Editörler : swat3410

qelement1983
Şube Müdürü
03 Nisan 2020 00:34

Bu ay icra kesilmeyecek diye umitlenmistim oda suya düştü. Rabbim kimseye dert, sıkıntı vermesin. Kimseyi yoklukla imtihan etmesin inşallah. Kim ne yardım yaparsada kabul etsin inşallah.

YerliveMillipüskevit, 4 yıl önce

100 TL ye vermek için zengin olmaya gerek yok aldığımız maaşa tazminata oranla

atilla mete kutluk
Aday Memur
03 Nisan 2020 09:35

Destek olmalıyız. Ölmeyiz

zorta
Aday Memur
03 Nisan 2020 11:35

vermeyeni fişlerler benden söylemesi.

Proletariat
Daire Başkanı
03 Nisan 2020 12:16

Amaç burda yardım edilip edilmemesi değil.. Söylenmez ama ben önceden yüklü bir yardımda zaten bulundum ama bişeyi bizi dikte ettirilmesi.. Öğretmenler için bi yazı çıktı bunla ilgili kıyamet koptu aynısı sağlıkçılarda da oldu kıyamet koptu bakanlar çıktı açıklama yaptı yok oyle bişey dediler.. Şimde konu 100 tl değil neden bizim kurumumuz zorla yaptırıyo yada fişleme yapıyor.. Ben vermicem böyle bişey varsa zaten bu konu çıkmadan gönlümden yapmam gereken yardımı yapmıştım artı maddi olarak zor durumda olanlırımız var... Sağlıçının maaşı yükselsin gram gözüm yok helali hoş olsun.. Öğretmenler yattığı yerden herğün devlete söz söyleyerek ek ders alsın üsküne yesin içsin.. İmamlar evde yatsın diğer memurlar yan gelip yatsın ama polis hem çalışssın hem maaştan fedekarlık etsin oh ne güzel dünya... Polis sağlıkçılardan bıle daha çok tehdit altında.. Ateş ölçmek polisin işi olmadığı halde polus bunu yapıyorsa bi zahmet imam ve öğretmenlerde eli taşın altına soksun.. Ben hendekte çatışma halindeyken hiçbir meslek grubunu ek çalışma getirilmedi yanu arkadaşlar yazsam vallahi sayfalar yetmez ve boşa kürek çekmektir.. Emniyetin tek ama tekkkkkk kurtuluşu SENDİKA dır... NOKTA

zorta
Aday Memur
03 Nisan 2020 12:36

vermiyecem diye bişi yok direk maaşlarınızdan kesilecek. vicdanınıza kalmaz o

BuRaK312
Memur
03 Nisan 2020 14:48

Hayır neden ıslak imza özellikle kim verdi kim vermedi incelemek için mi öğretmenden Yada sendikalı diğer memurlardan isteyin dünyayı ayağa kaldırırlar ...Yardım Allah rızası için yapılır devletin resmi hesapları ordan yapılır gönüllülük hesabına göre

Babayaro07
Yasaklı
03 Nisan 2020 15:00

[url=https://hizliresim.com/ck6xTS][img]https://i.hizliresim.com/ck6xTS.jpg[/img][/url]

İnanmayanlar için denizden taze çıktı. İdari büromuzdan gelen yazı. Allah bu zihniyetin belasını versin

BuRaK312
Memur
03 Nisan 2020 15:08

EKFO KARDEŞ BU DURUMA EL AT HANGİ KURUMDA BÖYLE BİR UYGULAMA VAR BUNU ANA SAYFADA0 YAYINLASIN MEMURLAR.NET

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
03 Nisan 2020 15:55

valla ben vermem dedim vermek istemeyenlerden isim istediler verdim ismimi ama valla korkuyorum ya fişlenmekten yok ne yapam ya gönüllü diyo kim veriyo kim vermiyo isim istiyo inşallah vermedin diye bişey gelmez başıma
zorta, 4 yıl önce

vermeyeni fişlerler benden söylemesi.

qelement1983
Şube Müdürü
03 Nisan 2020 16:11

Salgın dan dolayı emniyet harici iş yükü artan kurumların çalışanları fazla çalışma ücreti diye yirtinirken sağlıkçılar ile birlikte iş yükü tavan yapan emniyet teşkilatında bu şekilde kampanyaya katılımın mecburi olması inanılır gibi değil. Sendikan yoksa ne dense yapacaksın. . Polisler için zerre faydası olmayan müdürlerin yaranmak için bu işe girmesi inanılır gibi değil.

satyakarpay
Aday Memur
03 Nisan 2020 16:49

Tabiki gönüllü ( zorunlu) meslektaşlarım. Az önce bizde idari büromuz tarafından çağırılıp 100 TL bağış yaptırıldık.

salomon42
Genel Müdür
03 Nisan 2020 18:19

İnsanlık ölmüş

ist_polisi
Aday Memur
03 Nisan 2020 19:02

seve seve verdik hepimiz, verdik ki baş müdürümüz şu kadar para topladık diye hava atıp içişleri bakanının gözünden düşmesin, makamını korusun, makamını korusun ki sağda solda bizi kıstırıp yok kep takmadın yok yok tekmil vermedin diye rahatça çarpabilsin.

Proletariat
Daire Başkanı
03 Nisan 2020 21:36

Dünyadaki bütün güzel sözleri hak eden meslektaşlarım... Bugün şubede toplandık ve bağış yapmacağımı söyledim müdürümüz neden ne için vs vs sormadı tamam arkadaşlar başka yapmak istemeyen varsa söylesin dedi bikaç arkadaş daha yapmayacağını söylediler.. Ben yapan yada yapmayan herkesin bir gerekçesi olduğu fikrindeyim.. Ama şu unutulmamalıdır ki gerçekten sahipsisiz... Madem böyle bir şey yapılıyorsa bütün memurların yapması gerekir yaklaşık 3.5-4 milyon memur var ama ne hikmetse sadece polisler e bişey dikte ettiriyorlar.. Valla mimleme fişleme vs vs ne yaparlarsa yapsınlar vicdanim rahat kendi doğru bildiğimi yaptığım için... Yaptığımız hayrın hayrını bırakmadılar... Ben zaten siz böyle bir şeyi dikte ettirmeden çok önce düşünüp gerekeni yapan bir vatandaşım.. RABBIM ayağınıza taş deydirmesin şu virüs hastalığından da ülkemizi milletimizi ve tüm insanlığı kurtarsın...
Proletariat, 4 yıl önce
Amaç burda yardım edilip edilmemesi değil.. Söylenmez ama ben önceden yüklü bir yardımda zaten bulundum ama bişeyi bizi dikte ettirilmesi.. Öğretmenler için bi yazı çıktı bunla ilgili kıyamet koptu aynısı sağlıkçılarda da oldu kıyamet koptu bakanlar çıktı açıklama yaptı yok oyle bişey dediler.. Şimde konu 100 tl değil neden bizim kurumumuz zorla yaptırıyo yada fişleme yapıyor.. Ben vermicem böyle bişey varsa zaten bu konu çıkmadan gönlümden yapmam gereken yardımı yapmıştım artı maddi olarak zor durumda olanlırımız var... Sağlıçının maaşı yükselsin gram gözüm yok helali hoş olsun.. Öğretmenler yattığı yerden herğün devlete söz söyleyerek ek ders alsın üsküne yesin içsin.. İmamlar evde yatsın diğer memurlar yan gelip yatsın ama polis hem çalışssın hem maaştan fedekarlık etsin oh ne güzel dünya... Polis sağlıkçılardan bıle daha çok tehdit altında.. Ateş ölçmek polisin işi olmadığı halde polus bunu yapıyorsa bi zahmet imam ve öğretmenlerde eli taşın altına soksun.. Ben hendekte çatışma halindeyken hiçbir meslek grubunu ek çalışma getirilmedi yanu arkadaşlar yazsam vallahi sayfalar yetmez ve boşa kürek çekmektir.. Emniyetin tek ama tekkkkkk kurtuluşu SENDİKA dır... NOKTA

petro1903
Şef
03 Nisan 2020 21:49

KORONA yaz 8119 gönder çok şükür diğeri çok ta tinnnn

Poliss155
Memur
03 Nisan 2020 22:22

Kızdığım nokta benimde bu.. Ülkede 3 4 milyon varken neden sadece polis yapıyor bunu öyleyse her memur elini taşın altına koysun.. Tabi bide iş özlük hakkına vs gelince polis memur değil ama böylesi durumlarda tek memur sınıfı polis o da ayrı Bi konu.

atilla mete kutluk
Aday Memur
03 Nisan 2020 22:50

Korkmayın beee vermeyen vermesin. Neden korkuyorsunuz. Bordrodan mı kesilecek.

nekoysamki
Kapalı
04 Nisan 2020 00:22

paşa paşa vereceksiniz. bugune kadar herseye eyvallah dedıgınız ıcın gıdıp parayı vermeye mecbursunuz. reisin en buyuk destekcısı polıslerdır. surıyelılere verecek 40 mılyar doları daha olan reısın sıze gucu yettı ıyımı.. hahaha ıyı oldu. ıkı sene once polıs haftasında da askere zam yapmıslardı. kufur eder gıbı. 15 temmuzda mılletı kurtaran polıse kımse tesekkur bıle etmedi. sonuc ne para kesme. gonulluluk esas ama hepnızın verecegınden suphem yok yazısı. yazık la sıze:)

qelement1983
Şube Müdürü
04 Nisan 2020 01:04

Öğretmen forumundan gelip burada yorum yapma. Yattigin yerden aldığınız parayı nasıl hakedeceksiniz onu düşün sen hadi nassss.

nekoysamki, 4 yıl önce

paşa paşa vereceksiniz. bugune kadar herseye eyvallah dedıgınız ıcın gıdıp parayı vermeye mecbursunuz. reisin en buyuk destekcısı polıslerdır. surıyelılere verecek 40 mılyar doları daha olan reısın sıze gucu yettı ıyımı.. hahaha ıyı oldu. ıkı sene once polıs haftasında da askere zam yapmıslardı. kufur eder gıbı. 15 temmuzda mılletı kurtaran polıse kımse tesekkur bıle etmedi. sonuc ne para kesme. gonulluluk esas ama hepnızın verecegınden suphem yok yazısı. yazık la sıze:)

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi