Editörler : ayşegül bgm
29 Mart 2020 01:49   

4 B Hemşire Ek Ödeme

Arkadaşlar Üniversite Hastanesinde yoğun bakım alanında çalışıyorum. Maalesef 4 B olduğumuz için memuriyet derece hesaplaması yapılmıyor. Ek ödeme konusunda bilgisi olan tahminen ne kadar bir ödeme olacağını söyleyebilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim

29 Mart 2020 09:06

Bir garip hemşire
Aday Memur

Merhabalar ben de Özel hastane de hemşireyim şu an iskurla çalışıyorum ek ödeme bizi de kapsar mı

29 Mart 2020 10:18

Kadiruzun60
Aday Memur

Merhabalar ben de Özel hastane de hemşireyim şu an iskurla çalışıyorum ek ödeme bizi de kapsar mı

Bir garip hemşire, 2 ay önce - Alıntıya git
Maalesef
29 Mart 2020 13:28

OrtHmş
Aday Memur

Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum arkadaşlar.

29 Mart 2020 14:27

K.balık
Aday Memur
Hastane kendi bünyesinde bi derecelendirme yapıyor performans bordrosuna bakarsan e devletten orda tavan ödeme yazıyor mesela bende 2300 görünüyor ama şu ana kadar aldığım en yüksek bu ay o da 700 bi sonraki ay ne olur bilmiyorum
29 Mart 2020 14:39

OrtHmş
Aday Memur
Hastane kendi bünyesinde bi derecelendirme yapıyor performans bordrosuna bakarsan e devletten orda tavan ödeme yazıyor mesela bende 2300 görünüyor ama şu ana kadar aldığım en yüksek bu ay o da 700 bi sonraki ay ne olur bilmiyorum
K.balık, 2 ay önce - Alıntıya git

Siz lise hemşiremisiniz ? Biz daha önce lise hemşire olduğumuzdan dolayı maalesef performans almadığımız için e devlette bahsettiğiniz bordro gözükmüyor. O yüzden dolayı bir hesap yapamadım.

29 Mart 2020 19:34

OrtHmş
Aday Memur

?

01 Nisan 2020 15:37

K.balık
Aday Memur

Siz lise hemşiremisiniz ? Biz daha önce lise hemşire olduğumuzdan dolayı maalesef performans almadığımız için e devlette bahsettiğiniz bordro gözükmüyor. O yüzden dolayı bir hesap yapamadım.

OrtHmş, 2 ay önce - Alıntıya git
Değilim teknikerim. Valla en temiz Bilgi mutemetlik arayın bence. Bu dönemde 2. Veya 3. Basamak hastanedeyseniz yatmak zorunda merak etmeyin
Toplam 7 mesaj

ANKET
Hafta sonu 15 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?