Editörler :
30 Mart 2020 04:03   

Polisler ve Extralar ?

Polisler ve Extralar ?

Selam herkese,arkadaşlar bu konu hakkında kafa yolarım biraz neden derseniz malumunuz hepimizin hayali olan polis lik ve neticesinde oluşabilecek ilerideki hayat şartları.Polis memuru olduktan sonra hayatını gerek borç gerek daha fazla para gerek daha fazla refah için uğraşma çabasına girecek olanlar ne gibi meslekler yapabilirler ?

-Örneğin bir filmde oynayabilirlermi veya reklamda ?

-Seslendirme yapabilirlermi ?

-Taksi şoförü olabilirlermi ?

-Youtube kanalı açabilirlermi ?

-Akşam garsonluk yapabilirlermi ?(yaparsalar bile gece kulübü veya restaurant olarak ayıralım)

-Bir mekan sahibi olabilirlermi ?

-Twich gibi yayın platformlarında bulunabilirlermi ?

Gibi gibi bir çok örnek sunulabilir veya gösterilebilir.En çok merak ettiğim yapsa dahi kısıtlamasının ne olacağıdır, mesela bu arkadaşımız youtuber olmak istiyor diyelim diğelim yüzünü göstermemek ve devleti kötü göstermemek adına bir kanal sahibi olabilirmi ?

Polis olduktan sonra kendi adıma extra bir çaba boş zamanlarımda göstermek istiyorum resim çizmek istiyorum ben şahsım adıma..Yorumlarınızı görüşlerinizi bilginizi esirgemeyin.

Saygılar..

pomem bekçi sayfasında paylaşmıştım burada paylaşmamın daha faydalı olacağını söylediler.

30 Mart 2020 04:17

ogrenciyim
Şef
Yav kardeşim bak yemin olsun yazdım yazdım sildim. Allah yolunu açık etsin kardeşim .
30 Mart 2020 04:57

sS-c-h-a-t-Zz
Aday Memur
Yav kardeşim bak yemin olsun yazdım yazdım sildim. Allah yolunu açık etsin kardeşim .
ogrenciyim, 2 ay önce - Alıntıya git

tahminimce küfür edip sildin diye düşünüyorum yoksa neden silesin ? kötü birşey yazmadım 2-3 cocuk sahibi olanlar ailelerine bakmak durumunda olanlar olabilir veyahut gerçekten paraya sıkışmış insanlarda olabilir neden böyle düşünüyorsunki ? çalışmak ayıp olmadığı gibi extra bir işinde ayıp olacağını düşünmüyorum neyse yorumun icin düşüncelerin için yinede teşekkürler snn de yolun açık olsun.

30 Mart 2020 05:56

Talihli51
Aday Memur

Eşinin üzerine mekan acabilirsin...yakalanmamak şartıyla her işi yapabilirsin

30 Mart 2020 07:36

Salih4255
Şube Müdürü

Yıtıbır ol kardeşim... veta Tiktoker :)

30 Mart 2020 08:50

Wolfteam star
Memur
ogrenciyim, 2 ay önce - Alıntıya git
:)))
30 Mart 2020 10:25

sS-c-h-a-t-Zz
Aday Memur

Eşinin üzerine mekan acabilirsin...yakalanmamak şartıyla her işi yapabilirsin

Talihli51, 2 ay önce - Alıntıya git

teşkkürler.

30 Mart 2020 10:27

sS-c-h-a-t-Zz
Aday Memur

Yıtıbır ol kardeşim... veta Tiktoker :)

Salih4255, 2 ay önce - Alıntıya git

seslendirme tasi şoförlüğü falanda yazdım buradan YOUTUBER a mı takıldın ? sevmiyorsun sanırım o işi yapanları gelen anlamda soruyorum GENEL benzetme ve örnek amaçlı bunları yazdım . bilginiz yoksa susun.

30 Mart 2020 10:40

ktnmdemir
Aday Memur

Futbol hakemliği yapabilirsin yasal dayanağı da var (memurların yapabileceğine dair kanun var, biz de cismen olmasak da ismen memur sayılırız )

30 Mart 2020 11:25

angarabebesi060606
Şube Müdürü
Sayfadakiler borç harç haciz icra Muhabbeti yaprken sen polis olmadan mekan sahibi falan ooooo :) haberlerde görrüz seni polis memuru 100 kilo uyuşturucu ile yakalandı diye:)
30 Mart 2020 12:22

tomanyon
Aday Memur
Aslinda polis icin serbest olan 2. is sadece profesyonel bir spor ile ugrasmak. Sporun icinde yer almak. Onun disinda nasil ve ne sekilde olacagina sen karar vereceksin. Meslekte isi kitabina ve usulune uydurursan akil alir her seyi yaparsin. Senaristlik yapip film festivallerine giden ve ressamlik yapan polis arkadaslarim var. Bunyamin gezer bir donemin en populer hakemlerindendi. Suan halen yorumculuk yapiyor, ve kendisi hakemlik yaparken polisti.
30 Mart 2020 14:26

cılıbıt385041
Aday Memur
Sayfadakiler borç harç haciz icra Muhabbeti yaprken sen polis olmadan mekan sahibi falan ooooo :) haberlerde görrüz seni polis memuru 100 kilo uyuşturucu ile yakalandı diye:)
angarabebesi060606, 2 ay önce - Alıntıya git
el chapodan beklerdim bu cevabı
30 Mart 2020 14:47

İSFU42
Aday Memur
Polis olarak ek görevlerden zaman bulabilirsen uyursun yok uyumuyorsan zaten çalışıyorsundur, ancak sen küpe girmeden turşu olmuş gibisin
30 Mart 2020 20:11

ıslak terlik
Kapalı

Resmi olarak ek iş yapamaz.istanbulda korsan taksiye çıkanlar hatta korsan taksi durağı olanlar vardı.restoran ve telefon dükkani olanlar var.ek iş yapan polis binde 1 gibi bişey

30 Mart 2020 20:59

YerliveMillipüskevit
Aday Memur

İlacı bul köşeyi dön memleketin itibarını yükselt İstediğin rakama satarsın

30 Mart 2020 22:58

sS-c-h-a-t-Zz
Aday Memur
Aslinda polis icin serbest olan 2. is sadece profesyonel bir spor ile ugrasmak. Sporun icinde yer almak. Onun disinda nasil ve ne sekilde olacagina sen karar vereceksin. Meslekte isi kitabina ve usulune uydurursan akil alir her seyi yaparsin. Senaristlik yapip film festivallerine giden ve ressamlik yapan polis arkadaslarim var. Bunyamin gezer bir donemin en populer hakemlerindendi. Suan halen yorumculuk yapiyor, ve kendisi hakemlik yaparken polisti.
tomanyon, 2 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim yardımcı oldun.

31 Mart 2020 03:09

casser1a
Şef
bu yeni nesil polisler iyi gelmedi bize ya adamlara bak daha şimdiden neyin derdindeler
31 Mart 2020 16:05

angarabebesi060606
Şube Müdürü
Polis olarak ek görevlerden zaman bulabilirsen uyursun yok uyumuyorsan zaten çalışıyorsundur, ancak sen küpe girmeden turşu olmuş gibisin
İSFU42, 2 ay önce - Alıntıya git
Adam ayarlamış şimdiden ortamı demekki ek görevsiz yeri falan
31 Mart 2020 16:40

daruga0671
Aday Memur

Polisin mesai sati dışında neler yapıp yapmayacağı mevzuatta yazıyor kardeşim, ama özellikle geçmiş dönemde çok ekstra iş yapan polis arkadaş tanıdım bizzat kendimde şoförlük yaptım zaman bulabildiğim sürece, Özellkle sanatla uğraşan çok Polis Vardı (Resim,Müzik,Spor, Güzel Santlar vb) bildiğim ve tanıdığım , sosyal medya, tv vb işler mavzuata takılır.

02 Nisan 2020 17:50

cılıbıt385041
Aday Memur
Adam ayarlamış şimdiden ortamı demekki ek görevsiz yeri falan
angarabebesi060606, 2 ay önce - Alıntıya git
kelleden bürocu ıhhh en sevdiğimiz
02 Nisan 2020 18:14

angarabebesi060606
Şube Müdürü
kelleden bürocu ıhhh en sevdiğimiz
cılıbıt385041, 2 ay önce - Alıntıya git
Senin gibi düz polisler anlamaz üstün yetenek gerektiren büro işlerini:)
Toplam 20 mesaj

ANKET
MİT Tır'larından hapis cezası almış olan CHP'li Enis Berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesini nasıl buluyorsunuz?