Editörler : oto-danisman-expert
12 Nisan 2020 07:46   

Şırnak merkez ev arıyorum hk.

arkadaşlar şırnak merkezde eşyalı 2+1 3+1 ev arıyorum ev devretmek istiyen veya bilgisi olan arkadaşlar varsa ulaşabilirmi nisan 21 22 gibi orda laçağım

12 Nisan 2020 14:34

aynasızz55
Aday Memur

devrem burdan ev bulamazsın. Yeni tokiler verildi. anahtar bekleniyor. gel bulursun burada sonrada aileni getirirsin. acele etme.

12 Nisan 2020 17:14

Adayın
Aday Memur

devrem burdan ev bulamazsın. Yeni tokiler verildi. anahtar bekleniyor. gel bulursun burada sonrada aileni getirirsin. acele etme.

aynasızz55, 3 ay önce - Alıntıya git

kardeşim yeni tokiler derken bunlar lojmanmı yoksa halka yapılan evlermi ayın 22 sınde orda olaçam

12 Nisan 2020 17:43

aynasızz55
Aday Memur

kardeşim yeni tokiler derken bunlar lojmanmı yoksa halka yapılan evlermi ayın 22 sınde orda olaçam

Adayın, 3 ay önce - Alıntıya git

toprağim şuan lojman çıkmaz. halka verilen evleri söylüyorum. lojmanlar temmuz ayından önce çok zor..

12 Nisan 2020 18:01

Adayın
Aday Memur

toprağim şuan lojman çıkmaz. halka verilen evleri söylüyorum. lojmanlar temmuz ayından önce çok zor..

peki devrem pansiyon tarzı yerler varmı atıyorum aylık 1500 tl yemek dahil gibi

13 Nisan 2020 10:55

aynasızz55
Aday Memur

peki devrem pansiyon tarzı yerler varmı atıyorum aylık 1500 tl yemek dahil gibi

devrem zaten şuan coronadan dolayı izinden dönen, yeni başlayan rapordan dönen herkes 14+14 karantinaya alınıyor. bunun haricinde şehirin tek oteli (şehr-i nuh otel) var orada apart tarzı 1+1 odalar var dediğin gibi.. ama acele etmene gerek yok 1 2 ay dişini sıkarsan lojmanda gelir 600- 700e SIFIR dairede bulabilirsin..

13 Nisan 2020 11:33

Adayın
Aday Memur

devrem zaten şuan coronadan dolayı izinden dönen, yeni başlayan rapordan dönen herkes 14+14 karantinaya alınıyor. bunun haricinde şehirin tek oteli (şehr-i nuh otel) var orada apart tarzı 1+1 odalar var dediğin gibi.. ama acele etmene gerek yok 1 2 ay dişini sıkarsan lojmanda gelir 600- 700e SIFIR dairede bulabilirsin..

ben 14 gün duymuştum 14+14 mu oldu :D valla 1 ay kebab ozaman valla ev meselesine gelinçe temmuza kadar kadar idare edeçem ozaman gerçi şuan belli değil merkezmi ilçemi diye

13 Nisan 2020 11:53

aynasızz55
Aday Memur

ben 14 gün duymuştum 14+14 mu oldu :D valla 1 ay kebab ozaman valla ev meselesine gelinçe temmuza kadar kadar idare edeçem ozaman gerçi şuan belli değil merkezmi ilçemi diye

devrem cizre , silopi sosyaldir ama iş biraz yogundur nüfüstan dolayı.. merkez sessiz sakin istediğini bulabilirsin.. Cizre-merkez arası 25 dk.. ::)

13 Nisan 2020 12:05

Adayın
Aday Memur

devrem cizre , silopi sosyaldir ama iş biraz yogundur nüfüstan dolayı.. merkez sessiz sakin istediğini bulabilirsin.. Cizre-merkez arası 25 dk.. ::)

hele bir gelelimde bakaçaz durumlar ne oluyor evde buluruz elbet

Toplam 8 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;