Editörler :
30 Mart 2020 06:44   

Kadrolu memurluktan 4b geçiş
Kadrolu olarak infaz koruma memuruyum lisans hemşirelik mezunuyum aynı zamanda sözleşmeli hemşireliğe geçiş sürecinde istifa süreci hakkında bilgisi olanlar
30 Mart 2020 11:20

icatal12
Aday Memur
Aynı durum bendede mevcut,sağlık bakanlığında 657 kadrolu memurum şuan. Klavuzda tercih yapamamamı gösteren hiçbir ibare yok. Tercihimi yaptım yerleşmem durumunda nasıl bir yol İzleyeceğiz acaba?
30 Mart 2020 20:14

İsmiazey
Aday Memur
Aynı durum bendede mevcut,sağlık bakanlığında 657 kadrolu memurum şuan. Klavuzda tercih yapamamamı gösteren hiçbir ibare yok. Tercihimi yaptım yerleşmem durumunda nasıl bir yol İzleyeceğiz acaba?
icatal12, 2 ay önce - Alıntıya git
Kararsız kaldım bende süreci tam bilmiyorum
30 Mart 2020 22:24

DAYIM__Yok!
Aday Memur

Burada başka arkadaşın sizinle aynı konudan sorusunun yanıtını vermeye çalıştık.

https://forum.memurlar.net/konu/2413554/

30 Mart 2020 22:26

İsmiazey
Aday Memur

Burada başka arkadaşın sizinle aynı konudan sorusunun yanıtını vermeye çalıştık.

https://forum.memurlar.net/konu/2413554/

DAYIM__Yok!, 2 ay önce - Alıntıya git
Sağlık Bakanlığı yeni bi yönetmelik çıkardı tercih veremiyecez galiba
30 Mart 2020 22:30

DAYIM__Yok!
Aday Memur

Doğrudur. Bence siz sağlık bakanlığını personel şubeyi arayıp en temiz bilgiyi oradan alabilirsiniz.İstifa edeceğiniz kurumunda personel şubesini arayıp ona göre hareket edin derim. Çünkü bu dönemde süreç değişik işliyor kafanıza göre hareket etmeyin derim. Tam bilgi sahibi olmadan istifa sürecine başlarsanız tekrardan memur olamama gibi riskli bir durum söz konusu olmasın.

30 Mart 2020 22:32

İsmiazey
Aday Memur

Doğrudur. Bence siz sağlık bakanlığını personel şubeyi arayıp en temiz bilgiyi oradan alabilirsiniz.İstifa edeceğiniz kurumunda personel şubesini arayıp ona göre hareket edin derim. Çünkü bu dönemde süreç değişik işliyor kafanıza göre hareket etmeyin derim. Tam bilgi sahibi olmadan istifa sürecine başlarsanız tekrardan memur olamama gibi riskli bir durum söz konusu olmasın.

DAYIM__Yok!, 2 ay önce - Alıntıya git
Haklısınız teşekkürler
30 Mart 2020 22:41

İsmiazey
Aday Memur
Haklısınız teşekkürler
İsmiazey, 2 ay önce - Alıntıya git
Klavuza baktım 7. Maddede tercih yapsak bile kabul olunmayacağı yazıyor
Toplam 7 mesaj

ANKET
MİT Tır'larından hapis cezası almış olan CHP'li Enis Berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesini nasıl buluyorsunuz?