Editörler : ayşegül bgm
04 Nisan 2020 01:45

Farkmaz
Aday Memur
vırrik ne
aselerva, 2 ay önce - Alıntıya git

İshal xfldlfgkd

04 Nisan 2020 02:02

Ssırrı05
Aday Memur

Ya hala dünya üzerinde Türkçe, Tarih, Coğrafya sorusu çözenlerin daha iyi tedavi yapacağına inananlar var. Ulan ben özelde ameliyathanede çalıştım kimseyi öldürmedim :D Yine özelde onkoda çalıştım, onkoda dahi ex vermedim :D Ama puanım 67 küsur olunca benim çalışmam doğru değil öyle mi? Ağır söverim burada he.

Ayrıca bu vırrik yazı yazmayı bile bilmiyor. Buna itimat etmeyin.

Farkmaz, 2 ay önce - Alıntıya git

Adam tıbbın babası çıktı. Kardeş nesin prof falan mı?

04 Nisan 2020 11:57

Farkmaz
Aday Memur

Adam tıbbın babası çıktı. Kardeş nesin prof falan mı?

Ssırrı05, 2 ay önce - Alıntıya git

Profluk iddiam yok. Eğlenmeyi seven alemi bir delikanlıyım.

https://images.app.goo.gl/SXBoEyCsVWXWUSCMA

04 Nisan 2020 12:02

aselerva
Aday Memur

Profluk iddiam yok. Eğlenmeyi seven alemi bir delikanlıyım.

https://images.app.goo.gl/SXBoEyCsVWXWUSCMA

Farkmaz, 2 ay önce - Alıntıya git
helal olsun djdjd burda herkes karamsar ve endiseli
05 Nisan 2020 12:29

merveakhisar
Aday Memur

Ayy fesatlığında bogul emı senın gıbı kotu vicdanlı ınsanlarda var ya bu camiada cidden üzülüyorum çünkü bu vicdanda olan insanların kendısıne faydası olmayan ınsanların başkalarına faydası olamayacağını düşünüyorum keske vicdan testide yapılsa atanmadan once ınsanlıktasınıfta kalırsın suphem yok sonuclar açıklandıktan sonra görüşelim coronadan daha tehlikelisin

Nurse2078, 2 ay önce - Alıntıya git

Şaka mısın ? Foruma millete beddua etmek için mi geldin ? Sana sayısal verilerle konuştum iyiliği bir insan nasıl kötü anlayabilir. Hangi kafayla hemşire oldun sen ? Allahım şaka gibi insanlar. Burası forum bir soru soruluyorsa herkes cevaplayabilir. Boş laf yapma beğenmiyorsan kimseye soru sorma. Birde mesajları anlamayı dene.

Toplam 65 mesaj

ANKET
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 15 ilde uygulanan giriş çıkış yasağı uygulamasının kaldırılmasını ister misiniz?