Editörler : ayşegül bgm
07 Nisan 2020 17:05

2020 Nisan Sonrası Sağlık Alım

arkadaşlar merhabalar,

nisan alımı oldu fakat çoğu bölüm bundan yeteri kadar tatmin olmadı özellikle tekniker/teknisyenler. Ekim de yapılacak olan KPSS sınavına yaklaşık 6 ay var. Çoğu kişi küsuratlar ile atanamadı. Bu süreç içerisinde salgın nedeniyle sürekli evimizdeyiz etkinlik yapıp sesimizi duyurmalıyız. Cumhurbaşkanının da yaptığı açıklama ile 2 tane salgın hastanesi açılacak bu hastaneler için de elemana ihtiyaç olacak ayrıca çoğu hastaneden rapor istenip personel eksiklerinin belirtilmesi istenmiş söylentileri var. Bu süreçte bu başlığı sürekli aktif tutalım. Etkinlikler düzenleyelim.

Etkinliklerimizde aşağıdaki 2 gazeteci de eklemeliyiz diye düşünüyorum.

@MAliAtaman Mehmet Ali Ataman

@gazetecipolat Murat Polat

07 Nisan 2020 17:13

Aktif

hemşire2552
Aday Memur
07 Nisan 2020 17:21

Bir alım daha olması gerekli. Bu konuda yanınızdayım. bu alımda atandım fakat durumunuzu gayet anlıyorum. Bizde ne kadar zor bir dönemden geçtik beklemekle.

Benim gibi atanan ve hala burayı takip eden arkadaşlar lütfen bizlerde destek olalım ve kalan arkadaşlarımız da atansınlar inşallah.

Bu 45 günde tamamlanacak 2 hastanenin personel desteği nasıl olacak bunları öğrenebilirse bu verdiğiniz gazeticiler, sanıyorum ki bir alım daha olup olmayacağını netleştirirsiniz. Sizlere tavsiyem kpss için çalışmayı da eksik etmeyin.

hemsir-e
Aday Memur
07 Nisan 2020 18:04

Bir alım daha olur umarım. Bu süreçte olmayacaksa ne zaman olacak?

Yldm
Aday Memur
07 Nisan 2020 18:12

Ben daha çok alımlar olacağını düşünüyorum

Nursemelike
Memur
07 Nisan 2020 20:55

Twitter etkinliği yapalım. Ben de şehir seçtiğim için atanamadim inşallah bir alım daha olur. Lütfen Twitter da birbirimizi takip ederej etkinlikler düzenleyelim. Atanan arkadaşlar sizler de destek verirseniz çok seviniriz. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz

Patloji
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:01

Şu an ki durumdan mı bahsetti acaba?

Patloji
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:04

"YENİ BİR ATAMA SÜRECİ BAŞLATTIK" (Sağlık çalışanları için) Yeni bir atama sürecini başlattık, önüm

4757
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:05

Sağlık bakanımız açıklama yaptı. Yeni bir atama sürecini başlattık dedi. Hadi inşallah hepimiz atanırız

inteacome
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:07

moralinizi bozmayın arkadaşlar kpss öncesi alım olcak 18bin kişiden bile tahminimce 10 bine yakın atanmıs olup üç ay sonra başlacak insanlar var sabırlı olun atama olcak ama yinede kpss ye çalısın nolur nolmaz

Patloji
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:08

Bunu şimdiki için mi söyledi işte o belirsiz?

4757, 4 yıl önce
Sağlık bakanımız açıklama yaptı. Yeni bir atama sürecini başlattık dedi. Hadi inşallah hepimiz atanırız

esrcbm
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:20

Muhabir yeni alım olacak mı kastetti ama sayın bakan sağlık çalışanlarının içindeki yani şehir değişikliği olarak cvplamış
Patloji, 4 yıl önce

"YENİ BİR ATAMA SÜRECİ BAŞLATTIK" (Sağlık çalışanları için) Yeni bir atama sürecini başlattık, önüm

Merve.34.34
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:21

Hayır arkadaşlar yeni bi alımdan bahsedilmedi geçen gün yapılan 18 binlik ve patolojiye sadece 7 kadro verilen alımdan bahsetti

Emre.ordu
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:22

Bence yeni bir alım süreci dese ihtimal verirdik de yeni bir atama süreci sanki şuan da atananları anlatıyor . Benim düşüncem
Merve.34.34, 4 yıl önce

Hayır arkadaşlar yeni bi alımdan bahsedilmedi geçen gün yapılan 18 binlik ve patolojiye sadece 7 kadro verilen alımdan bahsetti

esrcbm
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:25

Biyolog 5i de unutmayalım hcm...
Merve.34.34, 4 yıl önce

Merve.34.34
Aday Memur
07 Nisan 2020 21:42

İnşallah bi alım daha olur yaaa

hemşire2552
Aday Memur
07 Nisan 2020 22:00

Yapılan açıklamadan anladığım kadarıyla

Yeni başlayan benim gibi atanan arkadaşların bir, iki hafta içinde işe başlaması sağlanacak.

Yeni yapılacak pandemi hastanelerinin personel ihtiyacı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Yeni bir alımdan da bahsedilmedi. Hali hazırda gerçekleşen geçen 2020/5 alımından bahsedildi.

Fakat kpss'ye kadar herhangi bir alım daha olmayacak gibi bir açıklama ya da sayımız fazlasıyla yeterli daha alım yapmayacağız gibi bir açıklama yapılmadı arkadaşlar.

Hemsire9595
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:11

#yenihastaneyeyenialım #sağlıkcıyabiralımdaha tagı ile gündemdeyiz arkadaşlar. destek olun lütfen

Hemsire9595
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:15

#yenihastaneyeyenisağlıkçı yazalım tek tag ile devam ediyoruz. Destek lütfen

hemsir-e
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:22

Arkadaşlar destek verelim tweet etkinliğine

tunahanaslan
Aday Memur
08 Nisan 2020 18:44

arkadaşlar ben atanamadım ama atanan eşim dostum arkadaşlarımla birlikte twitterdan sesimizi duyurmaya çalışıyoruz bir gün olacak güzel haberi alıp atanıcaz eminim içimizi umutla dolduralım
Toplam 144 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi