Editörler :
04 Nisan 2020 14:00

münzevipir
Aday Memur

6 gün kardeşim lisans erkek mesela ben bilecikpomem de girdim 28 kasımda sabah 80 e yakınaday girdik sözlüye 12 kişi kaldık ve oradaki görevli polis memuru en çok bu gün sözlüye kalanolduğunu söyledi ortalama alırsak iki oturumda toplam 40 kişiyi geçmez bence tabi bunların hepsi duyum sonrası varsayım rakamlar

Merturkk, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende Bilecik 'te 26 Kasım 'da sabah grubunda mülakata kalanlar arasındaydım. 60 - 66 arasında bir grupla birlikte başladık işlemlere. İki gruba ayrıldık. Biz 2. gruptuk. Sözlü mülakata ya 7 ya da 8 kişi kalmıştık.

04 Nisan 2020 14:26

Merturkk
Aday Memur

Sakaryalı mısın sende kardeşim öyle evet yani ben bir kaç yerde de okudum daha az olan var yani türkiye ortalaması bence tahmindir günlük sözlüye kalan sayası 40 anca vardır hele son günlerde aralıkta girenler de daha az sözlüye kalan olmuş takip ediyoruz yazıyorlar sağda solda instagramda falan az kaldı göreceğiz bence sözlüye giren adayın polis olma ihtimali %70-80 tabi tahmin hepsi büyük pot kırmayan özgüvenini gösteren her aday nasibiyle hak etmiştir inşallah bir de öğretmen atamaları subaylığa geçenler paem vs alımları da etkileyecek bu sayıyı inşallah tahminim nisanın ikinci haftası önümüzdeki hafta gelir sonuçlar çünkü Sn. Bakanımızın kendi ağzından duyduk yani hadi salladı diyelim geçiştiremez öyle bir şey yapmaz sonuçta bir çok insanın umudu var Allah hak eden herkesin gönlüne göre versin inşallah güzel haberler almaya yakınız. Benim kpss 65 spor 44 sn

04 Nisan 2020 15:33

münzevipir
Aday Memur

Sakaryalı mısın sende kardeşim öyle evet yani ben bir kaç yerde de okudum daha az olan var yani türkiye ortalaması bence tahmindir günlük sözlüye kalan sayası 40 anca vardır hele son günlerde aralıkta girenler de daha az sözlüye kalan olmuş takip ediyoruz yazıyorlar sağda solda instagramda falan az kaldı göreceğiz bence sözlüye giren adayın polis olma ihtimali %70-80 tabi tahmin hepsi büyük pot kırmayan özgüvenini gösteren her aday nasibiyle hak etmiştir inşallah bir de öğretmen atamaları subaylığa geçenler paem vs alımları da etkileyecek bu sayıyı inşallah tahminim nisanın ikinci haftası önümüzdeki hafta gelir sonuçlar çünkü Sn. Bakanımızın kendi ağzından duyduk yani hadi salladı diyelim geçiştiremez öyle bir şey yapmaz sonuçta bir çok insanın umudu var Allah hak eden herkesin gönlüne göre versin inşallah güzel haberler almaya yakınız. Benim kpss 65 spor 44 sn

Merturkk, 2 ay önce - Alıntıya git

Mesaj attım kardeş.

04 Nisan 2020 16:03

ADAYMAİL
Kapalı

İstanbulda kaç gün sürdü acaba lisans erkek

04 Nisan 2020 19:12

RedSKY0
Memur
illa 10-15 gün dediya bakan kesin 15.gün açıklanır :)
04 Nisan 2020 19:19

Bozook
Aday Memur
illa 10-15 gün dediya bakan kesin 15.gün açıklanır :)
RedSKY0, 2 ay önce - Alıntıya git
15. Güne razıyız inşallah daha uzun sürmez
Toplam 26 mesaj