Editörler : ayşegül bgm
30 Mart 2020 11:24   

657 den 4 b geçiş sağlık bakanlığı
657 kadrolu memurum şuan. Klavuzda tercih yapamamamı gösteren hiçbir ibare yok. Tercihimi yaptım yerleşmem durumunda nasıl bir yol İzleyeceğiz acaba? Bulunduğum kurumdan ayrılış yapmam için bakanlıkça atama sonrası ayrılabilme yazısı gelir mi Sizce.
30 Mart 2020 15:19

odisa
Aday Memur

bende aynı durumdayım 6 yıldır devlet memuruyum geçiş sonrası memuriyetteki hizmetlerimiz sayılacakmı maaşta ve izinde herhangi bir katkısı olurmu yoksa sıfırdan başlamış gibimi sayılacağız eğer yerlerşirsem gih memurluğundan sağlık hizmetlerine geçeceğim hiçbir yerde konuyla ilgili birşey bulamadım. sözleşmeli memurukta derece kademe varmı

30 Mart 2020 15:21

icatal12
Aday Memur

bende aynı durumdayım 6 yıldır devlet memuruyum geçiş sonrası memuriyetteki hizmetlerimiz sayılacakmı maaşta ve izinde herhangi bir katkısı olurmu yoksa sıfırdan başlamış gibimi sayılacağız eğer yerlerşirsem gih memurluğundan sağlık hizmetlerine geçeceğim hiçbir yerde konuyla ilgili birşey bulamadım. sözleşmeli memurukta derece kademe varmı

odisa, 2 ay önce - Alıntıya git
3+1 olarak atanacaksınız.3 üncü senenin sonunda hüzmet birleştirme yapıp önceki yıllarını saydırabilirsin. Sözleşmeliyken maaş kademe ilerlemesi olmuyor. Kadroya geçince hhepsi toptan geçiriliyor.
30 Mart 2020 15:25

odisa
Aday Memur
3+1 olarak atanacaksınız.3 üncü senenin sonunda hüzmet birleştirme yapıp önceki yıllarını saydırabilirsin. Sözleşmeliyken maaş kademe ilerlemesi olmuyor. Kadroya geçince hhepsi toptan geçiriliyor.
icatal12, 2 ay önce - Alıntıya git

teşekkürler hocam peki 3 yıl sonunda kadroya geçtiğimde bütün hizmet sürem sayılacak mı şu anki mevcut unvanımın farklı olması birşey değiştirir mi şu an mesela 7 - 3 teyim sağlık bakanlığında da 7-3 tenmi devam ederim

30 Mart 2020 15:27

icatal12
Aday Memur

teşekkürler hocam peki 3 yıl sonunda kadroya geçtiğimde bütün hizmet sürem sayılacak mı şu anki mevcut unvanımın farklı olması birşey değiştirir mi şu an mesela 7 - 3 teyim sağlık bakanlığında da 7-3 tenmi devam ederim

odisa, 2 ay önce - Alıntıya git
Önceki çalışman kamu olduğu için 1 e 1 geçer Çalıştığın 3 yılda sayılır ona göre kadamen ayarlanır.
30 Mart 2020 18:07

odisa
Aday Memur
Önceki çalışman kamu olduğu için 1 e 1 geçer Çalıştığın 3 yılda sayılır ona göre kadamen ayarlanır.

çok teşekkürler

30 Mart 2020 22:28

İsmiazey
Aday Memur
Bende tercih yapmayı düşünüyordum sağlık Bakanlığı yeni bi genelge yayınladı diğer kamu kuruluşları ibaresi var tam olarak ne yapacağımı şaşırdım
30 Mart 2020 22:35

icatal12
Aday Memur
Bende tercih yapmayı düşünüyordum sağlık Bakanlığı yeni bi genelge yayınladı diğer kamu kuruluşları ibaresi var tam olarak ne yapacağımı şaşırdım
İsmiazey, 2 ay önce - Alıntıya git
Tercih klavuzunda altta 7. Maddeyi okumanızı tavsiye ederim. Bende bu akşam farkettim. 657 4a yani kadrolu personel bu atamada tercih verseler dahi atamaları yapılmayacaktır yazıyor..
30 Mart 2020 22:44

Mhspll
Aday Memur

Ben de aynı durumdayım yani 657 tercih verse dahi baslatilmayacaksa tercihi neden kabul ediliyor o zaman

30 Mart 2020 22:44

İsmiazey
Aday Memur
Tercih klavuzunda altta 7. Maddeyi okumanızı tavsiye ederim. Bende bu akşam farkettim. 657 4a yani kadrolu personel bu atamada tercih verseler dahi atamaları yapılmayacaktır yazıyor..
Baktım klavuza ünvan ve branş değişikliği hariç diyor
30 Mart 2020 22:45

icatal12
Aday Memur
Baktım klavuza ünvan ve branş değişikliği hariç diyor
Ünvanınız farklıysa sıkıntı yok
30 Mart 2020 22:46

İsmiazey
Aday Memur
Ünvanınız farklıysa sıkıntı yok
İnfaz koruma memuruyum kadrolu olarak sağlık bakanlığına sözleşmeli hemşire olarak tercih vermeyi düşünüyorum
30 Mart 2020 22:46

icatal12
Aday Memur

Ben de aynı durumdayım yani 657 tercih verse dahi baslatilmayacaksa tercihi neden kabul ediliyor o zaman

Mhspll, 2 ay önce - Alıntıya git
Tercihi ösymden yapıyoruz. Yerleştirmeyi ösym yapıp listeyi sağlık bakanlığına veriyor. Atama yani çkys zimmete düşme işlemlerini sağlık bakanlığı ilgileniyor.
30 Mart 2020 22:47

icatal12
Aday Memur
İnfaz koruma memuruyum kadrolu olarak sağlık bakanlığına sözleşmeli hemşire olarak tercih vermeyi düşünüyorum
O zaman yapabilirsiniz hocam.
30 Mart 2020 22:48

İsmiazey
Aday Memur
O zaman yapabilirsiniz hocam.
İşte bu akşam bi genelge yayınlandı sağlık bakanlığı iyice kafam karıştı
30 Mart 2020 23:31

icatal12
Aday Memur
Genelgede yapamayacağınıza değinilmemiş. İstifa edememniz durumunda hakkınız bakanlıkça saklı kalacaktır demiş.
30 Mart 2020 23:32

icatal12
Aday Memur
Genelgedeki 10. Maddeyi dikkatli okumanız tavsiyemdir.
31 Mart 2020 11:57

Utrev
Aday Memur
Genelgedeki 10. Maddeyi dikkatli okumanız tavsiyemdir.

30 mart öncesi atananlar için 10. madde

31 Mart 2020 15:41

avkt199
Aday Memur
puaniniz kac ortaogretimmisiniz
Toplam 18 mesaj