Editörler : ayşegül bgm
01 Nisan 2020 13:30

miraçnurse
Şef

nereleri yazdınız istanbulda

Lisanshemşire54, 2 ay önce - Alıntıya git

Başakşehire taşınacakları yazdım

01 Nisan 2020 13:32

Lisanshemşire54
Aday Memur

Başakşehire taşınacakları yazdım

miraçnurse, 2 ay önce - Alıntıya git

taşınmama ihtimali olur mu sizce ya kesin taşınır dimi

01 Nisan 2020 13:38

Hayalperesthemşire
Müsteşar

taşınmama ihtimali olur mu sizce ya kesin taşınır dimi

Lisanshemşire54, 2 ay önce - Alıntıya git

Mayıs ayı içinde hastqbe acılıcak diyorlar, siz diğer hastanelere başlarsınız, 3-4hafta oralarda çlşıp yeni hastaneye sırayla hepinizi çekerler

01 Nisan 2020 13:40

miraçnurse
Şef

Mayıs ayı içinde hastqbe acılıcak diyorlar, siz diğer hastanelere başlarsınız, 3-4hafta oralarda çlşıp yeni hastaneye sırayla hepinizi çekerler

Hayalperesthemşire, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben de internetten baktım 11 haziranda açılacak görünüyor ama açılana kadar hemen taşınır mi ya da yavaş yavaş mi taşırlar bilemiyorum. İsparta küçük olmasına rağmen 3 hastane birleşti belli bi sürede taşındı uzun sürebilir taşınması. Virüs de var

01 Nisan 2020 13:58

Hayalperesthemşire
Müsteşar

Ben de internetten baktım 11 haziranda açılacak görünüyor ama açılana kadar hemen taşınır mi ya da yavaş yavaş mi taşırlar bilemiyorum. İsparta küçük olmasına rağmen 3 hastane birleşti belli bi sürede taşındı uzun sürebilir taşınması. Virüs de var

miraçnurse, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam zaten hepsi acılmaz gerekli kısımları hemen işleve sokarlar, ihtiyaç büyük, memurlar nette bununla ilgili bir açıklama var, mayıs ayında açmayı planlıyorlrms, sizin içinde iyi olur ona göre ev işine girişirsnz, süre nekdr uzarsa sıkıntı artar

01 Nisan 2020 15:12

miraçnurse
Şef

Hocam zaten hepsi acılmaz gerekli kısımları hemen işleve sokarlar, ihtiyaç büyük, memurlar nette bununla ilgili bir açıklama var, mayıs ayında açmayı planlıyorlrms, sizin içinde iyi olur ona göre ev işine girişirsnz, süre nekdr uzarsa sıkıntı artar

Hayalperesthemşire, 2 ay önce - Alıntıya git

Aynen tabi süre kısa olursa daha iyi bizim için. En azından direk hastane yakınından ev bakılabilir. Uzarsa diye korkuyorum ben de zaten. Aranırsak tabi..

01 Nisan 2020 17:01

kuraf75
Aday Memur

Sıralamam 19685. İzmir veya İstanbulda olmam gerektiği için sadece bu iki şehirdeki yüksek kontenjanlı hastaneleri yazdım. Sizce gelir mi?

hemşire35.35, 2 ay önce - Alıntıya git

HANGİSİNİ BAŞA YAZARSAN O GELİR RAHAT OL

01 Nisan 2020 17:14

Krgzzg
Aday Memur
Benim de sıralamam 22090. Bursa ağırlıklı izmir ankara istanbul şeklinde yazdım. Bursa tercihlerimin altına da sakarya, eskişehir, balıkesir, gebze, yalova, edirne, tekirdağ gibi birkaç yer yazdım. Sizce nerlerde kalır. Bursa gelir mi yoksa İstanbul, izmir, ankaraya kadar iner mi ya da diğer yerlerde mi kalır
01 Nisan 2020 17:19

Özgürce3435
Aday Memur

Tamamen kendi fikrim sıralamanın 27 binleri görebileceğini..En düşük yerlerin istanbul ankara ve erzurum olacağını düşünüyorum. Ilk 25 bin 'deki arkadaşlar bu 3 şehirden tercih yaparsa kesinlikle atanır.

01 Nisan 2020 17:22

Özgürce3435
Aday Memur

22 bin sıralama bursa gelme ihtimali %50 ..fikrimce kesin atanırsınız

01 Nisan 2020 17:23

Özgürce3435
Aday Memur

İlk 20 bin çok rahat olsun 3bin kişi fln var önünde sadece

01 Nisan 2020 17:25

Krgzzg
Aday Memur
Teşekkür ederim Özgürce3435. Bi de bi sorum daha var. Benim öğrenciliğimden beri istanbulda tek istediğim yer siyami ersek hastanesiydi. Ama 3 kişi alıyor diye yazmadım. Ama aklımda da hep var acaba yazsam mı diye. Sizce gelme ihtimali var mıdır. Yoksa tercih hakkımın bi tanesini boşa mı harcamış olurum?
01 Nisan 2020 17:31

Sevim şimşek22
Aday Memur
Teşekkür ederim Özgürce3435. Bi de bi sorum daha var. Benim öğrenciliğimden beri istanbulda tek istediğim yer siyami ersek hastanesiydi. Ama 3 kişi alıyor diye yazmadım. Ama aklımda da hep var acaba yazsam mı diye. Sizce gelme ihtimali var mıdır. Yoksa tercih hakkımın bi tanesini boşa mı harcamış olurum?
Krgzzg, 2 ay önce - Alıntıya git

Gerçekten Allah hepimize hayırlı yerler nasip etsin inşAllah

01 Nisan 2020 17:31

Krgzzg
Aday Memur

Gerçekten Allah hepimize hayırlı yerler nasip etsin inşAllah

Sevim şimşek22, 2 ay önce - Alıntıya git
Amin inşallah. Atanalım ve atandığımız yerler bizi üzmesin
01 Nisan 2020 17:33

Sevim şimşek22
Aday Memur
Amin inşallah. Atanalım ve atandığımız yerler bizi üzmesin
Krgzzg, 2 ay önce - Alıntıya git

Amin inşAllah

01 Nisan 2020 20:16

Özgürce3435
Aday Memur

3 kişilik kontenjan a ne yorum yapsam boş...

01 Nisan 2020 21:23

miraçnurse
Şef

Tamamen kendi fikrim sıralamanın 27 binleri görebileceğini..En düşük yerlerin istanbul ankara ve erzurum olacağını düşünüyorum. Ilk 25 bin 'deki arkadaşlar bu 3 şehirden tercih yaparsa kesinlikle atanır.

Özgürce3435, 2 ay önce - Alıntıya git

30 bindeyim istanbul falan gelmez mi sizce bu kadar kayma olmaz mı

01 Nisan 2020 21:50

Özgürce3435
Aday Memur

Kardeşim inşallah gelir. Ben tahmini konuşuyorum 30 binlerde atanan olursa da çok az sayıda şansa olur. Her tahminin bir mantığı var tabi toplam 20500 kişi gibi atanan olacak 1500 civarı üni hastanesi desen bin kişi kadar 2016 kpss ile atanan olsa 23 bin ... 23 bin de %25 kayma desen 29 bin derim.. tabi bu rakamlar afaki ve sadece tahminlerim. Fikir yürütmeye çalışıyorum.. Inşallah aranırsın kardeş.. Kısmet biraz da şans

01 Nisan 2020 22:07

miraçnurse
Şef

Kardeşim inşallah gelir. Ben tahmini konuşuyorum 30 binlerde atanan olursa da çok az sayıda şansa olur. Her tahminin bir mantığı var tabi toplam 20500 kişi gibi atanan olacak 1500 civarı üni hastanesi desen bin kişi kadar 2016 kpss ile atanan olsa 23 bin ... 23 bin de %25 kayma desen 29 bin derim.. tabi bu rakamlar afaki ve sadece tahminlerim. Fikir yürütmeye çalışıyorum.. Inşallah aranırsın kardeş.. Kısmet biraz da şans

Özgürce3435, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim inşallah sağolun. Tabiki hiç birimiz tam olarak bilemeyiz ama sizin gibi bazı kişilerin istatistikleri yaklaşık olarak çıkıyor fikrinizi almak istedim. Allah razı olsun inşallah bekleyen herkes atanır. Gerçekten artık sabır tahammül kalmadı

Toplam 39 mesaj