Editörler : swat3410
02 Nisan 2020 17:09

Yardım kampanyasına katılmak mecburi mi?

Selamun Aleyküm Arkadaşlar

yardım için alt limit 100 TL yardım yapmamız gerekiyormuş bu mecburi mi sizden de istendi mi

ben yardımımı zaten yaptım bu kampanyaya katılmayı düşünmüyorum ama sanki mecburi gibi anladım isim listesi filan çıkartılıyormuş

Arkadaşlar vermeyenler fişlenmiş mi oluyor tecrübeli abilerimiz siz bilirsiniz

gececi22
Şef
02 Nisan 2020 17:18

Evet mecburi diyorlar. İpiniz Amerika veya Almanya'da olduğuna göre yatırın kurtarın kendinizi. Türkiye'de öyle birşey yok..

Bjkayaz
Aday Memur
02 Nisan 2020 19:26

Yalan haber sahte belge düzenlenmiş dün milli eğitim bakanı açıkladı bugünde aynı belge EGM ve sağlık bakanlığı adına düzenlenmiş ana sayfada haber oldu yani yalan. Zaten banka hesapları paylaşıldı resmi gönderecek olan oraya gönderiyor

atilla mete kutluk
Aday Memur
02 Nisan 2020 19:55

Yalan haberleri piyasaya sürün bakalım.

ekfo
Başbakan Müsteşarı
02 Nisan 2020 19:58

Yalan değil kaç kişi farklı foto attı bugün bana ebys gönderen olmuş whatsapptan yazılan olmuş . Görürsünüz yakında.

Rskolnikov
Şef
02 Nisan 2020 20:05

Sahte degil bugun subenin grubundan paylasildi. Vermek istemeyen vermek istemiyorum diye dilekce yazacakmis.Allah rizasi icin yapilacak yardimi da zorla yaptiriyorlar.Zorla yaptirmanin alemi yok zaten herkes katilacak.Elimizde dayanisma kardeslik duygusu kalmisti onu da koreltecekler

Nick ways
Şube Müdürü
02 Nisan 2020 20:38

Eminmisin iz bize gelmedi. Ben vermek isterim. Ama zorunlu olmaz bu iş. Gerçekten kasada para kalmadımı?

angarabebesi060606
Daire Başkanı
02 Nisan 2020 20:38

Vay arkadaş adamlar sahte belge yapıp ebysye kadar girmişler:)
Bjkayaz, 4 yıl önce
Yalan haber sahte belge düzenlenmiş dün milli eğitim bakanı açıkladı bugünde aynı belge EGM ve sağlık bakanlığı adına düzenlenmiş ana sayfada haber oldu yani yalan. Zaten banka hesapları paylaşıldı resmi gönderecek olan oraya gönderiyor

atilla mete kutluk
Aday Memur
02 Nisan 2020 20:44

Ekfo diyorsa düşünürüm. Ama devletimiz biraz zor süreçte destek olabiliriz. Ama zorunlu veya limit belirleyerek değil.
ekfo, 4 yıl önce

Yalan değil kaç kişi farklı foto attı bugün bana ebys gönderen olmuş whatsapptan yazılan olmuş . Görürsünüz yakında.

atilla mete kutluk
Aday Memur
02 Nisan 2020 20:45

Ekfo maaştan hazineye her ay düzenli para kestirebilir miyim. Mümkün mü?
ekfo, 4 yıl önce

02 Nisan 2020 20:47

Yalan değil tutanakları bile hazır vermeyenlerin listesi tutulacakmış

Poliss155
Memur
02 Nisan 2020 21:43

Vatan haini mi ilan edilicek vermeyenler?

qelement1983
Şube Müdürü
02 Nisan 2020 21:48

Valla benim 10 liraya bile ihtiyacım oluyor veremem ben :(

YerliveMillipüskevit, 4 yıl önce

Yalan değil tutanakları bile hazır vermeyenlerin listesi tutulacakmış

02 Nisan 2020 22:57

100 lira kimseyi maddi sıkıntıya sokmaz helali hoş olsun

KızıllElma
Aday Memur
02 Nisan 2020 23:18

Neye göre yazıyorsun bunu? Senin tuzun kuru olabilir herkes senin kafar zengin olmayabilir. Sırf laf olsun diye yazıyorsun

100 lira kimseyi maddi sıkıntıya sokmaz helali hoş olsun

KızıllElma
Aday Memur
02 Nisan 2020 23:20

Yalan diyen arkadaşlar internetten okuyup yazmadım bürodan aradılar söylediler

Yunusp
Kapalı
02 Nisan 2020 23:22

Ben artık türkiyede şaşırma yetimi kaybettim.. 1 aylık maaşımızıda alsalar şaşırmayacağım..

02 Nisan 2020 23:31

100 TL ye vermek için zengin olmaya gerek yok aldığımız maaşa tazminata oranla

KızıllElma, 4 yıl önce

Neye göre yazıyorsun bunu? Senin tuzun kuru olabilir herkes senin kafar zengin olmayabilir. Sırf laf olsun diye yazıyorsun

KızıllElma
Aday Memur
03 Nisan 2020 00:27

Boş yapma

100 TL ye vermek için zengin olmaya gerek yok aldığımız maaşa tazminata oranla

TURKALP42
Memur
03 Nisan 2020 00:32

Millet diyor ki şimdi yok ben kendim yapıyorum yardım yaparım, zorunlu mu değil mi felan filan yaw arkadaş ülken ne halde insanlar işsiz evlerinde çocuğu bebesi aç yok işte arkadaş, devlet bunca insana kaç gün bakabilir, dünya kriz de , üçün beşin lafını yapma ya sigaraya alkole veririz lokantaya oturur dünya para bırakırız daha neler neler saymakla bitmez ama şu 100 liranın lafını yaparız ülkemizin birlik ve beraberliğini gösterim ya emniyet. Teşkilatının birlik ve beraberliğini gösterelim ne olur yani 100 lira ile ölürmüyüz
Mp1234, 4 yıl önce

[url=https://hizliresim.com/tbpxPP][img]https://i.hizliresim.com/tbpxPP.jpg[/img][/url]

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi