Editörler : ayşegül bgm

Yldm
Aday Memur
07 Nisan 2020 19:14

Arkadaşlar bana kalırsa özel de çalışanlar üniversite hastanelerine başvurup kontenjan yakmasın sağlık bakanlığının genelgesi üniversite hastanelerini bağlamaz üniversiteler 15 gün içinde evraklarini getirmeyenin sırasını yedeklere devreder yine de siz bilirsiniz tabi

Nursemelike
Memur
07 Nisan 2020 19:15

Ama şöyle bir durum da var ki ank üniversitesi arayıp dilekçe istese 1.kim yapar bunu 2.insanlar nasıl gelip dilekçe verecek

Yldm
Aday Memur
07 Nisan 2020 19:18

Üniversite hastaneleri gerçekten alım yapmak istiyorsa yedek sınırı koynamali şu durumda çünkü 65.9 bile atandı çoğu da başvurmuştur

07 Nisan 2020 19:22

Mersin üni hast başvuran atanan arkadaşlardan mail yoluyla dilekçe istemiş
Nursemelike, 4 yıl önce

Ama şöyle bir durum da var ki ank üniversitesi arayıp dilekçe istese 1.kim yapar bunu 2.insanlar nasıl gelip dilekçe verecek

Kyhncskn
Aday Memur
07 Nisan 2020 19:28

Bazı hastaneler dilkçeyi mail yoluyla ya da kargo yoluyla istemiş.

Özel hastanede çalışanlar için üniversite hastaneleri ÖSYM alımı olmadığından, YÖK e bağlı olduklarından bekleme olmayacak diyorlar ama nasıl olur bilmiyorum.

07 Nisan 2020 19:32

Özerk kurum olduğu için iç işlerinde rektör ve dekan kararı ile çalışan kurumlar. Kadro hakkını saklayıp saklamamak onlara kalmış maalesef. Özelde çalışanlara haksızlık olur bu katılıyorum. Ama işte normal bir dönemden geçmiyoruz
Kyhncskn, 4 yıl önce

Bazı hastaneler dilkçeyi mail yoluyla ya da kargo yoluyla istemiş.

Özel hastanede çalışanlar için üniversite hastaneleri ÖSYM alımı olmadığından, YÖK e bağlı olduklarından bekleme olmayacak diyorlar ama nasıl olur bilmiyorum.

Nursemelike
Memur
08 Nisan 2020 16:09

Arkadaşlar sonuçlar açıklandı dedigim gibi başvuru online olduğu için herkes yazmış maşallah 270. Yedekteyim sıra gelmeme olasılığı var mı sizce puanlar 66ya kadar düşmüşken

Nursemelike
Memur
08 Nisan 2020 16:12

Arkadaşlar sonuçlar açıklandı ama bu liste beni çok şaşırttı puanım 67 yorumlarinizi bekliyorum

08 Nisan 2020 16:44

Herkes yazmış ben anlamıyorum
Nursemelike, 4 yıl önce

Arkadaşlar sonuçlar açıklandı ama bu liste beni çok şaşırttı puanım 67 yorumlarinizi bekliyorum

Kyhncskn
Aday Memur
08 Nisan 2020 16:44

Çok ilginç gerçekten tablo. Listedeki kişilerin çoğu atanmıştır zaten. Sağlık bakanlığıda 65.9 ile kapattı. Ankara üniversiteside :D biraz şaşırtıcı bir durum.

Hayalperi
Memur
08 Nisan 2020 16:48

yedeklere gelecektir büyük ihtimal atamadan evvel olduğu için başvuru çoğu çekmedi
Kyhncskn, 4 yıl önce

Çok ilginç gerçekten tablo. Listedeki kişilerin çoğu atanmıştır zaten. Sağlık bakanlığıda 65.9 ile kapattı. Ankara üniversiteside :D biraz şaşırtıcı bir durum.

08 Nisan 2020 16:52

Ben 64 puanla yedek listesinde dahi yokum. Gerçekten 75 üzeri 70 üzeri yazan arkadaşlara bişey demiyorum ya
Hayalperi, 4 yıl önce
yedeklere gelecektir büyük ihtimal atamadan evvel olduğu için başvuru çoğu çekmedi

Yldm
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:06

Yuh yani 84 puan var vede 65.9 ile yedek kapatmış sağlık bakanlığıda 65.9 ile kapattı o yedeklerin bile çoğu atanmstır

Hayalperi
Memur
08 Nisan 2020 17:07

sizin adınıza üzüldüm. mersin mesela tek tek aradı atananları başvurunuzu çekin atandıysanız diye. ankara ne zaman çıktı alıma atama kesinleşmeden yada dağılım açıklanmadan çıktıysa normal böyle olması gazi hacettepe gelir ama eminim
Merve Dinçer, 4 yıl önce
Ben 64 puanla yedek listesinde dahi yokum. Gerçekten 75 üzeri 70 üzeri yazan arkadaşlara bişey demiyorum ya

Yldm
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:09

Benim puan 63 galiba evde kaldım

08 Nisan 2020 17:09

İnş akıllı arkadaşlarımız hacettepe ve gaziye de aynısını yapmamışlar dır. Öyleyse onlara da giremeyiz. Ankara Üni resmen atanmış listesi açıklamış ya.
Hayalperi, 4 yıl önce
sizin adınıza üzüldüm. mersin mesela tek tek aradı atananları başvurunuzu çekin atandıysanız diye. ankara ne zaman çıktı alıma atama kesinleşmeden yada dağılım açıklanmadan çıktıysa normal böyle olması gazi hacettepe gelir ama eminim
08 Nisan 2020 17:10

O kdr üzüldüm ki şuan biz listede olup yedeklerden cagirilabilirdik fakat o umudumuz bile kalmadı ya.
Yldm, 4 yıl önce

Benim puan 63 galiba evde kaldım

08 Nisan 2020 17:11

Siz çok yüksek ihtimalle çağrılırsiniz takipte olun. Şimdiden hayırlı olsun
Nursemelike, 4 yıl önce

Yldm
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:13

Bu listeyi gördüm hiç bir ümidim kalmadı diğer üniversitelerde gelmez

08 Nisan 2020 17:17

Ben de çok üzüldüm. İnş hacettepe mersin üni gibi arar. Yedek sayısı da belirtmemis hacettepe. Gerçekten boşuna bir liste yayınlandı kim asil gidecek çok merak ediyorum 5 kişi falan başlar herhlde o listeden.
Yldm, 4 yıl önce

Bu listeyi gördüm hiç bir ümidim kalmadı diğer üniversitelerde gelmez

Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi