Editörler : ayşegül bgm
29 Mart 2020 15:57   

Lütfen biri olumlu bir şey söylesin.

Üniversite hastahanesinde 4d temizlik işçisi olarak çalışıyorum. Başka bir kurumda düz memurluğu kazandım. İki ay içinde çağırırlarsa hastahanede istifa edebilirmiyim? Hakkım yanar mı? Teşekkürler.

29 Mart 2020 16:18

corporal
Memur

1- Sizi kapsamaması gerekiyor, çünkü sağlık personelinden kasıt Sağlık Hizmetleri alanında çalışanlardır.

2- Muhtemelen siz bu genelge yayınlanmadan önce kazandınız. O takdirde istifanız kabul edilmese bile hakkınızın yanmaması gerekir.

En kötü ihtimalle çalıştığınız ya da atandığınız kurumlardan biri ile mahkemelik olsanız bile kesin kazanırsınız.

29 Mart 2020 16:27

hacibilhücap
Memur

1- Sizi kapsamaması gerekiyor, çünkü sağlık personelinden kasıt Sağlık Hizmetleri alanında çalışanlardır.

2- Muhtemelen siz bu genelge yayınlanmadan önce kazandınız. O takdirde istifanız kabul edilmese bile hakkınızın yanmaması gerekir.

En kötü ihtimalle çalıştığınız ya da atandığınız kurumlardan biri ile mahkemelik olsanız bile kesin kazanırsınız.

corporal, 2 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. İçim rahatladı biraz. Salgından dolayı insanın aklına her şey geliyor. İnşallah sorun yaşamam.

29 Mart 2020 17:17

Japoncacı
Aday Memur
Kaç puanla hangi alanda memur oldunuz acaba?
29 Mart 2020 17:22

blue123blue
Aday Memur

olumlu mu komiksin çok kardeş istifa et geç sen sağlıkçı değilsin

29 Mart 2020 17:30

Neseclk
Aday Memur

@hacibilhücap hastane temizlik işçisi hakkında bilgi verirmisiniz zor yönleri nelerdir? Bende İşkur üzerinden şuan bakanlığın her il için açmış olduğu temizlik görevlisi ilanina başvuru yaptım.

29 Mart 2020 17:32

hacibilhücap
Memur
Kaç puanla hangi alanda memur oldunuz acaba?
Japoncacı, 2 ay önce - Alıntıya git

Jandarma genel komutanlığı (hizmetli )78 puanla

29 Mart 2020 17:37

hacibilhücap
Memur

olumlu mu komiksin çok kardeş istifa et geç sen sağlıkçı değilsin

blue123blue, 2 ay önce - Alıntıya git

Hastane personeli istifa etmesi yasak diyorlar. Sonuçta bende hastahanede çalışıyorum. Hemşire arkadaşlarıma soruyorum istifa edemesin diyorlar. Piyango bana vurdu resmen.

29 Mart 2020 17:39

Japoncacı
Aday Memur

Jandarma genel komutanlığı (hizmetli )78 puanla

hacibilhücap, 2 ay önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun hocam inşallh sorun yaşamadan görevinize geçersiniz, ki sanmıyorum sonuç olarak sağlık üzerine bi görev yapmıyorsunuz yani sağlık adına bir okul diplomanız yok, sizi kapsayacağını sanmıyorum
29 Mart 2020 17:44

hacibilhücap
Memur

@hacibilhücap hastane temizlik işçisi hakkında bilgi verirmisiniz zor yönleri nelerdir? Bende İşkur üzerinden şuan bakanlığın her il için açmış olduğu temizlik görevlisi ilanina başvuru yaptım.

Neseclk, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben 10 yıldır üniversite hastanesinde 4d sürekli işçi olarak çalışıyorum. Zor yani . Ama dışarıdaki bir çok işte de kolay. Psikolojik olarak zor.

29 Mart 2020 17:51

hacibilhücap
Memur
Hayırlı olsun hocam inşallh sorun yaşamadan görevinize geçersiniz, ki sanmıyorum sonuç olarak sağlık üzerine bi görev yapmıyorsunuz yani sağlık adına bir okul diplomanız yok, sizi kapsayacağını sanmıyorum
Japoncacı, 2 ay önce - Alıntıya git

Cevap için teşekkür ederim. Hastahanede 10'uncu yılım gerçekten çok yoruldum.

Toplam 10 mesaj

ANKET
Hafta sonu 15 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?