Editörler :
02 Nisan 2020 14:20   

Atanma (bilen bir arkadaş cevaplarsa)
Bir şey danisacaktim da fikrinizi almak istedim .25yasindayim. Şimdi 2016da limited sirketi kuruldu adıma tek ortaklı olarak geçiyor. Jandarma da sözleşmeli sivil memurlukta yedeklerdeyim şuan şirketin vergi ve Bağ-Kur borçları var 100-150milyar civarında bunlar yapilandirilacak vergi müfettisiyle görüştüm 2-3ay içinde anlaşmak icin cagricak bağkur içinde Mayıs ayında gidip yapılandırmaya calisacam memur olmama engel durum mu bunlar ? Memur olma şartlarında ticaret faaliyetinde bulunmak yasaktır ibaresi var memur olmadan önceki süreç memurluğumu etkiler mi ? Veya memur olduktan sonraki süreçte sözleşmem fesh olur mu
02 Nisan 2020 17:00

economi06
Şef
devlete yükümlülüklerini yerine getirmek .. olurda asıl olursan soruşturma evresine gelmeden bunları cozmek lazım..
02 Nisan 2020 17:36

tasonusavas
Aday Memur
devlete yükümlülüklerini yerine getirmek .. olurda asıl olursan soruşturma evresine gelmeden bunları cozmek lazım..
economi06, 2 ay önce - Alıntıya git
şuan güvenlik ve arşiv soruşturması evresindeyim . şuan şirket faal durumda değil askıda yani . ben Mayıs ayında inşallah istifa verip tasfiye dilekçesi vereceğim kapatmak için ticari bir kazancim yok yani .
03 Nisan 2020 07:44

economi06
Şef
şuan güvenlik ve arşiv soruşturması evresindeyim . şuan şirket faal durumda değil askıda yani . ben Mayıs ayında inşallah istifa verip tasfiye dilekçesi vereceğim kapatmak için ticari bir kazancim yok yani .
tasonusavas, 2 ay önce - Alıntıya git
borcun vergi değilse sorun yok
Toplam 3 mesaj