Editörler :
05 Nisan 2020 17:25   

Polislik mi katiplik mi?

Soru net beyler polisken katipliğe gider miydiniz

05 Nisan 2020 17:33

Komutanlogar35
Aday Memur
Aaa benim istediğim şey
05 Nisan 2020 18:26

Bjkayaz
Aday Memur
Hayır gecesi gündüzü belli olmayan hafta sonları çalışan cüzi miktarda mesai ücreti alan mesleklerden biridir katiplik birde yoğun bir adliye ve ağırcezaya düşersen yinede polisliğin yoğunluğunun yanında hiç kalır :))
05 Nisan 2020 22:30

mecanical90
Aday Memur

katipe sorsan katiplik iyi değil der, Polise sorsan polislik iyi değil der..Ama ikiside işsizlikten iyidir.

06 Nisan 2020 00:43

brkklgs
Aday Memur
Aaa benim istediğim şey
Komutanlogar35, 2 ay önce - Alıntıya git
Polisliği bırakıp katipliğe gidenin aklından şüphe eder, hemen tımerhaneye yatırırım .
06 Nisan 2020 00:49

cılıbıt385041
Aday Memur
git kardeş git gerek yok senin gibilere
06 Nisan 2020 00:55

Acemimemur9967
Memur
git kardeş git gerek yok senin gibilere
cılıbıt385041, 2 ay önce - Alıntıya git
Hemen yargıla mantığa bak. Asıl senin gibi düz mantıkcılara yer yok teşkilatta
06 Nisan 2020 00:57

cılıbıt385041
Aday Memur
Hemen yargıla mantığa bak. Asıl senin gibi düz mantıkcılara yer yok teşkilatta
Acemimemur9967, 2 ay önce - Alıntıya git
noldu anam 4 5 ay gece çalıştın diye mi böyle oldu incileriniz mi döküldü pomemciler :)
06 Nisan 2020 01:10

Acemimemur9967
Memur
noldu anam 4 5 ay gece çalıştın diye mi böyle oldu incileriniz mi döküldü pomemciler :)
Pmyo luyum. Pomemci kardeşlerimide gayet severim ayrım yapmam. Zihniyete bak madem bu kadar açık sözlüsün fyocu komserlerede geç yüzüne söylede yüreğini görelim
06 Nisan 2020 01:15

cılıbıt385041
Aday Memur
Pmyo luyum. Pomemci kardeşlerimide gayet severim ayrım yapmam. Zihniyete bak madem bu kadar açık sözlüsün fyocu komserlerede geç yüzüne söylede yüreğini görelim
meslekten geçenler de paem mezunları da fyocular da amir zoruna giden nedir?
06 Nisan 2020 02:16

Acemimemur9967
Memur
meslekten geçenler de paem mezunları da fyocular da amir zoruna giden nedir?
Burada tek zoruna giden biri var oda sensin. Pomemci misin diyerek ayrımcılık yapan adam fyocu komser yardımcılarınada ayrımcılık yapar. Bende kendinle aynı rütbede oldugun pomem polis memurlarına cakas attıgın kadar, kendinden rütbelilerede biraz cakas at yürekli ol demek istedim. Yoksa benim için pmyolusuda pomemciside, fyocusuda aynıdır. Sen 2 sene okudun adamlar 4 ay okudu diye cok böbürlenme bende 2 sene okudum o adamda memur sende memursun. Önce zihniyetini değiştir bu zihniyetteki birisi meslek içi ayrımcılık bile yapıyor ise kim bilir daha nelerde ayrımcılık yapıyordur. Yazık
06 Nisan 2020 02:45

cılıbıt385041
Aday Memur
Burada tek zoruna giden biri var oda sensin. Pomemci misin diyerek ayrımcılık yapan adam fyocu komser yardımcılarınada ayrımcılık yapar. Bende kendinle aynı rütbede oldugun pomem polis memurlarına cakas attıgın kadar, kendinden rütbelilerede biraz cakas at yürekli ol demek istedim. Yoksa benim için pmyolusuda pomemciside, fyocusuda aynıdır. Sen 2 sene okudun adamlar 4 ay okudu diye cok böbürlenme bende 2 sene okudum o adamda memur sende memursun. Önce zihniyetini değiştir bu zihniyetteki birisi meslek içi ayrımcılık bile yapıyor ise kim bilir daha nelerde ayrımcılık yapıyordur. Yazık
atıyorum isteyene evet ekrem abi tüm masaya atıyorsun abi zar düşeş beyler alışverişler
06 Nisan 2020 09:59

Galacticus
Aday Memur

Pomem sonuç bekleyen bir adayım . Yaklasık 1 senedir polis teskilatı ve polis calısma sistemi , amir ilişkileri , insan ilişkileri arastırıyorum . Bazı yazılarda gördüğüm kötü davranılıyor pomem vs yazılarını es geçip inanmamıstım . Lakin sizin bu yazdıklarınız o kadar ayrımcı bi yaklasım ki anlam vermekte güclük cekiyorum . Polis teşkilatı değil , insan olarakta buralarda olmamanız dileğiyle . Allah akıl fikir versin .

06 Nisan 2020 10:18

Berkuka
Aday Memur

Pomem sonuç bekleyen bir adayım . Yaklasık 1 senedir polis teskilatı ve polis calısma sistemi , amir ilişkileri , insan ilişkileri arastırıyorum . Bazı yazılarda gördüğüm kötü davranılıyor pomem vs yazılarını es geçip inanmamıstım . Lakin sizin bu yazdıklarınız o kadar ayrımcı bi yaklasım ki anlam vermekte güclük cekiyorum . Polis teşkilatı değil , insan olarakta buralarda olmamanız dileğiyle . Allah akıl fikir versin .

Galacticus, 2 ay önce - Alıntıya git
kardeşim buna kendin karar vermelisin kişiden kişiye değişir. sanırım istediğin çalışma saatlerinin daha düzenli olmasi ki bana gore katiplik öyle. polis adamsın girişken ol adliyede katiplerle muhabbet et durumlarını sor derim. sonuç ne olursa olsun kpss puani al bu sene elinde bulunsun. hakkında hayırlısı olsun. yukarıdaki yorum başlık açan arkadaş için. Galacticus kardeşim her meslekte olduğu gibi bizim teşkilatda da cilibit gibi kendini yetistirememis boş gelmiş boş giden ve bunlar yüzünden de halkta polislere karşı olumsuz düşünce bırakan meslektaşlarımız da var maalesef.
Toplam 13 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?