Editörler : afulutas
03 Nisan 2020 11:49   

İKM İstifa

Sağlık bakanlığına kendi bölümümden atamam olduğu için sözleşme feshi talebinde bulundum ve komisyon sözleşmemi fesh etti ve karar için CTE ye gönderdi. Oradan kararın gelmesi ne kadar sürer bilgisi olan var mı???

03 Nisan 2020 13:08

afulutas
Editor

içinde bulunduğumuz süreçte bunun ne kadar sürede geleceğini kimse tahmin edemez. Hakkınızda hayırlısı olsun.

03 Nisan 2020 13:11

Cntrkali
Aday Memur

içinde bulunduğumuz süreçte bunun ne kadar sürede geleceğini kimse tahmin edemez. Hakkınızda hayırlısı olsun.

afulutas, 3 ay önce - Alıntıya git
eyvallah reis
07 Nisan 2020 08:37

Uskikm
Aday Memur

Bende ikmyim hemşire olarak atandım süreç nasıl işledi lütfen yardmcı olur musnux

07 Nisan 2020 08:38

Cntrkali
Aday Memur

Bende ikmyim hemşire olarak atandım süreç nasıl işledi lütfen yardmcı olur musnux

Uskikm, 3 ay önce - Alıntıya git
kardeşim komisyona git istifa işlemlerini başlat, hiç beklemeden
07 Nisan 2020 11:39

Uskikm
Aday Memur

Cezaevine mi gitmeliyim e dilekçeyle yollasam olur mu. Bide il sağlık müdürlüğünü aradık dün bize yazı geldi üç ay sonra göreve başlıcaklar bekleyin dediler napacağımı bilemedim bi sorun olmasından korkuyorum

07 Nisan 2020 12:22

İsmiazey
Aday Memur
Bende kadrolu infaz koruma memuruyum 2020/5 atamasıyla hemşireliğe atandım istifa süreci sonra ne zaman başlayacağımız belli mi
07 Nisan 2020 13:11

Cntrkali
Aday Memur

Cezaevine mi gitmeliyim e dilekçeyle yollasam olur mu. Bide il sağlık müdürlüğünü aradık dün bize yazı geldi üç ay sonra göreve başlıcaklar bekleyin dediler napacağımı bilemedim bi sorun olmasından korkuyorum

Uskikm, 3 ay önce - Alıntıya git
2020/5 3 ay sonra başlayacak ise, son 1 ay kala istifa işlerini başlatın
07 Nisan 2020 14:25

hsn şhn
Aday Memur
2020/5 3 ay sonra başlayacak ise, son 1 ay kala istifa işlerini başlatın
Cntrkali, 3 ay önce - Alıntıya git

kardeşim komisyon istifanı kabul ettikten sonra işe gidiyor musun ? bende polislik sonucunu bekliyorum nasip olurda olursa kazandığım esnada istifamı sunacam. Komisyon istifayı kabul ettikten sonra gidip okula kayıt yaptırabilir miyim ?

Toplam 8 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;