Editörler : Mehmet Balci
18 Mayıs 2020 21:03

Ziraat59
Memur

Sen ne kinci cıktın la senı muhatap alan varmı yap tercihini bak dalgana beni kotu konusturma ben benım gıbı olanlara diyorum napalım hakkımızı aramayalım mı sıze karsı bı laf atma bısey varmı

19 Mayıs 2020 04:13

ictaariz
Aday Memur
Evet sözleşmeli Mesela geçen Sağlık Bakanlığı alımında büro personeli olan arkadaşım kazandıktan sonra istifa etti ve Sağlık Bakanlığına girdi bizim öyle bir şansımız yok önce istifa etmemiz gerekiyor ama istifa ettikten sonra ünvan değişikliği hakkımız varmı
onur3457, 2 hafta önce - Alıntıya git
sozlesmeli iseniz 1 yıl isarti varmış 1 yil sarti da 2018 de gelmis .ben de sozlesmeliyim de o açıdan sorup soruşturuyorum. yalan beyan verme konusu ise sıkıntı avukat yalan beyan ile hic bir hak iddia edemezsiniz unvan için hakli iken haksiz duruma düşersiniz dedi. bakanliga bize ayriyeten alim açmasını yada unvan hakkı vermesini talep etmek daha dogru gozukuyor su an
20 Mayıs 2020 13:04

Aaaagggg
Aday Memur

Unvan değiştirmek isteyenlerin yardımlaştığı bi grup falan var mı

20 Mayıs 2020 17:18

ictaariz
Aday Memur
Klavuz düzeltilmiş unvan istisnası tamamen kaldırılmış yani biz memurların klavuzdaki hukuki dayanak gitti. Biz kamulular bu alıma başcuramıyoruz ve mecburen bakanlığın unvana ilişkin çalışmasını ve açıklamasını bekleyeceğiz.
Toplam 164 mesaj

ANKET
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 15 ilde uygulanan giriş çıkış yasağı uygulamasının kaldırılmasını ister misiniz?