Editörler : swat3410E.Kayı Han

Yasaklı
31 Mart 2020 21:23

Kontejanlar büyük ihtimalle dolamayacak

burda da belirtiyim kontejanlar büyük ihtimalle dolamayacak detaylar yazıyor burda...................

Kkmal
Aday Memur
31 Mart 2020 21:28

Reis. heyecanliyim dedim mülakatta soruyu da saçmaladım ama vali yardımcısı .Spor puanımı sordu o.pot bu pot mu :)

ibrahim59090
Yasaklı
31 Mart 2020 21:34

çılgınca bir şey yapmadıktan sonra sorun yok bence :D

ibrahim59090
Yasaklı
31 Mart 2020 21:36

ama bu gidişte dolduramayacaklar gibi.bu kadar beklemenin manası olsa gerek tahminimce bakalım

coinisleri
Aday Memur
31 Mart 2020 21:41

Ben de bu olayı merak ediyorum. Komisyonun önüne dosyamız gidiyor. Spor puanımızı bilmiyorlar mı yoksa bilerek mi soruyorlar?

Ben mesela günün rekorunu yaptım ancak mülakatta konusu bile açılmadı sporun.

Kkmal, 4 yıl önce

Reis. heyecanliyim dedim mülakatta soruyu da saçmaladım ama vali yardımcısı .Spor puanımı sordu o.pot bu pot mu :)

ibrahim59090
Yasaklı
31 Mart 2020 21:43

ya seni tanımak istiyolardır.bilmeme açısandan değil bence

coinisleri, 4 yıl önce

Ben de bu olayı merak ediyorum. Komisyonun önüne dosyamız gidiyor. Spor puanımızı bilmiyorlar mı yoksa bilerek mi soruyorlar?

Kkmal
Aday Memur
31 Mart 2020 21:46

Reis spor puanımı sordular 95 dedim acaba orada da denemek için mi soruyorlar saniyeyi söyleyen olacak mı diye aklımda deli sorular.

coinisleri, 4 yıl önce

münzevipir
Aday Memur
31 Mart 2020 21:52

Kendimi tanıttıktan sonra özellikle spor puanın kaç diye sordular. Ne hikmettir bilemedim. (Lisans)

MoSalah1500
Kapalı
31 Mart 2020 22:03

Bana 2 kez bolumumu(besyo)ve puanımı sordular.(90) Önlerinde olsa dahi seni konuşturmak için yine sorarlar. Bu dönem sporun etkisi olur. Özellikle puanları sorduklarını tahmin ediyorum. Malum herkes eleniyordu sporda.

asena0011
Aday Memur
31 Mart 2020 22:25

ama sporun kac derse sadece 48 saniyede tamamladim demek ile 70 puan demek mi daha uygun kafam karisti simdi :))

Kkmal, 4 yıl önce

Reis spor puanımı sordular 95 dedim acaba orada da denemek için mi soruyorlar saniyeyi söyleyen olacak mı diye aklımda deli sorular.

Kkmal
Aday Memur
31 Mart 2020 22:27

Bende onu düşündüm puanımı sorduğu için puanı söyleyim saniye diyecek mi diye denemiş olabilirler diye düşündüm orda bi an :)

asena0011, 4 yıl önce

ama sporun kac derse sadece 48 saniyede tamamladim demek ile 70 puan demek mi daha uygun kafam karisti simdi :))

asena0011
Aday Memur
31 Mart 2020 22:29

Ama dikkatliymissin banada sordular ben direk saniyeyi dedim ama puani demek bence daha uygun dedigin gibi kavrama seviyenede bakmak icin sormusta olabilirler :)

Kkmal, 4 yıl önce

Bende onu düşündüm puanımı sorduğu için puanı söyleyim saniye diyecek mi diye denemiş olabilirler diye düşündüm orda bi an :)

ibrahim59090
Yasaklı
31 Mart 2020 22:43

basit şeylerde eğleyeceklerini düşünmüyorum

jöhjöhjöh
Yasaklı
31 Mart 2020 22:45

Arkadaşlar lisans mezunu erkeklerde sözlüyü geçen 70 ve üzeri puan alan adayların tamamı kazanacak, spor ve kpss puanının bir önemi yok. 60 kpss 60 spor ile asil kazananlar vardı 23. Dönemde. spor parkurunu geçen çok az kişi oldu geçtiğimiz alımlara göre bu sözlü mülakata katılan adaylar için bir avantaj. Sağlık ataması-öğretmen ataması- subaylık-paem vb gibi bir çok atama oldu, kesinlikle sayının tamamı dolmayacak, yedek alımı da olacak yedektende herkes yerleşecek. Herkes için hayırlı olsun

asena0011
Aday Memur
31 Mart 2020 22:50

ay insallah :)

ibrahim59090, 4 yıl önce

basit şeylerde eğleyeceklerini düşünmüyorum

caca2133
Aday Memur
31 Mart 2020 23:11

abartıyosun %50 si elenecek yine nerdeyse

Clevetino
Aday Memur
01 Nisan 2020 00:15

ben sözlüye takım elbise olarak gitmedim elenecekmisim gibi geliyor nedense

ibrahim59090
Yasaklı
01 Nisan 2020 00:30

takım elbise gerekmiyor intibaka bakabilirsin bit.ly/intibakk

Clevetino, 4 yıl önce

Clevetino
Aday Memur
01 Nisan 2020 00:39

intibaka bakabilirsin derken ? paylaştığın link yine burayı gösteriyor kardeşim
ibrahim59090, 4 yıl önce

takım elbise gerekmiyor intibaka bakabilirsin bit.ly/intibakk

Mehmetarslan01
Kapalı
01 Nisan 2020 00:45

Hocam sıkma canını derli toplu giyindiysen çok salaş çıkmadıysan bir sorun olmayacaltır. Ben de giymedim. Koyu mavi (siyaha yakın bir gömlek ve siyah pantolon giymiştim)
Clevetino, 4 yıl önce

Clevetino
Aday Memur
01 Nisan 2020 00:51

valla siyah pantolon siyah deri ceket vardı açıkçası.cektigim soruyu bildim ikinci soruya da yorum yaptım ama ne kadar tatmin oldular bilemedim tabi.isminden anladığım kadarıyla adanalisin galiba Adana'da mi girdin ben Adana'da girdim çünkü
Mehmetarslan01, 4 yıl önce
Hocam sıkma canını derli toplu giyindiysen çok salaş çıkmadıysan bir sorun olmayacaltır. Ben de giymedim. Koyu mavi (siyaha yakın bir gömlek ve siyah pantolon giymiştim)
Toplam 89 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi