Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Nisan 2020 14:08

atamabekleyen12.
Yasaklı

Sen kitap okudun da ne oldu benimle aynı forumda tartışıyorsun kjfgdkdhfgşşkhlgdfşhlgdf

11 Nisan 2020 14:09

ultrakeci
Aday Memur

Aslında MEB bu dengesiz zorba kifayetsizleri tespit edip öğretmen olmalarını engellemeli. Sen kim oluyorsun da beni tehdit ediyorsun. Alçak herifff.

11 Nisan 2020 14:11

ultrakeci
Aday Memur

Ben senin seviyene düşmem. Ama senin gibi ahlaksız zorbalara da haddini bildirmeyi iyi bilirim.

Seni şikayet edeceğim. Sanaldan tehdit etmek neymiş göreceksin.

11 Nisan 2020 14:11

atamabekleyen12.
Yasaklı

Aslında MEB bu dengesiz zorba kifayetsizleri tespit edip öğretmen olmalarını engellemeli. Sen kim oluyorsun da beni tehdit ediyorsun. Alçak herifff.

ultrakeci, 2 ay önce - Alıntıya git

kendine gel bana hakaret eden sensin iftira atan sensin sen kendini nasıl öğretmenliğe layık görüyon

Ben sana dedim ki ben gerçek ve ayrı kişiyim bunu da ispatlarım konuyu nerenizden dinliyorsanız artık jhşshja

11 Nisan 2020 14:14

atamabekleyen12.
Yasaklı

kendine gel bana hakaret eden sensin iftira atan sensin sen kendini nasıl öğretmenliğe layık görüyon

Ben sana dedim ki ben gerçek ve ayrı kişiyim bunu da ispatlarım konuyu nerenizden dinliyorsanız artık jhşshja

atamabekleyen12., 2 ay önce - Alıntıya git

Bende seni edeceğim bana alçak gibi hakretler savuran sensin ben kendimi ispatlarım dedim gerçek ve ayrı bir kişiyim editörlere de istenilen bilgileri atarım size ulaştırsınlar

Toplam 205 mesaj