Editörler :
30 Mart 2020 22:44

NarKOM
Aday Memur

şimdi çok şey diyecemde kardeşim. Susacam ahirette torpil geçmiyor. Bir dünyalık için ahirettinden olmaya değmez.

31 Mart 2020 01:02

CevikSevdalısı
Aday Memur

merhaba ben bu mesleğe girebilmek adına 2 ayda 30 kilo verdim. Parkurda yeri geldi üst üste 4 kere çıktım elhamdirillah 41 saniyede yaptım.

Allah emek veren canı gönülden isteyen bu iş için çaba sarfedenlere nasip etsin. Kuldan değil Allahtan isteyenlerden eylesin. Hayırlı akşamlar.

31 Mart 2020 01:17

RedSKY0
Memur
aminn inşallah allah emek edip ter akıtanlara kazanmayı nasip eylesin, yüzümüzü güldürsün yolumuzu açık eylesin inşallah
31 Mart 2020 01:25

Ozan ikm
Aday Memur

Burda bana sert ve ya değişik cevap diyenlere parkura hazırlanırken 5 kez denedim sadece 47 saniye ile bitirdim ve onda önce 4 ay spor yapmadım bırakın kondisyonu ben ram 40 kilo verdin daha önceden bu meslek icin kpss den de 70 alsam yeter demedim 1 yıl aralıksız çalışılıp 6 bine girdim kpss de bu kadar sinirlendiysem bos yorumlariniz on lisans soyle boyle lisansların kendini yüceltmesi yıllardır kpss den kafası olamayan birinin girip 60 puan alçağı şekilde gidiyorsunuz pomem bir de burda ahkam kesmek size kalmıyor herkes kazansın herkes mutlu olsun ama mümkün değil su forum da ayda bir mesaj yazdim belkide bugüne kadar ama sizin bu egonuzdan bugün taştım hic kimse kusura bakmasın on lisans ilk 3 gun yuzde 9p sekilde bitti eskişehir de sadece ilk 3 gun on lisans girdi bereber parkur çalıştığım çocuklar 38 39 yapanlar 45 46 yapti benim 4 kat komisyonunda olanlar elendi bu iş istemektir sadece 47 yaptim okey ama ilk gun ilk saat ve ilk girişimdi pomem ne yazıkki heyecandan sağlık topunda dönerken yuvarladım

Toplam 44 mesaj