Ben de varım. Twitter hesabı açacağım az sonra. Burdan haberdar edin yakınlarıma da gönderip destek olmalarını söyleyeceğim.. en azından yapmadım dememek için yapmalıyız gerçekten susana ekmek yok... 87.3 puan ile açıkta kalmak düşüncesi her gün moralimi bozuyor 2020 kpss ertelenmesi de tuzu biberi oldu. Adamakıllı hazırlanamıyorum.
Yelidbey, 4 yıl önce
Arkadaşlar yarın çok değil yarım saatimizi ayıralım etkinliğimizi belirleyelim. Daha sonra etkinlik zamanı biz yapalım gelen gelir. Karıncaya demişler ya sen tek başına bu koca ateşi nasıl söndürücen diye. O da demiş ya "En azından tarafımı belli ederim." diye. Biz tarafımızı belli edelim..

Yelidbey
Şef
28 Mart 2020 12:28

Saat 13 gibi toparlanalım yaklaşık yarım saat sonra. Orada ya Bi grup kurulmasını yada buradan devam edilmesi mi gerekir bunu konuşuruz.. Kendimiz Bi # buluruz. Pazartesi ye bir adet organizasyon planlarız ptesi ye kadar da grup konuşmalarına olayın ciddiyetini anlatırız. Ptesi planlamadan 1 saat önce tekrardan hatırlatırız ve etkinliğimizi yaparız.

Yelidbey
Şef
28 Mart 2020 13:10

Merhaba arkadaşlar. Saat 13.03.. 1)konuşmaların devam edeceği bir platform seçmeliyiz 2)etkinlik için bir # bence bu ilk etkinlik için #kpss2018puanımyanmasın olsun ki bir çok adaya hitap edelim diye düşünüyorum. 3)etkinlik için bir metin oluşturup cimerde ve bakanlara ulaştıracağımız bir platformda yaymalıyız. 4)sesimizi duyurmak için bu süreçte o yazar mı bu yazar mı diye düşünmeden. Gerek sosyal medyalardan ders veren hocalara gerek twitterdan ilgili sanatçı gruplarına mesaj atıp onlarında bu süreçte bize destek olmalarını istemeliyiz. (instagramdan bir çok hoca ders veriyor oralara yazabiliriz, sabah haberleri genelde canlı oluyor sabah haberlerinde yazabiliriz veya bildiğiniz sanat camiasından sevilen isimlere merak etmeyin yazar mı demeyin en az 20 kişi mesaj atsın atarlar.) 5)az kullanıcı olsa bile pes etmemek ve sürekli olarak aktif olmak. Gerekirse memurlarnetten rica edelim kurmuş olduğumuz linki burada yada haber kısmında paylaşmasını rica edelim. (telegram linkine reklam içerikli dediği için)

mehmet36001
Memur
28 Mart 2020 15:24

Metin hazirlansin twetterda bakanlar ve kurumları etiketleyip paylaşalım

28 Mart 2020 15:38

Arkadaşlar tüm kpss alimlari(lise õnlisans lisans) için tiwiter etkinligi olacaksa bende katilirim ve birçok kişi katilir

işsizzz5555
Aday Memur
28 Mart 2020 16:07

farklı bir platformda toplansak daha iyi olmaz mı telegram gibi.

vefa23
Kapalı
28 Mart 2020 16:32

Denendi 50-60 kişi toplandı aktif yazan 3-5 kişi.
işsizzz5555, 4 yıl önce

farklı bir platformda toplansak daha iyi olmaz mı telegram gibi.

Yelidbey
Şef
28 Mart 2020 16:39

Şimdi platformu düşünmeyelim, sıkıntı yok burdan yazalım.. yok mu şöyle kendine güvenen ÖSYM ye güzel bir yazı yazacak olan.. Bu alım sıkıntılarını dile getiricek arkadaşın biri yaş dedi. Herkes için ortak sıkıntı liyakatlı olmasından bahsedebilecek. Alımların mezun olan öğrencilere göre azlığı VS vs

aslangec
Aday Memur
28 Mart 2020 16:57

Herkese merhaba bunun icin açılmış whatsapp grubumuz var katilmak isteyen özelden mesaj atabilir
28 Mart 2020 19:01

bu aksam etkinlik mi yapsak

Yelidbey
Şef
28 Mart 2020 19:19

Arkadaşım eğer herkese yönelik bir grup değil ise ki değil sanki grup ismi genelmiş gibi konuşma detay ver.. Burada çoğulcu değil çoğunlukçu bir grup kurmamız gerekiyor çünkü temel amaç bölüm ne olursa olsun memur olmak.. Bir de anladığım o ki temel sıkıntı aktif olamamak. Herkes bu şeyden şikayetçi.. Geç değil anlarsınız anlarsınız da 2021 yılında tercih yaparken anlarsınız..
aslangec, 4 yıl önce
Herkese merhaba bunun icin açılmış whatsapp grubumuz var katilmak isteyen özelden mesaj atabilir

Yelidbey
Şef
28 Mart 2020 19:20

Plansız etkinlik olmaz 1 gün sonra 2 gün sonra olsun ama katılım çok olsun..
zehrayenideniz, 4 yıl önce
bu aksam etkinlik mi yapsak
Toplam 95 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi