Editörler : ayşegül bgm
02 Nisan 2020 23:10   

İp üstünde olanlar

tercih dönemi başlı başına bir karın ağrısıydı neyse ki bunu atlattık. Gelin görün ki benim gibi ip üstünde olanlar için sonuçların açıklanmasını beklemek karın ağrısını karnın üstündeki bir taşa dönüştürdü. buradaki çeşitli sapma teorileri kayayı daha da büyüttü bu yetmiyormuş gibi zaman öldürmek için prion break'a başadım tansiyonum 120-150 den aşağıya inmiyor.

02 Nisan 2020 23:16

miraçnurse
Şef

Kaç bindesiniz

02 Nisan 2020 23:18

lisanshemşire21
Aday Memur
hocam bugünlerin en iyi ilacı sabır ve dua. ben de bu kaç gündür ders bile çalışamıyorum stresten kaygıdan
02 Nisan 2020 23:18

şeroloo
Aday Memur

28.858

02 Nisan 2020 23:20

miraçnurse
Şef

Ben de 30 bindeyim. Gerçekten sınırdayız ya atandık ya bize kadar geldi kaldık olucaz hadi hayırlısı

02 Nisan 2020 23:20

şeroloo
Aday Memur
hocam bugünlerin en iyi ilacı sabır ve dua. ben de bu kaç gündür ders bile çalışamıyorum stresten kaygıdan
lisanshemşire21, 2 ay önce - Alıntıya git

haklısınız sabırlı olmak gerekiyor. bakalım günler bize ne getirecek

02 Nisan 2020 23:25

şeroloo
Aday Memur

Ben de 30 bindeyim. Gerçekten sınırdayız ya atandık ya bize kadar geldi kaldık olucaz hadi hayırlısı

miraçnurse, 2 ay önce - Alıntıya git

bir an önce bitse bu bekleme işkencesi . necip fazıl '' ne şeytan günahı,ne mezar ölüyü'' şiirini kesin kpss sonucunu beklerken yazmıştır.

02 Nisan 2020 23:26

miraçnurse
Şef

bir an önce bitse bu bekleme işkencesi . necip fazıl '' ne şeytan günahı,ne mezar ölüyü'' şiirini kesin kpss sonucunu beklerken yazmıştır.

şeroloo, 2 ay önce - Alıntıya git

Katılıyorum hocam. Beklemek daha zor ya ne olacaksa olsun bi an önce şimdiden patladım yani. Olacak mi olmayacak mı. Şöyle bi kesin olsaydı nasıl olsa gelecek bi yer diyerek beklemek daha kolay olurdu

02 Nisan 2020 23:29

şeroloo
Aday Memur

Katılıyorum hocam. Beklemek daha zor ya ne olacaksa olsun bi an önce şimdiden patladım yani. Olacak mi olmayacak mı. Şöyle bi kesin olsaydı nasıl olsa gelecek bi yer diyerek beklemek daha kolay olurdu

aynı durumdan muzdaribiz beklyelim görelim

02 Nisan 2020 23:32

miraçnurse
Şef

Nereleri yazdınız peki

02 Nisan 2020 23:34

şeroloo
Aday Memur

12 tane istanbul yazdım

02 Nisan 2020 23:38

miraçnurse
Şef

Ben de 14 tane yazdım hocam puanınız kaç 66.68 benim

02 Nisan 2020 23:41

şeroloo
Aday Memur

Ben de 14 tane yazdım hocam puanınız kaç 66.68 benim

67.42 gelirse İstanbul gelir başka da umudum yok zaten

02 Nisan 2020 23:43

miraçnurse
Şef

Benim de tek umudum istanbul. Vay be 0.74 puanda 2000den fazla kişi var herhalde

02 Nisan 2020 23:44

şeroloo
Aday Memur

Benim de tek umudum istanbul. Vay be 0.74 puanda 2000den fazla kişi var herhalde

0 ların ve 1 lerin önemini hiç bu kadar anlamamıştım. şimdi hep beraber şahit oluyoruz.

02 Nisan 2020 23:46

miraçnurse
Şef

0 ların ve 1 lerin önemini hiç bu kadar anlamamıştım. şimdi hep beraber şahit oluyoruz.

Senin puanınla benim puanım arasındaki kişi sayısı kadar istanbul kontenjanı var herkes yazsa puanım düşük diye düşünsene yani. Moralim bozuldu gece gece valla öyle noktadan sonraki 3.sayı bile çok şey değiştiriyor

02 Nisan 2020 23:53

şeroloo
Aday Memur

Senin puanınla benim puanım arasındaki kişi sayısı kadar istanbul kontenjanı var herkes yazsa puanım düşük diye düşünsene yani. Moralim bozuldu gece gece valla öyle noktadan sonraki 3.sayı bile çok şey değiştiriyor

kusura bakma moralini bozmak istemedim bende bu oraları okuya okuya çıldırdım zaten onun için başlık açtım.

02 Nisan 2020 23:55

miraçnurse
Şef

kusura bakma moralini bozmak istemedim bende bu oraları okuya okuya çıldırdım zaten onun için başlık açtım.

Ne kusuru estağfurullah. Gerçeklerle yüzleşmiş oldum. Oku oku çıldırıyor insan

02 Nisan 2020 23:56

şeroloo
Aday Memur

Ne kusuru estağfurullah. Gerçeklerle yüzleşmiş oldum. Oku oku çıldırıyor insan

elde değil ki çıldırmamak ip üzerindeyiz,bakalım ne olacak

Toplam 18 mesaj

ANKET
MİT Tır'larından hapis cezası almış olan CHP'li Enis Berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesini nasıl buluyorsunuz?