Editörler : oto-danisman-expert
28 Mart 2020 13:34

Sutasak ve asem karantina ile davam mi , erteleme mi ?

Arkadaşlar subaylığı bekleyenler olarak , c.baskaninin açıklaması ile celpler karantina usulü ile devam etcek anlaşılan bu , 13 nisan da süreç uzar mi fikriniz nedir? Bilgi paylaşımı da önemli fikirlerinizi bekliyorum. Paem ile jandarma nisan sonuna uzatılmış görünüyor çünkü. Bizim doğrudan ilk tatil de diğer bakanlıklara bağlantılı olarak ertelendi, ne diyorsunuz?

Catenaccio Türkiye
Aday Memur
28 Mart 2020 14:25

+

28 Mart 2020 14:28

Hazirandan önce mümkünatı yok

HvCt
Şef
28 Mart 2020 14:41

İlk etapta 30 nisana kadar uzatılması planlanıyor.

Razdav
Aday Memur
28 Mart 2020 18:20

13 Nisan'da çağırıp 14 gün karantina sonrası devam edilebilir

Catenaccio Türkiye
Aday Memur
28 Mart 2020 20:37

Keşke öyle bir şey olsa yoksa bu virüsün sonlanacağı baya sürer gibi

Razdav, 4 yıl önce

13 Nisan'da çağırıp 14 gün karantina sonrası devam edilebilir

eagleye
Memur
28 Mart 2020 20:40

Binlerce yükümlü karantina eşliğinde silah altına alınabilirken toplamda 2500 kişi bile etmeyen sutasaklılar da karantinaya alınarak egitime tekrar başlayabilir diye düşünüyorum..
Catenaccio Türkiye, 4 yıl önce

Keşke öyle bir şey olsa yoksa bu virüsün sonlanacağı baya sürer gibi

Catenaccio Türkiye
Aday Memur
28 Mart 2020 20:48

Haklısın ama sadece biz değil msü tüm subay ve astsubay okullarındaki öğrenciler ve komiser yardımcıları da tatilde biz 2500'üz diğerlerini de hesapladığın nerde nasıl karantinaya alıncak bir sürü soru işareti çıkıyor karşımıza zor ama imkansız değil karantinadan sonra eğitime başlaması.

eagleye, 4 yıl önce
Binlerce yükümlü karantina eşliğinde silah altına alınabilirken toplamda 2500 kişi bile etmeyen sutasaklılar da karantinaya alınarak egitime tekrar başlayabilir diye düşünüyorum..

ulrich2019
Şef
29 Mart 2020 13:23

Nasıl karantinaya alacaksın ki, bir kişide virüs olması herkese bulaşmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden sürecin uzatılacağım düşünüyorum.

eagleye, 4 yıl önce

tgyatay
Aday Memur
29 Mart 2020 13:29

Cbaskanin direktifi bu.yonde olduğu için kardeşim. Onu da düşünmüşlerdir illaki

Topcuyns
Kapalı
29 Mart 2020 16:04

13 Nisan şu an için zor. Çünkü bütün toplu taşımalar neredeyse iptal edildi. Yedekten kazananlar ve dönecekler için çok zor olur. O yüzden Mayıs ayından önce başlamaz.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi