Editörler : swat3410E.Kayı Han
04 Nisan 2020 02:27

Pomem Kazanan Arkadaşlar
Hayırlı günler arkadaşlar. Hepimiz bildiği gibi ülkemiz ve dünya zor bir süreçten geçiyor. Ve devletimiz bildiğiniz gibi bir yardım kampanyası düzenledi. Gerek ihtiyaç sahibi olanlara gerekse devletin bu bela için yapmış olduğu harcamalar için.. Ve konumuza gelecek olursak

capt001
Aday Memur
04 Nisan 2020 02:33

Yanlışlıkla gönderdim buradan devam ediyorum.. Ben şahsen eğer pomem kazanırsam sms olarak 5 sms yardım gönderecem diye kendime söz verdim. Gönül ister ki şimdi göndereyim. Evet onu da gönderdim :) Bu başlığı da,kazanacak olan arkadaşlarımı hem yardıma teşvik hem de pomem sonucunu gördükten sonraki heycanını, enerjisini devletine ve milletine faydalı bir işte boşaltmasını amaçlamaktır. Sizden ricam eğer kazanırsanız 5 sms de sizin göndermenizdir. Allah milletimizi bu beladan bir an önce kurtarsın inşallah.

murat788
Daire Başkanı
04 Nisan 2020 02:55

yürü lan zırnık yok

capt001
Aday Memur
04 Nisan 2020 02:57

Senden değil, pomem kazanan arkadaşlarımdan rica ettim zaten
murat788, 4 yıl önce

yürü lan zırnık yok

primer28
Şube Müdürü
04 Nisan 2020 09:07

Hayatını devam ettirmek istediğin yöne sadece 50₺ mi adak adadın? Komik buldum paylaşımını.

capt001, 4 yıl önce
Yanlışlıkla gönderdim buradan devam ediyorum.. Ben şahsen eğer pomem kazanırsam sms olarak 5 sms yardım gönderecem diye kendime söz verdim. Gönül ister ki şimdi göndereyim. Evet onu da gönderdim :) Bu başlığı da,kazanacak olan arkadaşlarımı hem yardıma teşvik hem de pomem sonucunu gördükten sonraki heycanını, enerjisini devletine ve milletine faydalı bir işte boşaltmasını amaçlamaktır. Sizden ricam eğer kazanırsanız 5 sms de sizin göndermenizdir. Allah milletimizi bu beladan bir an önce kurtarsın inşallah.

Turkpolicc
Daire Başkanı
04 Nisan 2020 12:16

Destek için illa bir şey kazanmaya gerek yok bence. Ayrıca bağış gönül işidir, olaylara bağlanılmaması lazım. Hayırlı bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaşması için gönülden istemek ve gerçekleştirmek lazım.

capt001
Aday Memur
04 Nisan 2020 13:08

50 lira için attığınız taklalara bak ya :))) Atmayın inşallah şu - atanlar kazanamazlar amiiiiin

capt001
Aday Memur
04 Nisan 2020 13:11

Adak mı? Adağın ne olduğunu nasıl olduğunu bilmeden cevap vermen cesaret işi. Tebrik ediyorum
primer28, 4 yıl önce

Hayatını devam ettirmek istediğin yöne sadece 50₺ mi adak adadın? Komik buldum paylaşımını.

thepumper
Aday Memur
04 Nisan 2020 13:13

istiyorsan 100 SMS at bizene bundan yardım yapıyorsan git gizli yap ne ifşa ediyon kendini

capt001
Aday Memur
04 Nisan 2020 13:17

Belli. Okumamışsın başlığı ve devamını. Yoksa sen pomemde sonuç bekleme aşamasına kadar gelmen bir mucize
thepumper, 4 yıl önce
istiyorsan 100 SMS at bizene bundan yardım yapıyorsan git gizli yap ne ifşa ediyon kendini

capt001
Aday Memur
04 Nisan 2020 13:20

Yok mu şu forumda adam gibi birşey yazacak olan. Biri adağın ne olduğunu bilmez. Biri gizli yap ne ifşa ediyon der. Biri hayır gönülden yapılmalı der. Biri aleni zırnık yok der... Şu başlığı iyi okumadan yorum yapmayın.

ibrahim5909
Aday Memur
04 Nisan 2020 15:29

bu bağışı sölemeden önce bunun kampanyası daha önceden yapıldı kardeşim.şimdi burda onu sölemen gereksiz ama ben bağış yaptım

capt001, 4 yıl önce
Yok mu şu forumda adam gibi birşey yazacak olan. Biri adağın ne olduğunu bilmez. Biri gizli yap ne ifşa ediyon der. Biri hayır gönülden yapılmalı der. Biri aleni zırnık yok der... Şu başlığı iyi okumadan yorum yapmayın.
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi