Editörler : gubaz
06 Nisan 2020 01:55   

Krediler, Faturalar ve kredi Kartları Başvurusuz Faizsiz 6 Ay Ertelenmelidir

Dünyanın her yerinde olan budur. Dün Kuzey Kıbrıs'ta bile bu yapıldı. Ödemek isteyen başvuru yapsın denildi.

Ayda yüzde 3 faizle milleti günaha sokmanın bir anlamı yok.

06 Nisan 2020 02:01

metinbinmetin
Memur

Yani en az 2020 Eylül ayına kadar tüm bunlar, kişinin kredisi ne zaman bitiyorsa onun üstüne +6 ay eklenmek suretiyle ertelenmelidir.

Dünyanın yaptığı bu ve benzeri şeylerdir.

Maaşların verilmesi, işsizlik ödenmesi, çalıştı sayılması, sosyal destek, işten çıkmanın yasaklanması, iş garantisi, 1000 dolar gibi para verilmesi, yeni krediler vs.den hiç bahsetmiyorum bile.

Milleti yaşat ki devlet yaşasın demişler.

Yöneticilerimiz iyi niyetini biliyorum. Gerekirse para basılmalı.

07 Nisan 2020 15:22

metinbinmetin
Memur

Kimse yazmayacaksa, beğenmeyecekse ben neden bu konuyu açtım. Millet borcunu ödeyebiliyorsa ve halinden memnunsa lafa gerek yok.

Konu yazmaya kapatılabilir.

08 Nisan 2020 22:22

TurkuazPrusa
Aday Memur

kredileri 3 ay erteledim kol gibi girdi

adamlar bir de burdan kar yaptılar hem de bu dönemde

08 Nisan 2020 23:39

vanhelsing3535
Şube Müdürü

Bizde oylemi. 3 ay erteliyor ama dünyanin faizini bindiriyor. Aslinda iyilik yaptik ayagina yeni kredi kullandiriyorlar. Kazanan yine kendileri.

09 Nisan 2020 10:22

ahmetbulut47
Genel Müdür
Medya ve yetkililer eksik Bilgi veriyor kimse bankaların 3 ay sonra alacağı fahiş faizden bahsetmiyor!! bankalara başvuran vatandaşlar öğreniyor ve enseyi kaşıyıp geri dönüyor öfkeleniyor Bankalar bir kerede faiz almadan bir iş yapsa ölür mü sonuçta olağanüstü bir dönemdeyiz ve hepimiz aynı gemideyiz unutulmasın
01 Mayıs 2020 01:20

mr messi
Daire Başkanı

Bir 3 ay daha uzatırlarmı acaba

01 Mayıs 2020 13:12

metinbinmetin
Memur

Bir 3 ay daha uzatırlarmı acaba

mr messi, 1 ay önce - Alıntıya git

3 üç ay da uzatsalar millet kurtulamaz. En az 1 yıl faizsiz ertelenmelidir. Sonra virüse ve piyasaya göre tekrar ertelenme konuşulmalıdır.

Dünyanın yaptığı da budur.

29 Mayıs 2020 12:20

mr messi
Daire Başkanı

Erteleme işi uzatılır umarım, böyle bir durum olursa hazirandamı yoksa temmuzdamı öğreniriz acaba

Toplam 8 mesaj