Editörler :
30 Mart 2020 14:12   

POMEM sonuçları

Arkadaşlar öncelikle yaklaşık 4 aydır sonuç bekleyen pomemcilere selam olsun.

Can sıkıntısı yüzünden oturdum akademinin son zamanlarda sonuçları açıkladığı günlere şöyle bir baktım. Akedemi salı ve perşembe günlerine denk getirmiş hemen hemen. Sayın Bakanımızın beyanından yola çıkarak bir tarih tahmininde bulundum.

23. Dönem: Salı

PMYO: Perşemne

24.Dönem: Perşembe

25. Dönem: Salı

26. Dönem: 7 Nisan Salı-9 Nisan Perşembe

30 Mart 2020 14:14

Turkpolicc
Şef

Güzel tespit fakat bu hafta salı ve perşembe de olabilir bence. :)

30 Mart 2020 14:38

MoSalah1500
Kapalı

Bakan işlemlerin bittiğini söyledi. Böyle bir durumda akademinin keyfi 10-15 gün bekleyeceğini sanmıyorum. Normal şartlar altında bu hafta ilan etmeleri gerek.

30 Mart 2020 16:05

münzevipir
Aday Memur

Selamun aleyküm.

Gayrı dilde söz yürekte sabır kalmadı diye düşüncelerimi iletmek istesem de Hayati İnanç'tan şu sözleri de söylemeden edemeyeceğim.

Söz konusu gönül ise ya kirpiklere iş düşer ya da gözlere.

Söz konusu çile ise hem tevekküle hem de seccadeye iş düşer.

Söz konusu ahiret ise hem duaya hem de secdeye iş düşer.

Kardeşlerim! Bu süreçte çalıştık, çabaladık, sabrettik, ağladık, duamızı ettik, secde ettik. Yunus Emre der ki: ''Sabır saadeti ebedi kalır, sabır kimde ise o nasip alır.''

Gönlü geniş siz değerli insanlara merhameti bol, lütfu geniş, hikmetin sahibi Allah'ımız en hayırlısını nasip eylesin.

Bu süreçte kimin kalbini kırdıysak, kime yanlış kelam ettiysek her birinizden ayrı ayrı özür dilerim. Haklarınızı helal ediniz. Varsa hakkımız hepinize helal olsun.

Sağlıkla kalınız.

30 Mart 2020 16:12

bygainer
Aday Memur
Evet genelde Salı Perşembe olmuş ama o zamanlar eğitim için kısa süreler verilip Pazartesi ya da Pazar günü intibak a alırlardı şuan öyle bir durumları yok :)
30 Mart 2020 16:34

Gamze1411
Aday Memur

10 Nisan Cuma günü de olabilir bence

30 Mart 2020 17:34

Hltpomem
Aday Memur

Her an her şey olabilir artık açıklamalardan sonra..hayırlısı olsun .

30 Mart 2020 17:37

Bozook
Aday Memur

10 Nisan Cuma günü de olabilir bence

Gamze1411, 2 ay önce - Alıntıya git
Bende 10 nisandan umutluyum
30 Mart 2020 21:34

Clevetino
Aday Memur
10 Nisan 1845 tarihi bizim için anlamlı bir tarih bir ihtimal 10 Nisan olabilir
30 Mart 2020 21:59

angar2018
Aday Memur

Arkadaşlar konuyla alakasi yok ama aklima bir şey takıldı? Ben özelde calisan saglikciyim . Bakanlik 23 maddelik genelge yayinladı . 6. Ve 7. Madde de özet ile "her ne sebebten olursa olsun görevinden cekilemyecktir ve herhangi baska bir kamu kurum ve kuruslarini kazandigi takdirde dahil istifasi yapilmayacktir yaziyorb. Diyelim ki okulu Nisan ayi gibi baslattılar benim kazanmam durumunda hakkim yanacak mı? Çok kötüyüm şu an :(

30 Mart 2020 22:56

pomeminebandık
Aday Memur

Arkadaşlar konuyla alakasi yok ama aklima bir şey takıldı? Ben özelde calisan saglikciyim . Bakanlik 23 maddelik genelge yayinladı . 6. Ve 7. Madde de özet ile "her ne sebebten olursa olsun görevinden cekilemyecktir ve herhangi baska bir kamu kurum ve kuruslarini kazandigi takdirde dahil istifasi yapilmayacktir yaziyorb. Diyelim ki okulu Nisan ayi gibi baslattılar benim kazanmam durumunda hakkim yanacak mı? Çok kötüyüm şu an :(

angar2018, 2 ay önce - Alıntıya git

firmaya söylersin onlar senı çıkarır

Toplam 10 mesaj