Editörler : "eskiyara"Pangaea
03 Nisan 2020 21:40

Sizce uzaktan eğitim 30 Nisan sonrası için uzayacak mı?
Evet arkadaşlar, ülkemizde ve dünyada ne yazık ki COVID-19 vürusu hızla yayılmakta, bugün de 20 yaş altının sokağa çıkması yasaklandı. Şurada 4 haftalık bir süreçten bahsediyoruz, sizce bu zaman diliminden sonra okullar tekrar açılır mı?

Bu ankete 7 günde, 44 kişi oy kullandı ve 10/04/2020 21:40 tarihinde sona erdi.

sportif44
Genel Müdür
04 Nisan 2020 18:05

Bu sene bitti arkadaşlar, gelecek seneyi kurtarabilirmiyiz acaba

Türkiye futbol federasyonu: Liglerimiz en erken Haziran ayında başlayacaktır.

İngiltere: maalesef en az 6 ay boyunca bununla uğraşacağız

Abd: Dünyada en az 2.200.000 insan yaşamını yitirecek biz, 100 bin ölümün altında kalırsak bunu başarı sayacağız. En erken temmuz ya da ağustosa kadar bununla uğraşacağız

Euro 2020 yazın yapılacaktı, bu sene iptal, 2021 de yapılacak.

2020 olimpiyatları yazın yapılacaktı bu yaz iptal edildi, 2021 yılında yapılacak

Bu açıklamaları duyunca, bırakın bu seneyi gelecek sene bile okullar geç açılacak.

akarakas78
Memur
12 Nisan 2020 13:56

bu sene okulların açılması imkansız gibi uzaktan eğitim ile sene kapanacak.Bakanlık tüm hazırlıklarını yapmış. keşke şu bela olmasaydı da biz c.tesi pazar dahi okula gitseydik

Millennium
Şef
12 Nisan 2020 15:59

Yazın telafi eğitime yönelik kanun düzenlenmesi kabul edildi ama. Nasıl gerçekleştirirler bilmiyorum gerçi.

akarakas78, 4 yıl önce
bu sene okulların açılması imkansız gibi uzaktan eğitim ile sene kapanacak.Bakanlık tüm hazırlıklarını yapmış. keşke şu bela olmasaydı da biz c.tesi pazar dahi okula gitseydik
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi