Editörler : gubaz
«20212223242526272829303132
08 Mart 2021 17:02

Msy2510
Aday Memur

Ne zman cozulecek bu meret olay peki

08 Mart 2021 18:45

Hayatmagduru
Aday Memur
Senin uzattılar mı. Ankaradaki dosyanın içeriği belli mi herkes 1 dosyada o zaman
Çipetpetcibilişak, Dün - Alıntıya git

Zaten soruşturma tamamlana kadar aciktaydik uzatilip uzatilmadigini bilmiyorum ama çalıştığım ildeki adliyede herhangi bir iddianame yok kovuşturma yok mahkeme yok soyledigine göre il jandarmadaki personelin çalıştığımız ildeki mahkemeden kovuşturmaya yer olmadığına dair sonuçlansa bile Ankara açığa alabilirmis yine söylediğim dosya numarası ile

08 Mart 2021 19:50

Ataaskeri
Aday Memur

Zaten soruşturma tamamlana kadar aciktaydik uzatilip uzatilmadigini bilmiyorum ama çalıştığım ildeki adliyede herhangi bir iddianame yok kovuşturma yok mahkeme yok soyledigine göre il jandarmadaki personelin çalıştığımız ildeki mahkemeden kovuşturmaya yer olmadığına dair sonuçlansa bile Ankara açığa alabilirmis yine söylediğim dosya numarası ile

Hayatmagduru, Dün - Alıntıya git
Bu dosya numarasını sen kendinden mi öğrendin ? Yoksa duyum mu ? Benim adıma böyle bir soruşturma yok Ankara da Çalıştığım ilde var o kadar Her ay baktırıyoruz avukatla yok Ankara da Hatta idare mahkemesi red verdiği kararın gerekçesinde bulunduğu ilde soruşturma var diyor soruşturma içeriğini de söylüyor ( tevdi raporu ve MİT raporu diyor ) Başkaca hiçbir şey yok
08 Mart 2021 20:05

Ahmtnry

Ben bugün Ankara adliyesine gittim terör suçları bürosuna sordum hakkınızda herhangi bir soruşturma bulunmamaktadır dedi

08 Mart 2021 20:16

Ataaskeri
Aday Memur

Ben bugün Ankara adliyesine gittim terör suçları bürosuna sordum hakkınızda herhangi bir soruşturma bulunmamaktadır dedi

Ahmtnry, 12 saat önce - Alıntıya git
Al işte evet böyle oluyor peki çalıştığın ilde var mı dosya
08 Mart 2021 20:21

Çipetpetcibilişak
S2m böyle işi benim de ankarada görünmüyor çalıştığım ilde var onunda içeriğini bilmiyorum ne arayan var ne soran
08 Mart 2021 20:33

Hayatmagduru
Aday Memur
Bu dosya numarasını sen kendinden mi öğrendin ? Yoksa duyum mu ? Benim adıma böyle bir soruşturma yok Ankara da Çalıştığım ilde var o kadar Her ay baktırıyoruz avukatla yok Ankara da Hatta idare mahkemesi red verdiği kararın gerekçesinde bulunduğu ilde soruşturma var diyor soruşturma içeriğini de söylüyor ( tevdi raporu ve MİT raporu diyor ) Başkaca hiçbir şey yok
Ataaskeri, 12 saat önce - Alıntıya git

Personel şubede açıkta olan personelleri takip etmesi için biri var o söyledi ankara da başsavcılıkta soruşturma olduğunu başta söylemedi bende Ankara'da soruşturma açılmış öyle diyorlar dedikten sonra söyledi.

08 Mart 2021 20:42

Ahmtnry

Kyok almıştım çalıştığım İl'e sormadım şuanda ankarada olduğum için dönünce sorcam ama

08 Mart 2021 21:32

Msy2510
Aday Memur

Benımde calıstıgım ilde dosya yok ankarada var herhalde

08 Mart 2021 22:31

460725
Aday Memur
2 3 gündür çeşitli ilerden uzatma haberi alıyoruz ve uzatma yazısında herkesde 2021/2015(benim bizzat gördüğüm) sayisi verilmiş anlaşılan bizim dava 1 dosya da toplanmış.Ankara C.Başsavcılığına dosya verilmiş.onemli olan bundan sonrası sorulması gereken durum burası ve bir kaç ihtimal var. 1.Savcılık toplu olarak Göz altı mi diyecek (bence uzak bir ihtimal) 2.Herkesin bulundugu il e evrak gönderip adliyede yada emniyete tek tek ifade mi alınacak. 3.Yada burda toplu olarak işlem yapmaktansa dosyayı şahısa indirecek hakkında birşey olmayan berat yada s.yok , k.yok verecek.Hakkin da herhangi birşey olanın yargılaması devam edecek.Burda temiz alan göreve dönme durumu olacak.(bence bu ihtimal daha yüksek duruyor ama karar ne zmn çıkar bilemeyiz.cunku ankara da dosya çok uzun Süre bilir. ) 4.Toplu olarak ihraç da edebilir.
08 Mart 2021 22:33

Ataaskeri
Aday Memur

Personel şubede açıkta olan personelleri takip etmesi için biri var o söyledi ankara da başsavcılıkta soruşturma olduğunu başta söylemedi bende Ankara'da soruşturma açılmış öyle diyorlar dedikten sonra söyledi.

Hayatmagduru, 11 saat önce - Alıntıya git
Personel şube falan hiçbirşeyden haber yok onların arkadaşlar onlarda duyum üzerine konuşuyor benim çalıştığım yerde de aynı hiçbirşey bilmiyorlar tebliğ ettikleri evrak neyse o tam içeriği yok
08 Mart 2021 22:43

Hayatmagduru
Aday Memur
Personel şube falan hiçbirşeyden haber yok onların arkadaşlar onlarda duyum üzerine konuşuyor benim çalıştığım yerde de aynı hiçbirşey bilmiyorlar tebliğ ettikleri evrak neyse o tam içeriği yok
Ataaskeri, 9 saat önce - Alıntıya git

Benim dediğim kişi Açıkta olan personellerin işi için görevlendirilmiş en son adliyeye 28 ocakta gitmiş bilgi almak için ve yazdıklarımı demisker

Toplam 632 mesaj
«20212223242526272829303132