Editörler : ayşegül bgm
08 Nisan 2020 00:10

odyometrist63
Aday Memur

birilerine vekalet veremiyor muyuz?o bizim yerimize alsın var mı öyle birşey

08 Nisan 2020 00:11

vitamineral
Aday Memur

birilerine vekalet veremiyor muyuz?o bizim yerimize alsın var mı öyle birşey

odyometrist63, 2 ay önce - Alıntıya git

evet noterden vekalet verebiliyorsun. ama benim için sorun şu ki,diploma il sağlığa tescil için gitmiş ve dönmemiş.dönse bile okula sokmuyorlar teslim etmiyorlar

08 Nisan 2020 00:25

Desenrascanço
Aday Memur

Ben konu hakkında cimere yazdım sizde yazın. Ben e devletten alacağım mezuniyet belgesini noterde aslı gibidir diye onaylatıp götüreceğim. Sorun yapacaklarını sanmıyorum çünkü elimizde olan bir durum değil.

08 Nisan 2020 00:29

Atanamayanlar34
Aday Memur

Sağlık dışında bi sektörde çalışıyordum. Yarın istifa vericem. bir sorun olmaz değil mi ?

08 Nisan 2020 01:07

vitamineral
Aday Memur

Ben konu hakkında cimere yazdım sizde yazın. Ben e devletten alacağım mezuniyet belgesini noterde aslı gibidir diye onaylatıp götüreceğim. Sorun yapacaklarını sanmıyorum çünkü elimizde olan bir durum değil.

Desenrascanço, 2 ay önce - Alıntıya git

tavsiyeniz üzerine sorunumuzu anlatan güzel bir yazı yazdım. umarım en kısa sürede dönüş yaparlar

08 Nisan 2020 01:13

Desenrascanço
Aday Memur

tavsiyeniz üzerine sorunumuzu anlatan güzel bir yazı yazdım. umarım en kısa sürede dönüş yaparlar

vitamineral, 2 ay önce - Alıntıya git

Umarım.

08 Nisan 2020 01:18

irem8169
Aday Memur

Desenrascanço, 2 ay önce - Alıntıya git

bende öyle yapacağım elimizde olan bir durum değil kabuletmeliler

08 Nisan 2020 02:02

selç
Aday Memur

konu takip +++

08 Nisan 2020 09:40

irem8169
Aday Memur

atandığım hastane ile konustum kesinlikle diploma veya üniversitenin veceği meuniyet belgesi olmalıi

08 Nisan 2020 09:42

irem8169
Aday Memur

atandığım hastane ile konustum az önce duyuruda yazan diploma veya yerine gececek belgeleri istiyorlar maduriyetinizi il sağlık müdğrlüğü ile görüşün dediler

08 Nisan 2020 10:39

Desenrascanço
Aday Memur

Arkadaşlar atandığım sağlık müdürlüğüyle görüştüm. Benim mezuniyetim henüz 1 aylık olduğu için diplomada sıkıntı yapmayacaklarını e devletten alınan mezun belgesinin yeterli olduğunu (yinede yanımda lise diplomamı götürme imkanı varsa götürmemi) söylendi. Ancak diploma tarihi önceki yıllar olupta almamış olanlara sıkıntı çıkabileceği belirtildi.

08 Nisan 2020 10:43

AnesteziDem
Aday Memur

Atandigimiz hastanenin hangi bolumunu arıyoruz bu konu icin?

08 Nisan 2020 18:42

sevshem
Aday Memur

Arkadaşlar hastanenin insiyatifine kalmış bir şey ama normalde her hastane e-devlet belgesini kabul etmek zorunda. Diplomanızı almanızın mümkün olmadığını söyleyin. Benim hastanemdirekt kabul etti diplomanızı sonra getirirsiniz e-devlet belgesi şimdilik yeterli dedi. Sicile bağlanıp sorun.

08 Nisan 2020 22:16

irem8169
Aday Memur

Arkadaşlar hastanenin insiyatifine kalmış bir şey ama normalde her hastane e-devlet belgesini kabul etmek zorunda. Diplomanızı almanızın mümkün olmadığını söyleyin. Benim hastanemdirekt kabul etti diplomanızı sonra getirirsiniz e-devlet belgesi şimdilik yeterli dedi. Sicile bağlanıp sorun.

sevshem, 2 ay önce - Alıntıya git

hangı hastaneye atandınız acaba

09 Nisan 2020 11:17

Seera
Aday Memur

Arkadaşlar selam. Atandığınız kurumla mutlaka görüşün gerçekten anlayışla karşılıyolar sanırım. Ben Ankara şehir hastanesi yle görüştüm. Diplomayı sorun etmediler. E-devlet üzerinden mezuniyet belgesi yeterli. Fakat daha sonra uygun bir zamanda diplomayı teslim etmek şartıyla denildi. Sizde kendi kurumunuzla görüşüp ondan sonra çözüm arayın bence.

İyi şanslar

09 Nisan 2020 13:10

saglık1995
Aday Memur

Arkadaslar bende aradim mezuniyet belgesi yeterli dediler ayrica sadece orda dilekce yaziyormusuz diplomayi alamadigimiza dair,, bencede kurumu arayin sorun. Birde 2 fotograf yerine 6 ftograf istediler , saglik raporu icinde saglik ocagindan alabilecegiimi soylediler,, bence herkes aramali

Toplam 36 mesaj