Editörler : E.Kayı Han
08 Nisan 2020 16:31

İstanbul Adliyesi (Çağlayan) İcra Katipliği, " Lütfen Yardım."

İstanbul adliyesinde sözleşmeli icra katipliğini kazandım, henüz göreve başlamadık, bakanlık tarafından yeni atanan icra katiplerine sicil verildiği ve evrakların istanbul adliyesine gönderildiğini duydum, ancak benim sicilimin belli olmadığını öğrendim, başka sicili belli olmayan arkadaş var mı, var ise buradan yazabilir mi ? birde istanbul adliyesi komisyon kaleminde olan arkadaş varsa evrakların gelip gelmediği hakkında buradan cevap verebilir mi ? şimdiden teşekkür ederim,

cesur.kara
Aday Memur
08 Nisan 2020 16:45

Bir sorum olacak bu katiplikte kpss 70 üstü aldım mülakatmarı gaçtimi memur olarak atanmıyormusunuz sözleşmeli nasıl oluyor mülakatsız mı oluyor aklıma takıldı cevaplarsanız çok sevinirim Saygılar

Soul199
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:03

Siz arandınız mı katip bey? Bende Çağlayan adliyesini bekliyorum ama kimse hala aramadı

random1
Şef
08 Nisan 2020 17:09

Dönüşümlü mesai anlayışı, mahkemelerin durması gibi faktörlerden dolayı yeni başlayacak büro personelini çağırmazlar. Bu olay bitmeden de sizlerle sözleşme imzalamazlar. Acelesi ve iş yükü yok ama virüsten sonra yığılan işlerle birlikte ivedilikle :) çağrılacaksınız.

Soul199
Aday Memur
08 Nisan 2020 17:11

Hocam iyi hoş bekleyin diyorsunuz da kimse demiyor bu adaylar aç mı açıkta mı? Ben 3 aydır bekliyorum ha bugğn ha yarın diye. Eve yük olmak kadar kötü bir şey var mı

murat788
Daire Başkanı
08 Nisan 2020 17:50

4 ay sonuç açıklanmasını bekledik

4 aydır da böyle bekliyoruz ocakta açıklandı sonuçlar.

bu sicil olayını falan siz nerden öğrendiniz ?

hala diğer adliyelerden arananlar var biz neden aranmıyoruz anlamıyorum deliricem beklemekten gerçekten bişey desinler en azından

Trafficfx
Aday Memur
08 Nisan 2020 19:43

kardes sadece zabitlar basladi.icralar tamamen kapandi hazirana anca cagirirlar

erkimge
Şef
08 Nisan 2020 20:05

Salgın bitmeden aranma ihtimaliniz düşük çünkü şu anda icralar çalışmıyor gibi bir şey günde birkaç kişi geliyor.İşlemler durduğu için icra dairesini tek memur rahatlıkla idare edebiliyor.Bu sebeple dönüşümlü çalışılıyor.Şu anda bir belirsizlik var.30 Nisana kadar icra işlemleri durdu ama mevcut duruma göre bu tarihi uzatabilirler.Sizin iş tamamen salgının bitip bitmemesine kaldı.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi