Editörler : ayşegül bgm
11 Nisan 2020 14:30

Hayalperi
Memur
ama tabi bencil insanlar ne yapıyor nasılsa online diye habire aynu kişiler başvurup duruyor.
11 Nisan 2020 16:01

Ebrudiyebiri
Aday Memur

Arkadaşlar sizde mi Ankara bekliyorsunuz? Puanlarınız kaç

Nursemelike, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben de adnan menderesi bekliyorum bir umut puanım 64

11 Nisan 2020 16:12

hemsirelisans135
Aday Memur

adnan menderes üniversitesi açıklanması lazımdı hala yok

11 Nisan 2020 16:30

Nursemelike
Memur

Biz istisnalarız 67puanim Ankarada kalmak zorundayim ve Ankara 68 ile kapattı bu yüzden üniversite hastanelerine başvuru yaptım. Şuan sıkıntı atananlarin hatta 7o üzeri puanların bile üni başvurmuş olmasi. Hakkımıza girdiler ben helal etmiyorum.

11 Nisan 2020 16:36

hemsirelisans135
Aday Memur

u@nursemelike belki atama olacak bilemiyoruz ki

11 Nisan 2020 16:38

Nursemelike
Memur

Keşke olsa çoğu kişi işe girer o Zaman, keşke olsa...

11 Nisan 2020 20:17

Merve Dinçer
Aday Memur

diyelim ki üniversteye girdik bu maaş olayı sağlık bakanlığındaki gibi mi?yani bir maaş yatıyor mu hemen başlayınca

hemsirelisans135, 2 ay önce - Alıntıya git
Performans hariç peşin yatiyor
11 Nisan 2020 21:32

hemsirelisans135
Aday Memur

ben tam bilmiyorum performans nedir

12 Nisan 2020 00:23

Merve Dinçer
Aday Memur

ben tam bilmiyorum performans nedir

hemsirelisans135, 2 ay önce - Alıntıya git
Üni hastanelerinde maaş 3 kalemde yatar net maaş ek ödeme ve performans. Net maaşta üni hastaneleri arasında çok fark olmaz. Ama performans ve ek ödeme yani döner hepsinde farklılık gösterir. Performans denilen ek ödemeyi çalıştığın ayı alırsın. Net maaşın iş başı yaptıktan sonra takribi en geç 1 hft içinde yatar.
12 Nisan 2020 13:00

hemsirelisans135
Aday Memur
Üni hastanelerinde maaş 3 kalemde yatar net maaş ek ödeme ve performans. Net maaşta üni hastaneleri arasında çok fark olmaz. Ama performans ve ek ödeme yani döner hepsinde farklılık gösterir. Performans denilen ek ödemeyi çalıştığın ayı alırsın. Net maaşın iş başı yaptıktan sonra takribi en geç 1 hft içinde yatar.
Merve Dinçer, 2 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim

12 Nisan 2020 14:58

Hayalperi
Memur
Merve Dinçer, 2 ay önce - Alıntıya git
hiç maaşınız aksadığı falan oldu mu? mağdur ettiler mı hiç? gerçi üniversite de bakanlık uzantılı maaşta sıkıntı olmaz ama yine de merak ettim 1
12 Nisan 2020 19:39

Merve Dinçer
Aday Memur
hiç maaşınız aksadığı falan oldu mu? mağdur ettiler mı hiç? gerçi üniversite de bakanlık uzantılı maaşta sıkıntı olmaz ama yine de merak ettim 1
Hayalperi, 2 ay önce - Alıntıya git
14ü gece 12 den sonra her zmn yattı. Hiç aksama olmadı.
15 Nisan 2020 09:42

Kyhncskn
Aday Memur

Ankaradan aranan oldu mu arkadaşlar içinizde ?

15 Nisan 2020 14:04

Nursemelike
Memur

Ankara üniversitesi yedekteyim beni arayan soran olmadı. Asilde olup aranan var mı acaba?

15 Nisan 2020 17:45

Nursemelike
Memur

Hayalperi tebrik ederim Mersin üniversitesi ataman olmuş. Darısı bize inşallah Ankara üniversitesi bekliyorum bugün 81 yedek çağırmış bekle bekle tukeniyorum ya. Ama bence liste sonuna kadar inecekler çünkü sağlık bakanlığı ile aynı gün açtı her yerden herkes başvuru yaptı . Hayırlısı bakalım

Toplam 135 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?