Editörler : ayşegül bgm
01 Nisan 2020 02:29

Çalıştıgım Devlet Hastahanesi İstifamı kabul etmiyor

Selamünaleyküm ben şuan Ümraniye Eğitim Arastirma Hastahanesinde Güvenlik Görevlisi (Kamu işçisi )olarak çalısıyorum.Malum korona virüsü sebebiyle sağlık bakanimiz yeni kararla Sağlik peraonellerinin rapor,izin ve istifaların 3 Ay boyunca yapılmayacağını söyledi ve bununla ilgili hastahanemize resmi yazı geldi.2019 Adalet Bakanlığının yaptıgı alımla Silivri infaz koruma memurluğunu Asil olarak kazandım.31.03.2020 salı Günü Bakırköy Adalet Komisyonu tarafından beni aradılar ve 02.04.2020 Tarihinde gelip sözleşme imzalayıp işe başlamam gerektiği söylendi. Şuan aktif olarak çaliştigim Ümraniye Eğitim Arastirma Hastahanesinde istifaların durduruldugu ve bununla ilgili hicbir işlem yapamayacaklarını soylediler.Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun benim gibi bu sekilde madur durumda olan yüzlerce kişi var.lutfen sesimize kulak verin.

iras
Genel Müdür
01 Nisan 2020 09:30

sen gene eline istifa nı kabul etmediklerine dair yazı al mahkemede filan lazım olur.ama hastanenin yaptığı saçmalık genelge de güvenlik görevlisi yok ki

01 Nisan 2020 09:55

Bende aynı durumdayım. Ne yapmamız lazım? Eğer hakkım yanarsa hakkımı helal etmiyorum.

01 Nisan 2020 09:57

Beni daha çağırmadılar. Lütfen gelişmelerden bana da haber verin.

erhan.3413
Aday Memur
01 Nisan 2020 19:44

Sizde hastahanede çalışıp İnfaz koruma memurumu oldunuz

erhan.3413
Aday Memur
01 Nisan 2020 20:01

Malum 3 ay boyunca istifa edemiyoruz.Ben Hastahanede çalistigima dair belge aldim .sağlik bakanlıgının yayınladıgı genelgeyide alıp şuanki Durumumu anlatan bir dilekce yazıp bakırköy komisyonuna teslim ettim.Bakırköy komisyonu Adalet Bakanlıgına gönderecek.Bakırköy komisyonu bu 3 aylik yasak kalkana kadar beni bekledip sonra göreve başlatacakmiş.benle şuanki durumu yaşayan çok kişi var işleyiş boyle beyler

01 Nisan 2020 20:05

Yok, ben jandarma genel komutanlığı hizmetliyi kazandım. Beni daha çağırmadılar bende ne yapacağım hiç bir bilmiyorum. Siz nasıl yaptınız?

erhan.3413, 4 yıl önce

Sizde hastahanede çalışıp İnfaz koruma memurumu oldunuz

Hüseyin4402
Aday Memur
01 Nisan 2020 22:06

Hocam bilgiyi nerden aldiniz ben de benzer sorunu yaşıyorum da

01 Nisan 2020 22:35

Dilekçeyi pasta yoluyla mı gönderdiniz? Bende aynı durumdayım lütfen yardım edin.

erhan.3413, 4 yıl önce

Malum 3 ay boyunca istifa edemiyoruz.Ben Hastahanede çalistigima dair belge aldim .sağlik bakanlıgının yayınladıgı genelgeyide alıp şuanki Durumumu anlatan bir dilekce yazıp bakırköy komisyonuna teslim ettim.Bakırköy komisyonu Adalet Bakanlıgına gönderecek.Bakırköy komisyonu bu 3 aylik yasak kalkana kadar beni bekledip sonra göreve başlatacakmiş.benle şuanki durumu yaşayan çok kişi var işleyiş boyle beyler

erhan.3413
Aday Memur
10 Nisan 2020 21:25

Bu ve buna benzer sorunlari yaşayan arkadaslar bana ulaşabilir mi iyice tribe girdim

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi