Editörler : Safak Vaktii
«31323334353637383940414243
15 Haziran 2021 19:31

Koyunyemez
Memur
Temmuz ayının ilk haftası ihrac listesi aciklanacakmis
15 Haziran 2021 20:00

460725
Aday Memur
Temmuz ayının ilk haftası ihrac listesi aciklanacakmis
Koyunyemez, 5 gün önce - Alıntıya git
Nereden öğrendiniz
16 Haziran 2021 13:03

Geçmiyor gunler
Aday Memur

@koyunyemez

Nereden duydunuz acaba?

Bu hafta savunması istenenler oldu .onlar bu listeye yetişmez ki.

16 Haziran 2021 17:18

y-emrekilic
Aday Memur

Bende martta açığa alındım ve 1. Celseyi gördüm. Genel komutanlık bugün savunma gönderdi.

16 Haziran 2021 17:47

Hayatmagduru
Aday Memur

Bende martta açığa alındım ve 1. Celseyi gördüm. Genel komutanlık bugün savunma gönderdi.

y-emrekilic, 4 gün önce - Alıntıya git

Daha bizde herhangi bir şey yok ne zaman gözaltı yaptılar ve ne zaman duruşmaniz oldu .

16 Haziran 2021 17:49

Hayatmagduru
Aday Memur

Ayrıca ne ile suçlama oldu ardışık arama mi tanık mi bank Asya mi dersane mi dediler herhalde direk kartta ismin çıktı diye gözaltı yapmıyorlar .

16 Haziran 2021 18:18

Jn.2015
Aday Memur

Suçlama neydi ep varmı

16 Haziran 2021 18:20

Muratbasoo
Aday Memur

Sd kart meselesinden açığa alınıp, adli işlem görmüş kimseden savunma alan var mı?

16 Haziran 2021 19:04

y-emrekilic
Aday Memur

Arkadaşlar Şubat başında gözaltına alındım. Anlara TEM aldı. 12 gün gözaltı sonrası sulh ceza adli kontrolle bıraktı. Suçlama flash bellek. İçinden isim çıktı iddiası. Saçma sapan bir sabit numaraya da ardışık arama koymuşlar iki tane. 1. Celse Mayıs ayında gerçekleşti. Ep vs değilim. Bu arada Sözleşmeli subayım.

16 Haziran 2021 19:05

y-emrekilic
Aday Memur

Bugün savunma geldiğini söyledi birliğim. Sözleşmeyi yenilememek için mi yoksa ihraç için mi bilmiyorum. Bu sene sözleşme yenileme dönemimdi.

16 Haziran 2021 22:16

Adalet Gelecektir
Aday Memur

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar şuna bir açıklık getireyim emn.ifadenizde veya savcıda ep istiyorum demeniz sizi direk ihraç yapmaz veya istemiyorum demeniz sizi göreve devam ettirmez! gen.kom.ifade içeriğine ve hakkınızdaki delillere(bylock,ankesör vs) dikkat ediyor yıllar önce dershanesine gitmiş yurdunda kalmış çokta önemli değil önemli olan belirli bir tarihten sonra ilisiginiz olup olmadığıdır özellikle meslek hayatınızdayken olup olmaması.Mahkemeden beraat alsanız dahi gen kom bu ifadenizi aleyhinize kullanarak biz pers.irtibat ve iltisaktan attık diyor üyelikten alacağınız beraat kararı onların umurlarında değil...

16 Haziran 2021 22:49

Askr-
Aday Memur

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar şuna bir açıklık getireyim emn.ifadenizde veya savcıda ep istiyorum demeniz sizi direk ihraç yapmaz veya istemiyorum demeniz sizi göreve devam ettirmez! gen.kom.ifade içeriğine ve hakkınızdaki delillere(bylock,ankesör vs) dikkat ediyor yıllar önce dershanesine gitmiş yurdunda kalmış çokta önemli değil önemli olan belirli bir tarihten sonra ilisiginiz olup olmadığıdır özellikle meslek hayatınızdayken olup olmaması.Mahkemeden beraat alsanız dahi gen kom bu ifadenizi aleyhinize kullanarak biz pers.irtibat ve iltisaktan attık diyor üyelikten alacağınız beraat kararı onların umurlarında değil...

Adalet Gelecektir, 4 gün önce - Alıntıya git

keşke sizin düşünceniz gibi olsa herşey ama öyle değil şuan herşey siyasi olarak işliyor asker artık siyasetin içinde

16 Haziran 2021 23:14

Adalet Gelecektir
Aday Memur

Sadece asker olsa ülke komple bütün kurumlarıyla siyasete girmiş ve daha vahimi sadece siyasetle sabit kalsa neler neler belki birgun ülkeye bağımsız yeminli Cumhuriyet savcıları gelirse herseyi herkes öğrenebilir...

Toplam 853 mesaj
«31323334353637383940414243