Editörler : ayşegül bgm

Kobranejdet
Memur
30 Mart 2020 23:45

Evet 2 gün önce aksini iddia edenleri görelim 😬 Toplanın beyler..

piyanist84
Aday Memur
31 Mart 2020 01:06

Merhaba şimdi aynı kurumda kadrolu çalışıp 2020 /4 atamasında yerleşip 13 martta kararı yazılan kişi 1. Maddeye göre ayrılış başlayış yapabilirmi?

Kobranejdet
Memur
31 Mart 2020 12:37

Yapabilirsin bence; Çünkü 30 mart tarihinden önce atanıp bu tarihten sonra tekemmül eden diyor madde 1... Ama snn tekemmül ayın 13 üne denk gelmiş. Herhangi bir sorun teşkil etmez

Yine de resmi net bilgi almak istiyorsan bulunduğun yerde İl sağlığa gidip personel şube birimine sorabilirsin

piyanist84, 4 yıl önce
Merhaba şimdi aynı kurumda kadrolu çalışıp 2020 /4 atamasında yerleşip 13 martta kararı yazılan kişi 1. Maddeye göre ayrılış başlayış yapabilirmi?

MURAT ŞAHİN01
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:31

ya bunların iq su kaçta bunlara soru soruyorsun :))) ücretsiz danışmanlık yapcam ya memur kardeşlere

MURAT ŞAHİN01
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:46

iq kaç sen kardeş :)

tazarruname, 4 yıl önce

evet olmayack ve eğer olur da verdiğiniz tercihle ösym tarafından bir yere yerleşirseniz oraya yerleşemeyeceğiniz gibi bir yıl da ceza alırsınız.

herhangi bir resmi açıklama gelmezse tercih vermemeniz sizin için daha doğru olmuş olur.

MURAT ŞAHİN01
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:47

ya bunların iq su kaçta bunlara soru soruyorsun :))) ücretsiz danışmanlık yapcam ya memur kardeşlere

Zafsef, 4 yıl önce
ben anlamadım şimdi özel hastanede lisans hemşire olarak çalışıyoru.tercih verdim.ücreti yatırdım.atamam olursa özelden devlete geçişin olmayacak mı

MURAT ŞAHİN01
Aday Memur
09 Nisan 2020 03:01

bnm atanamam yapılmıyo kpss nerede bakanlık nerede nerede bu devlet nerede bu millet illa adanayı mı yakcam ben?benzin alcak param yok benn kim yakıcak kainat aşkna felan durumları ne yapcam brn ?
Zafsef, 4 yıl önce
ben anlamadım şimdi özel hastanede lisans hemşire olarak çalışıyoru.tercih verdim.ücreti yatırdım.atamam olursa özelden devlete geçişin olmayacak mı
Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi