Editörler :
30 Mart 2020 17:28   

Sadece pomem önlisans mezunları (erkekler)

Beyler bi haber sitesinde 4 - 5 bin arası sözlüye kalan diye geçiyor tam sayı yazıyodu da siteyi unuttum gece bakmıştım sizce şans nedir ve ayriyetten burda birbirimizi konuşalım değerlendirelim ben kpss 86 fyt 47 saniye ama parkurda düştüm kalkıp devam ettim izleyen görevli tebrik te etti dizim baya kanadı çünkü düşüp devam etmeme bu sadece orda kalmıştır degilmi komisyona çıkmamıştır düşmesem belki 43 44 gelirdi şimdi niye düştün demeyin ilk defa girdim ayaklarımın titremesini zor durdurdum çıkmadan çünkü hayalim di 115 kilo civarıydım 77 kilo ya düşmüştüm ön sağlıkta orda hatta göğüslerim deki sarkikliga bi hastalık vardı o sanmislardi aralarında tartışırken ben lafa girip 115 kiloydum o yüzden böyle gözüküyor dedim he tamam ozaman olumlu diyip gecirdilerdi

30 Mart 2020 17:51

TakirEmre
Aday Memur
Kardeşim Hakkımızda hayırlısı olsun..Şahsen ben 69 kpss fyt ise 65 ile mülakata girdim.Senin kadar da olmasa 10 kilo civarında verdim..Allah ın izniylede nasibim var ise sıralamada olurum diye düşünüyorum..Heyecanını yüksek tut çünkü parkur cuma açıklanıp pazartesi önlisansları aldılar ve bir çoğuda gümledi parkurda..Ve 45 saniye üstü yapan sayısı oldukça fazla..Demem o ki benden şanslısın ve umudunu diri tut..Sonuçlara göre daha iyi yorum yapabiliriz inşallah..Vesselam..
30 Mart 2020 17:55

Turkpolicc
Şef

Mülakattan en az 70 alan herkesi şansı var bence. Sayılar da bunu gösteriyor. Büyük ölçüde eleme oldu parkurda.

30 Mart 2020 19:06

Ozan ikm
Aday Memur

Ve ekliyim ben ilk gun ilk saat girendim yani komisyona çıkan 6. Adaydim

30 Mart 2020 19:07

Politzey
Aday Memur

Benim KPSS 66 spor 60 sozlude 5 soru sordular 4tane bildim sohbet havasında geçti

30 Mart 2020 19:15

Ozan ikm
Aday Memur

Sözlüce 1 soru 5 soru bunlar değişebiliyor bana 2 soru arkadaşa 1 soru birine 5 soru sormuşlar aslında soru sayisi sizin bilginizi degil sizi tamamen analiz etmek kimi tek kelime ile analiz ediliyor kimi 5 soru kimi 30 saniyede anlaşılıyor kazanıyor kimi 10 dk içerde kalıyor başarısız oluyor bunlar tamamen komisyonun analiz çabası bana meaalankore savaşını sordu net şekilde kimlerin arasında olduğunu turkiyenin yardim ettiğini söyledim ve marshal planını sordular tam emin olmamakla su su dedim tamam ismin neydi senin dedi söyledim cik dediler bitti mesala arkadaşlar a neden polislik neden su bu neden mesleğin degil yurtta kaldın mı su bu zaten onayların önünde bilginiz oluyor siz yurtta veya dershane ye gittiyseniz sizdende duymak isteyip soruyorlar geçmişinde bisi yoksa soru gelmiyor

30 Mart 2020 19:27

emre342734
Aday Memur
Benimde 65 KPSS 80 fyt tek soru sordular . Umudum pek yok ama nasip kardeşim . Allahım hayırlısını nasip etsin .
30 Mart 2020 19:38

Politzey
Aday Memur

Vala bu puanlarla referans bulup kazanan çok beyler genede nasip hersey

30 Mart 2020 20:00

aksoy112
Aday Memur
Benim KPSS 69.8 spor 70 evet ilk gün mağduruyuz eski parkurda 38 e kadar düştüm malesef ye parkurda sağlık topunda kaydım sözlü de ise sohbet havasıydı sözlüye girmeden önce bizimle konuşan polis abi hiç sıkıntı etmeyin buradakilerin 3/2 s polis demişti hiç bi dönem de böyle olmadı şanslısınız içeri girin düzgünce konusun dedi ben Şansa kader çektiğim soruyu da bildim kendimi tanıttım düzgünce sağlıkçı olduğumu belirttim konuşmam da herkesin gönlünce hayırlısı neyse o olsun arkadaşla r
30 Mart 2020 20:10

Satkom09

Beyler bu referans işi nedir onların şansı daha mi çok oluyor.

30 Mart 2020 20:20

Politzey
Aday Memur

Beyler bu referans işi nedir onların şansı daha mi çok oluyor.

Satkom09, 2 ay önce - Alıntıya git

Hemde çok şanslılar kanka

30 Mart 2020 20:48

Ozan ikm
Aday Memur

On lisans erkekler baya şanssızdı gençler ilk 3 gun yuzde 90 nimiz girdi sinava parkur kas hafızası yüzünden cok zorladı herkes patır kütür dokuldu

31 Mart 2020 15:01

Börü464

2.gün girdim. 72 kpss 80 fyt sizce şans nedir?

31 Mart 2020 16:14

emre342734
Aday Memur

2.gün girdim. 72 kpss 80 fyt sizce şans nedir?

Börü464, 2 ay önce - Alıntıya git
Knka kimse bilemezki .
31 Mart 2020 17:01

Sergen1905
Aday Memur

Sporunda Kpss ninde hiçbir önemi yok...kaldıki sizlerde çok tanık olmuşsunuzdur kpss 80 spor 100 olup elenlere yada kpss 60 spor 65 olup asil olanlara...Buda demek oluyorki seni polis yapan SÖZLÜ gerisi boş.

31 Mart 2020 18:46

Turkpolicc
Şef

On lisans erkekler baya şanssızdı gençler ilk 3 gun yuzde 90 nimiz girdi sinava parkur kas hafızası yüzünden cok zorladı herkes patır kütür dokuldu

Ozan ikm, 2 ay önce - Alıntıya git

Kiminin şansızlığı, kiminin şansı oluyor. Parkurda dökülenler sayesinde parkuru 48 saniye ile bitirenlerin bile şansı oldu. :) Acı ama gerçek.

31 Mart 2020 21:21

Pastacıosman
Aday Memur
KPSS 69 Spor 75 kardeşler benim de sözlüm de iyi geçti denebilir Arnavutköy'de girdim ben orda komiser yekta vardı bizi hazırlayan parkurda girmeden herkes şöyle demişti gençler i buzugunuzu 48 saniye sıkın eğer geçerseniz yüzde 90 polissiniz demişti bize geçen eden yok 3 günde toplasan 50 60 kişi geçti demişti ben sabah 11 grubundaydim akşam üstü 4 gibi sözlüye gireceğimiz kapıda bende dahil 7 kişi kalmıştık ümitler büyük tabi hal böyle olunca Rabbim hiçbirimiz üzmez İnşAllah.
31 Mart 2020 21:48

Ozan ikm
Aday Memur

Mülakattan en az 70 alan herkesi şansı var bence. Sayılar da bunu gösteriyor. Büyük ölçüde eleme oldu parkurda.

Turkpolicc, 2 ay önce - Alıntıya git

Kankam oyle düşünme yeni parkur 48 eski parkur en az 44 45 e eşit mesala ali diye bi arkadaşım vardı eski parkur defalarca denedi 38 in üstüne çıkmadı o gün beraber sabah ilk grup ilk gun girdik 45 saniye yaptı biz ondan rekor bekliyodum diyorum ya on lisans ilk 3 gun yuzde 90 'ni girdi eminim bundan yuzde yuz cunku eskişehir givi buyuk bi yer de on lisans sadece 3 gun sürdü on lisans kontenjan dolar bu arada kimseye inanmayın

01 Nisan 2020 00:03

emre342734
Aday Memur

Kankam oyle düşünme yeni parkur 48 eski parkur en az 44 45 e eşit mesala ali diye bi arkadaşım vardı eski parkur defalarca denedi 38 in üstüne çıkmadı o gün beraber sabah ilk grup ilk gun girdik 45 saniye yaptı biz ondan rekor bekliyodum diyorum ya on lisans ilk 3 gun yuzde 90 'ni girdi eminim bundan yuzde yuz cunku eskişehir givi buyuk bi yer de on lisans sadece 3 gun sürdü on lisans kontenjan dolar bu arada kimseye inanmayın

Kardeşim öyle bir konuşuyon sanki sayılar elinde ya boş yapıyon valla . Kesin olmayan birşeyde böyle hüküm verme . Göreceğiz zaten nasip .
01 Nisan 2020 00:21

Turkpolicc
Şef

Kontenjan dolar ama önceki dönemlere göre 26. dönem daha şanslı. Benim girdiğim yerde akşama kadar 15 bilemedin en fazla 20 kişi mülakata kaldı. Bu parkura hazırlanan yine geçti, ama birkaç saniye oynadı oynamadı, hazırlanmayan veya fazla üstüne düşmeyen elendi.

Toplam 19 mesaj